Molim Vas prevedite mi ovaj text sa engleskog na srpski.

vertis

Zainteresovan član
Poruka
206
Suggested use:Adults and children take one packet a day to start.
Empty packet contents into your mouth and follow with a few ounces
of water,or add powder to a few ounces of water and drink.If additional support is
desired,you may build gradually to a higher number packets for the first 60 days.
Amount needed may vary from person to person.Packets may be taken any
time of day,with or without meals.After 60 days,your may reduce to a
maintenance amount of 1 packet per day,as desired.

WARNING:Do not use if packet is tom or damaged.Do not take while taking antibiotics.
Pregnant or nursing mothers,if under medical care,or if you have a suppressed
immune system ,consult your health practitioner prior to use.

Store in a cool,dry location.Do not store in an area that will reach above 120
degrees Fahrenheit or in direct sunlight.Freezing or refrigeration
is neuther recommended nor required.Use individual packets within 24hrs. of opening.

p.s.Stigao mi je lek iz inostranstva,........ja sam ucio ruski.
Unapred zahvalan.
 
Preporučena upotreba: odrasli i deca uzimaju jedno pakovanje dnevno za početak. ispraznite sadržaj pakovanja u usta i zalijte ga vodom, ili sipajte prah u čašu vode i popijte. Ako je potrebno, možete postepeno povećavati dnevnu dozu toku 60 dana. Količina koja je potrebna varira od osobe do osobe. Pakovanje se može uzimati u bilo koje doba dana, uz obrok ili bez njega. Nakon 60 dana, možete po želji ograničiti unos količine na 1 pakovanje dnevno.

upozorenje: ne koristiti pakovanje ako je oštećeno. Ne kombinovati sa antibioticima. Trudnice i doilje, kao i osobe oštećenog imuniteta i osobe pod lekarskim tretmanom, trebalo bi da konsultuju svog lekara, pre početka tretmana.

čuvati na hladnom, suvom mestu. ne držati na mestu koje može da se ugreje do 50 stepeni, kao ni na direktnom izvoru sunčeve svetlosti. Zamrzavanje i držanje u frižideru se ne preporučuje niti je potrebno. Pojedinačno pakovanje iskoristiti u toku 24h od otvaranja.
 

Back
Top