Da li prava ljubav postoji???

Parni Valjak...
Mmmm, predivna je pesma...
Ali što kaže Sibil, Bacila je sve niz rijeku, žešće baca u bedak I'd say...


Sa tvojeg izvora,
moja se duša napila,
žedna tvojih godina,
i sada mamurna
pita gdje je utjeha,
gdje je mladost nestala...
 
Ljubav,ma to vam je zlo deco,klonite se tih stvari...to je mac sa dve ostrice,kad volis onda ti je lepo,Ljubis,mazis,vatas,karas,ali kad krene raskid i svadja tad nastaje pakao! Ja sam je izgleda nasao,devojka me rastura...Kad se posvadjamo, ja koji sam upravu moram na kraju da se njoj izvinim,posle hocu da se pojedem od muke sto mi ne odgovara na pozive i poruke! ***** mater onome ko je smisli!
 
Ljubav,ma to vam je zlo deco,klonite se tih stvari...to je mac sa dve ostrice,kad volis onda ti je lepo,Ljubis,mazis,vatas,karas,ali kad krene raskid i svadja tad nastaje pakao! Ja sam je izgleda nasao,devojka me rastura...Kad se posvadjamo, ja koji sam upravu moram na kraju da se njoj izvinim,posle hocu da se pojedem od muke sto mi ne odgovara na pozive i poruke! ***** mater onome ko je smisli!
ljudi se vise vole nakon svadja naravno ako ta svadja ne zavrsi tragicno onda shvate da su pogresili i tako ili kad se ne vide neko vreme e te veze opstaju veoma dugo
 
Ne.Uvek se nađe neka nesaglasnost koja kad-tad izbije na površinu i ko što reče Over,svađa nastaje iako si u pravu.:dash:Neprihvatanjem primirja žene se nadaju punoj pažnji prema njima,ne razmišljajući da dopumpavaju bes nama muškarcima.Zna se da u besu čovek svašta radi pa tako nije ni strano pucanje veze.Sad,neki se kaju a neki ne...Ja se kajao nisam i nemam nameru ni jednog trenutka.
 
Ne.Uvek se nađe neka nesaglasnost koja kad-tad izbije na površinu i ko što reče Over,svađa nastaje iako si u pravu.:dash:Neprihvatanjem primirja žene se nadaju punoj pažnji prema njima,ne razmišljajući da dopumpavaju bes nama muškarcima.Zna se da u besu čovek svašta radi pa tako nije ni strano pucanje veze.Sad,neki se kaju a neki ne...Ja se kajao nisam i nemam nameru ni jednog trenutka.

Da li se ovo odnosi na ljubav u celini ili je replika na neceji post u vezi neceg drugog?:D

Citava poenta ljubavi jeste u prevazilazenju tih nesuglasica.
Nema lakih i jednostavnih veza ako se rode emocije.
Sto je veza primitivnija to je laksa za odrzavanje.

Nisu sve zene iste niti mozes gledati tako crno belo.
Da, zene zele paznju i zasluzuju je.
Kao sto je zasluzuju i muskarci, u istom intenzitetu i formi.

Overkill rece
Kad se posvadjamo, ja koji sam upravu moram na kraju da se njoj izvinim,posle hocu da se pojedem od muke sto mi ne odgovara na pozive i poruke!

Ne treba ti da se izvinjavas ako nisi kriv. Ona treba da spusti loptu.
Medjutim mozda jednostavno nemate iste poglede na situaciju. Zato je osnova svega razgovor. Pricajte o tome - ako mislite da naravno vredi ocuvati vezu. Iskustvo me naucilo da ponekad covek mora pricati o necemu i ponavljati ako treba i 50 puta - ali pomaze:)
Ako se nista ne promeni u pitanju je njena samovolja..
A onda je na tebi hoces li nastaviti sa tim ili ne.

ne realno gledajuci ti kad se posvadjas sa momkom i pomirite se volite se vise
Blizu istine.
Realno svadje su dobar odraz ljubavi. Sto je vise ljubavi to ce par lakse prevazilaziti svadje - samo ne treba previse gubiti glavu.
Previse svadje ne valja...kad tad dodje do zamaranja i onda uprkos tome sto emocije postoje partneri imaju obicaj da dignu ruke jedno od drugoga jer im je pun ... probavanja da nadju zajednicki jezik.
 
Da li se ovo odnosi na ljubav u celini ili je replika na neceji post u vezi neceg drugog?:D
Da,u celini...Napisano iz ličnog i tuđeg iskustva.
Citava poenta ljubavi jeste u prevazilazenju tih nesuglasica.
Ovo je meni najveći problem jer sam vrlo zadrt lik.Ne menjam ni jedno mišljenje dok mi druga strana ne dokaže da je u pravu.Sve moje dosadašnje cure su u tom dokazivanju bile veoma slabe i udarale kontru nadajući se"da ću prihvatiti rečeno ako ih zaista volim".:roll:To me je koštalo pucanja veze i ne kajem se i ne žalim ni jednog trenutka,bez obzira što je bila lepota kakva se retko viđa.Što bi rekla sisata Vendi u onoj pesmi čiji je link Nixxx okačio na drugoj temi:"Ucena,to je atak na moj lik!":mrgreen:
 

Back
Top