Skadar nuklearni centar regiona

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Do kraja ove godine ce se zavrsiti putevi od Skadra do Titograda i do Tirane, ako CG da pare....

A do kraja godine ako evropa kaze da u vezi ekologije, u Skadru ce poceti izvodjenje radova za izgradnju nuklearne elektrane 1 blok....
Ako sve bude kako treba do 2040 ce biti 4 bloka....(inace sve preko 3 bloka je velika nuklearka....)
 
Do kraja ove godine ce se zavrsiti putevi od Skadra do Titograda i do Tirane, ako CG da pare....

A do kraja godine ako evropa kaze da u vezi ekologije, u Skadru ce poceti izvodjenje radova za izgradnju nuklearne elektrane 1 blok....
Ako sve bude kako treba do 2040 ce biti 4 bloka....(inace sve preko 3 bloka je velika nuklearka....)


...za put se odavno zna......postoji neki drugi projekat za skadar.......nije ga skenderberg branio za dz.......rrofte illiricum e madhe!
 
...zato ti koristis u avatarima jezik koji se govorio kod nas pre deset vekova , a ne kod vas......

Jezik u avataru ? Japanski :D
...verovatno mislis na nick :P ... pa zar je moguce da se jos uvek tripujete da imate veze sa Italijanima :hahaha: kazem ja, kompleks nize vrednosti - zapazio sam taj vas fenomen u svetu, a sada nebi o Italijanima i njihovom zgrazanju na isti ;)
 
Tako ti je to kad nema predatora pa se gamad nakoti i onda dodje do problema u ekosistemu.

KAD NEMA

Tabby1-DomesticCat-Closeup.jpg


041209224218_temple_of_rats.jpg


KOLO VODE z:D
 
Jezik u avataru ? Japanski :D
...verovatno mislis na nick :P ... pa zar je moguce da se jos uvek tripujete da imate veze sa Italijanima :hahaha: kazem ja, kompleks nize vrednosti - zapazio sam taj vas fenomen u svetu, a sada nebi o Italijanima i njihovom zgrazanju na isti ;)



ja mislim da si ti kompleksiran,kompleksom vishe vrednosti,jer uvek nadjesh manu kod ostalih.ok,ti si nebeski............
 

Back
Top