Skroji mi ga usko

Otvorio ja onomad temu na kojoj su urmašice trebale da se izjasne kolika im je, javila se tek poneka, a sve koje su se izjasnile izjavile su da im je mala. Ako pretpostavimo da su bile iskrene i ako verujemo statističkim podacima, onda mora da ove koje se nisu izjasnile imaju šerpe.
 
Bolje su uže, pričajte šta hoćete ali jesu. Svakako da jači stisak više prija. Bez obzira na prilagodljivost vagine.

Dačimire, to nisu uže, nego istrenirane, sa jakim vaginalnim mišićima, sposobne da te iscede ko "vileda" sundjer za sudove! z:mrgreen:
K'o one Filipinke koje izbacuju iz ribe loptice za ping-pong, pa još i gadjaju njima u metu!
 
Dačimire, to nisu uže, nego istrenirane, sa jakim vaginalnim mišićima, sposobne da te iscede ko "vileda" sundjer za sudove! z:mrgreen:
K'o one Filipinke koje izbacuju iz ribe loptice za ping-pong, pa još i gadjaju njima u metu!

Ne bi razdvajao. z;) Ako, ako... neka ih bilduju, valja se... :ok:
Gledao sam nedavno klip zezalicu, snimak devojke kojoj iz mace izlazi neka igračka, neka lutka sa povelikom glavom i širokim osmehom na licu. z:lol:
 
Cesto cujem pa da pitam
da li je istina da muskarci vole i da ih pali kad je zena dole uska? :)

jel to zavisi od prirode organa, godina, radjanja, menjanja partnera..ili prosto
ima onih zena s kojima je uvek kao da prvi put ulazite u nju?
:rumenko:

dal li vas to posebno pali ili vam je svejedno samo nek udje. :per::lol:

nomalno da je bolje kad je mala..i uska...
i naravno da treba i da bude cista i uredna.....
da je pojedes...pa tek onda trpas..
 

Back
Top