Papucar pateticar

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Prvo on njoj donosi cvece i onda zajedno placu jer ih je dirnulo to,
onda se smuvaju i torbaju pa opet placu jer ih je dirnulo to,
onda su u braku, on nema svoje stavove,a ona ga tuce i vise niko ne place.

Da li ste nekad videli takav brak?
 
:heart: Pa da ćeš ti da imaš takav brak. Mnogo oštriš kandže, a takvi obično budu pitome mace. :p

Ja bi voleo da budem ono bas niz dlaku zeni ali da prihvati i one macho stvari bez kojih ne mogu jer bi izgubio identitet

ortaci, pivo, liga sampiona, plejstejshn

shto se tiche ostalih stvari kompromis je izvestan


ali zenske takticki uniste zivot coveku prvo ga odbiju od drustva zatim pocne da im smrdi pivo, da ih smara fudbal i poklone plejstejshn nekim klincima

mislim nije fora..
 
Prvo on njoj donosi cvece i onda zajedno placu jer ih je dirnulo to,
onda se smuvaju i torbaju pa opet placu jer ih je dirnulo to,
onda su u braku, on nema svoje stavove,a ona ga tuce i vise niko ne place.

Da li ste nekad videli takav brak?


nisam videla..znam za takvu vezu..i plakao je on na kraju..

ebi ga, morao je i on da odraste..samo sto je pre toga morao da lupi glavom o zid..onako bas da ga zaboli..

ona bila njegov izbor..jedino sto nisi naveo u svom postu, to su deca..
ima i njih u rl..

sve u svemu - sjeban zivot svima..nepovratno..i deca i on istraumirani..
 
Sve to se događa uz njegovu prećutnu saglasnost...
Da je drukčije, ne bi toga ni bilo...ili jednostavnije...
...što je dozvolio...

pa precutna saglasnost jer ako pocnes da se bunis onda ona pocne da vristi kako je vise ne volis, kako su ti stvari vaznije od nje, dobijes zabranu ksase, non stop je ljuta, boli je glava, smaras, smrdis, ne privredjujes i ko zna sta ti sve nakaleme

mislim ja to samo onako retoricki nemam takvu istoriju ali vidim kako se ljudi svuda muche
 
Jedan se ljutio na mene shto mu nisam branila da pije, bude sa drushtvom i svira. Mnogo se ljutio, kazze nisi prava zzena. Na kraju sam pristala da on svima kazze da sam mu ja zabranila kada je sam prestao sve to da radi. Jedva sam ga nagovorila da ponekad izadje bez mene i svira ponovo...:eek:
I kada sam ga konacho jednom prebila je bio beskrajno srechan i svima se hvalio....
 
:heart: Pa da ćeš ti da imaš takav brak. Mnogo oštriš kandže, a takvi obično budu pitome mace. :p

:rotf:

Jedan se ljutio na mene shto mu nisam branila da pije, bude sa drushtvom i svira. Mnogo se ljutio, kazze nisi prava zzena. Na kraju sam pristala da on svima kazze da sam mu ja zabranila kada je sam prestao sve to da radi. Jedva sam ga nagovorila da ponekad izadje bez mene i svira ponovo...:eek:
I kada sam ga konacho jednom prebila je bio beskrajno srechan i svima se hvalio....


:rotf:
:rotf:
:rotf:
:rotf:
:rotf:
:rotf:

ps: što mu sabotiraš temu
 

Back
Top