D E V O J Č I C A

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778




ima mesec i po dana.mesanac je neke rase ali jos je mlada da utvrdim koje.ima odsecen rep.lici mi na nekog moguceg pticara.ima tigraste sare na nogicama kao kod staforda.lepe usi na dole.zdrava je.
izuzetno s eponasa u stanu.iako je beba.prespavala je celu noc lepo i mirno,nije kukala.
kada je htela da vrsi nuzdu tvorila sam joj vrata od wc-a usla je i piskila i kakila pored wc solje na plocicama:)pametnica.
zna da se igra ,da trci i obozava da grize ruke:)

do sutra mora da nadje dom ili nekog ko bi je cuvao.

063 85 41 248
 
Kakav slatkis!:heart: Ja bih rekla da je ona mesanac pincha. Tako tanusne nogice imaju samo psi malog rasta, a po obliku glave bih rekla da joj je definitivno neko u rodbini pinch, tako da mislim da mozes da je ponudis kao polurasnu.
 
vidite kolicna je i kako viri:)
inace ove kerove sto vidite u pozadini pogotovo ovu jednu ne obracajte paznju-to su moji kerovi koji devojcic ne daju da dise,jedu je,dave,guse,reze i sl.
i uvek su u kadru


 
mala je fenomenalna.
rezi ,grize,laje.skace sa mog kreveta na parket a krevet je visi od nje 5 puta:)
pametna je mnogo!
ne piski svuda po kuci.sama zna gde je nejna soba i njen kreevt..inace napravila sam joj kao kucicu i krevet ali nije htela tu da spava nego je otisl au orman!!!ja sam vristala od smeha
sad sam joj tamo napravila mekano da lezi raznosi mi papuce po celom stanu a jedva ide ..
kuce je hit!

inace spava celu noc!!!ne cvili nista joj ne treba..celu noc prespava!!lepo rucka ,zdrav je.ociscena od parazita bice i vakcinisana

moze da je usvoji i neko ko radi,moze da bude sama..

evo novih slika

na slici poklanjam ono malo crno
ova dva veca psa prodajem po 15 000 evra

pa izvol`te




 
Poslednja izmena:
Zapravo repovi, ako se kupiraju, onda se to radi stencima koji jos nisu ni progledali. Ako se radi kasnije to moze mnogo vise da boli, onda je potrebna i anestezija, moze da se desi da se lose kupira, i mogu da se naprave raznorazne komplikacije.
 

Back
Top