Lady Gaga (tekstovi+biografija - lyrics and biography in Serbian)

akusticna verzija Poker Face na pocetku..

i ajd sad neko da kaze da nema glas....

Btw, od svih koji je pljulju zabavno je da svi znaju samo dve pesme ako i toliko pa na osnovu toga sude.Ako vec odlucis da idesh protiv necega upoznaj se svim aspektima toga shto ne volis,izanaliziraj,odvagaj i onda..To je kao pravnik koji je proctao samo 3 od 20 stranica neke optuznice. Shto se tice njenog muzickog obrazovanja ona je devojka koja ga zaista ima to shto ona bira da se zeza sa svojim pesmama ne da pishe neshto ozbiljno to je njen izbor. A opet da neko gleda van okvira tih dve,tri pesme koje je cuo i da poslusa neke druge video bi da ona ima neki jako cudan zvuk i definitivno je sve samo ne mainstream { iako je pisala textove za takve i ima nekoliko takvih pesama pa shta} ,cinicna je jako shto obozavam kod nje, teatralna je,a uopsteno ko shto reche moja drugarica Andy Warhole 60s style.
 
Poslednja izmena:
Glas ima ali nije bas da je nesvakidasnji talenat.
Prosek.
Ovo i nije toliko tesko otpevati.

Mozda nije,ali ima pesama gde je onako...bash...:) Naravno da nema glas ko Aguilera ali znam da vecina ni ne veruju kad im kazes ali je bar shto se obrazovanje muzickog potkovana...Ona je zavrsila ili je bila pred zavrsetkom sad ne secam se kako se zove ta skola, koja inace vazi za jednu od najprestiznijih,ne u Americi vec onako,malo...bigger horizons,primljeno samo valjda njih 10 iz sveta,izmedju njih i ona....I ja verujem da to nije bez razloga, da profesori tamo znaju mnogo bolje neko svi koji je pljuju ovde. samo ima cudan stil koji vecina ne voli jer je sva tako opicena mozda i previshe i za moj ukus ali to da nema svoj stil da je tek tako bilo ko.....za mene nije :)
Nije nesvakidasnje neshto ali meni jeste u smislu da je jedina { bar koliko ja znam} u poslednje vreme koja ima hrabrosti da fura ovako opicen stil a ko shto rekoh volim te njene gestikulacije,nekonvencionalna je makar meni a i kad je vidish od njene odece pa svega ostalog vidish da je sva nekako tom svom...Gaga world. I to je za respect.
 

Back
Top