Тужилаштво тражи суспензију поступка против др Војислава Шешеља

Истичу рокови,

Шешељ је "разбуцао" Хашки Трибунал онако како је и обећао ...

Сведоке одбране неће ни изводити јер за то нема разлога ...

Оптужница,
коју је ДОС са Ђинђићем на челу у Београду написао,
а коју су наши ЕУРОпски "пријатељи" (који су нас 78 дана бомбардовали) здушно прихватили,

је пукла као мехур од сапунице на сунцу ...
 
Vec je sudija rekao sta i kako Tuzilastvo moze da uradi, popusili su ga... Jos 18 sati, i to je to...

A onda rokanje... I NAJVECI DOCEK U 2009...

Ahahahahah

USA i EU...takozvani NATO pakt, beskrupolozni i makijavelisticki entitet koji vrslja po celoj planeti, ubijajuci i pljackajuci... ne treba im povod, ne treba im razlog. Njihova strast za moci i kontrolom je dovoljna i oni se nikada ne pravdaju nikome, niti se ikada izvinjavaju ikome.

Oni su ponosni vlasnici i haskog tribunala

Zar vi stvarno mislite da takvim ljudima, trebaju dokazi ?
Da se ne lazemo, oni ako rese da optuze nekog...optuzice ga pa makar to bilo i "Jagnje bozije".
Osvesti se i shvati da sila vlada. Sve te pravne zackuljice su farsa, kao sto je i haski tribunal farsa.

Da oni hoce da optuze Seselja, optuzili bi ga, da hoce da ga siluju, silovalli bi ga, da hoce od njega da im pusi, naterali bi ga...nemoj se zanositi.

Njegovo vracanje je moguce samo ako ONI imaju koristi od toga. I nikako drugacije.

Dakle ako se on vrati, potvrdice moju davnu sumnju da je on agent zapada i da je dosao da zavrsi posao.
 
Зашто Чанку давати толики публицитет са громадом као што је Шешељ.

Zato što su obojica debili i izuzetno smešni za gledanje.
A i obojica su gromade ali samo fizički. Ne znam u čiji bi to studio mogli da se komotno smeste z:p
 
ma da sad bi Seselj trebao da crkne u Hagu da bi Krang bio zadovoljan z:D

steta tvoja al taj film neces gledati

Da umre tamo, vise bi ga cenio. Znao bi da je odbio poslusnost.
Ovako samo nastavlja da bude njihov vojnik.

Gledao sam ja mnoge filmove koje nisam zeleo...ja nisam reziser...ni ti...smatram da se i meni, kao i vecini Srba ti filmovi nisu dopali...
 
Da umre tamo, vise bi ga cenio. Znao bi da je odbio poslusnost.
Ovako samo nastavlja da bude njihov vojnik.

Gledao sam ja mnoge filmove koje nisam zeleo...ja nisam reziser...ni ti...smatram da se i meni, kao i vecini Srba ti filmovi nisu dopali...

krang sine izvini ali mnogo lupas z:D

a znam da mrzis seselja pa ti je sad krivo sto je razbucao hag i sto ce se uskoro vratiti ovde z:D
 
Krang je doktor jurisprudencije na principima inkvizicije.

Ako vesticu bacimo u more, a ona ispliva, onda ju je djavo izneo na povrsinu i treba je ubiti!

A ako potone, onda je, pokoj joj dusi, bila nevina.

burning-copy.gif
 

Back
Top