Shta je problem?

incominG^^

Obećava
Poruka
86
p0z svima:P

Imam jedan problem.Kada upalim comp on redovno radi,ali ekran nece da mi se uplai,samo je crn,mslm svetli ono zeleno ali nece da se upali,nekad se uplai ali teshko :evil:

Pa ako neko zna shta je problem neka javi pls :)
 
Imas na ovom istom forumu isto pitanje koje je postavio Robin hud. Bice ti sve jasno. Da se ne bavimo nepotrebnim razglabanjem vise.
Mogucnost postoji da je nesto drugo, ali je to mala mogucnost 1%. Naravno, ne mozes biti siguran dok ne proveris.
Jako je tesko biti vidovit i ovakve stvari resavati na daljinu i pomoci nekome, kad nisam
pogledao i izmerio ono sto je potrebno da bih dao 100% tacnu dijagnozu.
 
Na kuci se hardver pusi, na prozoru softver susi...

Ako to zeleno svetli na monitoru, monitor je ispravan (ne mora da znaci da je 100% ispravan, ali bi neku sliku trebao da baca, makar belu tackicu u centru).
Dakle, kreni od maticne ploce, a ako nije ona, onda teraj sve redom.
 
To ne moze ni David Copperfield

Ali zato moze Alan Cumak :hahaha::hahaha::rotf::rotf:
A Chuck Noris da ne pricamo :hahaha::hahaha:

E sad ja imam slican problem.
Znaci ako iskljucim kabal od monitora , dok mi radi komp,da recimo instaliram win na drugom kompu, kasnije kad ukljucim kabal
monitor radi dok ne treba da udje u Windows i onda se ugasi.
Samo treperi zelena lampica.
Onda moram u Safe mod pa da reinstaliram drivere za graficku i jedino to pomaze.
Ni restart , ni cackanje kablova ne pomaze.
Zato sam i rekao za njega, mozda ima slican problem.
A mozda neko i zna resenje za ovaj moj problem :gace:
 
Gigabyte 9600GT !
Iskreno, mislio sam da ces reci da je naka ATI-jeva. :) Bivsi cimer je imao ATI-a pa je imao problema sa driverima.
Pogledaj u onim nVidia podesavanjima da li mozda ima neka opcija gde je postoji povezanost izmedju graficke i samog monitora. Mozda se ta neka opcija resetuje kad prikacis na drugu graficku. Nikada nisam imao slican problem, ali ti cisto dajem temu za razmisljanje pa mozda zajedno uspemo nesto. Mozda ne bi bilo lose da pogledas po netu kompatibilnost tvoje graficke i monitora. To mozda zvuci bez veze,ali se svi slazemo da u informatickom svetu postoje problemi ciji je uzrok totalno neobjasnjiv. :D
 
I opet isti problem.
I onda se ja razmislim.
Kad mi je radio TV-out nisam imao problem :).
Znaci tu je neka caka.
I upalim TV, a on prebacio sliku na TV.
Pametan mali :)
Cim nema monitora on svirne sliku na TV i kad upalim komp ono crno :)

Tri bambija za mene :) :) ;)
 

Back
Top