voleo bih da volim

_loverman_

Početnik
Poruka
13
Ne znam da volim, nijednu voleo nisam.Bilo je vise nego dovoljno prilika za tako nesto.Do nedavno imao sam devojku koju su svi osim mene voleli.Vecina mojih prijatelja ucinili bi sve za takvu devojku, ali ne i ja.Ja sam po ko zna koji put odbacio sve, jer ne osecam nista.Ranije sam takve situacije iskoristavao varajuci devojke da bih video dokle mogu da idem.Ovaj put uspeo sam da se uzdrzim od toga.Kada sam sa devojkom sasvim sam drugaciji, glumim vernog decka koji ne vidi nista osim nje.Kada nisam sa njom ne propustam ukazane prilike.Hocu da sam drugaciji, hocu da nekome uzvratim ljubav.Da bar vidim kako je, pa makar patio zbog ljubavi.Ne budem li se promenio idem u manastir.
Kako zavoleti nekoga, kako da se promenim?
 
Ljubav je mac sa 2 ostrice.
Nisi voleo, ali nisi ni bivao povredjen.
Ljubav je vrhunac osecanja, ali ima slicnost sa alkoholom mnogo je gadan mamurluk.
Kako se promeniti?
To niko ne zna, prepustanje samom sebi odnosno drugom, stapanje u jedno.
Da postoji tacan recept ne bi bilo toliko vredno, ali u svakom slucaju to je predavavanje drugom bez razloga.
 
ohoho...evo nekoga ko ima isti problem kao ja .Bas me zanima da li cete i njega da "pocastite" slicnim komentarima kao i mene :?:
Decko ,kad saznas kako se to radi ,javi mi molim te ,da ne lupam glavu vise oko toga :wink:
 
Stalno slušam o tome kako devojke birate po tome šta misle vaši prijatelji o njima.Pa vam onda budu dosadne, nešto im fali... Niko od tvojih drugova , tvoje okoline uopšte , ne može da zna šta je za tebe dobro, ili kakva je neka osoba u 4 oka. Kad budeš devojku izabrao sam, prema onome što tebe pali, šta ti voliš i budeš dovoljno frajer da pljuneš na mišljenje okoline ,valjda ćeš moći i da voliš.
 
_loverman_:
Ne znam da volim, nijednu voleo nisam.Bilo je vise nego dovoljno prilika za tako nesto.Do nedavno imao sam devojku koju su svi osim mene voleli.Vecina mojih prijatelja ucinili bi sve za takvu devojku, ali ne i ja.Ja sam po ko zna koji put odbacio sve, jer ne osecam nista.Ranije sam takve situacije iskoristavao varajuci devojke da bih video dokle mogu da idem.Ovaj put uspeo sam da se uzdrzim od toga.Kada sam sa devojkom sasvim sam drugaciji, glumim vernog decka koji ne vidi nista osim nje.Kada nisam sa njom ne propustam ukazane prilike.Hocu da sam drugaciji, hocu da nekome uzvratim ljubav.Da bar vidim kako je, pa makar patio zbog ljubavi.Ne budem li se promenio idem u manastir.
Kako zavoleti nekoga, kako da se promenim?


e, a da ti prestanes da glumis vernog decka?
 
Najzad neko iskreno i normalno razmisljanje.Drago mi je sto si uvideo da si do sada vodio isprazan zivot i to je glavni preduslov koji ce ti pomoci da se priblizis ljubavi i zaljubis se.Ne ocajavaj,ljubav je tu pored tebe samo treba da je prepoznas i skupis hrabrosti da joj se prepustis..
 
_loverman_:
Ne znam da volim, nijednu voleo nisam.Bilo je vise nego dovoljno prilika za tako nesto.Do nedavno imao sam devojku koju su svi osim mene voleli.Vecina mojih prijatelja ucinili bi sve za takvu devojku, ali ne i ja.Ja sam po ko zna koji put odbacio sve, jer ne osecam nista.Ranije sam takve situacije iskoristavao varajuci devojke da bih video dokle mogu da idem.Ovaj put uspeo sam da se uzdrzim od toga.Kada sam sa devojkom sasvim sam drugaciji, glumim vernog decka koji ne vidi nista osim nje.Kada nisam sa njom ne propustam ukazane prilike.Hocu da sam drugaciji, hocu da nekome uzvratim ljubav.Da bar vidim kako je, pa makar patio zbog ljubavi.Ne budem li se promenio idem u manastir.
Kako zavoleti nekoga, kako da se promenim?

Ne znam sta je gore? Biti voljen a ne voleti, ili voleti a ne biti voljen?
Ne znam koliko godina imas, ali moguce je da se jos nije pojavila ona "prava". Zar nikad nisi osetio bar neku zaljubljenost? Mora da jesi, kad si bio mladji. Ako nisi, mozda imas ozbiljan problem.
Ako je tako, onda bi ti moj dobrocudan savet bio da ne ides u manastir, vec kod nekog specijaliste koji ce ti dati savet. Sigurno postoji neki razlog sto ti se to desava, a ako ne mozes da ga nadjes ti, zatrazi pomoc id strucnjaka. To, veruj mi, nije sramota, i u mnogim slucajevima pomaze.
 
_loverman_:
Ne znam da volim, nijednu voleo nisam.Bilo je vise nego dovoljno prilika za tako nesto.Do nedavno imao sam devojku koju su svi osim mene voleli.Vecina mojih prijatelja ucinili bi sve za takvu devojku, ali ne i ja.Ja sam po ko zna koji put odbacio sve, jer ne osecam nista.Ranije sam takve situacije iskoristavao varajuci devojke da bih video dokle mogu da idem.Ovaj put uspeo sam da se uzdrzim od toga.Kada sam sa devojkom sasvim sam drugaciji, glumim vernog decka koji ne vidi nista osim nje.Kada nisam sa njom ne propustam ukazane prilike.Hocu da sam drugaciji, hocu da nekome uzvratim ljubav.Da bar vidim kako je, pa makar patio zbog ljubavi.Ne budem li se promenio idem u manastir.
Kako zavoleti nekoga, kako da se promenim?

Ne znam sta je gore? Biti voljen a ne voleti, ili voleti a ne biti voljen?
Ne znam koliko godina imas, ali moguce je da se jos nije pojavila ona "prava". Zar nikad nisi osetio bar neku zaljubljenost? Mora da jesi, kad si bio mladji. Ako nisi, mozda imas ozbiljan problem.
Ako je tako, onda bi ti moj dobrocudan savet bio da ne ides u manastir, vec kod nekog specijaliste koji ce ti dati savet. Sigurno postoji neki razlog sto ti se to desava, a ako ne mozes da ga nadjes ti, zatrazi pomoc id strucnjaka. To, veruj mi, nije sramota, i u mnogim slucajevima pomaze.
 
A da se vas dvoje - loveman i didy - skontate nekako,a?
Mozda ste vas dvoje neka totalno dva neuobicajena bica, mozda vanzemaljci :lol: , pa ko zna mozda se ludo zaljubite jedno u drugo!
Coooooool idea! 8)
Ozbiljno, bre, smuvajte se, pa sta vam Bog da :wink:
 
Niko nije do kraja spoznao i definisao ljubav... I ne postoji univerzalan recept niti za to kako da volimo, niti kako da budemo voljeni...
Ono sto mi se namece nekon ove tvoje price, je osecaj da juris od jedne do druge trazeci, ispitujuci, eksperimentisuci... Mozda je to i primereno tvojim godinama i negde verujem da ce sve doci na svoje. Ipak, ako zelis nesto i da osetis, najpre nauci da budes sam sa sobom, da zadovoljstvo pronadjes i u samom sebi. I nije nista strasno ako neko vreme budes bez devojke. Cak i bez sexa... Jednostavno, dopusti sebi da nesto pozelis, da pronadjes onu koja TEBI odgovara, koju ti zelis, koja te privlaci, cini da se osecas drugacije... Neki put moramo dati sebi prostora i nauciti da zelimo...
 
Neumes da volis?
ko ti je rekao da drugi ljudi to znaju.
Ljubav je prolaznog veka kao i sve na ovom svetu.
Zaljubis se letis.Predas se.Oni te uzmu.Potrose.Ili budes ostavljen ili ostavljas.Pomislis.Boze kako je taj osecaj bio lep.Verovatno neponovljiv.
Prodje malo vremena.Pomiris se sa cinjenicom da nikada vise....
I tada te lupi.Ponovo se desi.Zatreskas se do usiju.I stvore se nova osecanja.Jaca lepsa i veca.I tako u krug.
I ponekad pomislim kakav bi ovaj svet bio bez ljubavi.Verovatno savrsen.Jer ljubav je savrsenstvo osecanja.Ali kada te ostave dodirnes dno.A to je tesko to boli.I to coveka navede na razne stvari.Koje da nije bio povredjen,ostavljen i prevaren nikada neebi ucinio.
 
Kanizsa84:
_loverman_:
Ne znam da volim, nijednu voleo nisam.Bilo je vise nego dovoljno prilika za tako nesto.Do nedavno imao sam devojku koju su svi osim mene voleli.Vecina mojih prijatelja ucinili bi sve za takvu devojku, ali ne i ja.Ja sam po ko zna koji put odbacio sve, jer ne osecam nista.Ranije sam takve situacije iskoristavao varajuci devojke da bih video dokle mogu da idem.Ovaj put uspeo sam da se uzdrzim od toga.Kada sam sa devojkom sasvim sam drugaciji, glumim vernog decka koji ne vidi nista osim nje.Kada nisam sa njom ne propustam ukazane prilike.Hocu da sam drugaciji, hocu da nekome uzvratim ljubav.Da bar vidim kako je, pa makar patio zbog ljubavi.Ne budem li se promenio idem u manastir.
Kako zavoleti nekoga, kako da se promenim?

Ne znam sta je gore? Biti voljen a ne voleti, ili voleti a ne biti voljen?
Ne znam koliko godina imas, ali moguce je da se jos nije pojavila ona "prava". Zar nikad nisi osetio bar neku zaljubljenost? Mora da jesi, kad si bio mladji. Ako nisi, mozda imas ozbiljan problem.
Ako je tako, onda bi ti moj dobrocudan savet bio da ne ides u manastir, vec kod nekog specijaliste koji ce ti dati savet. Sigurno postoji neki razlog sto ti se to desava, a ako ne mozes da ga nadjes ti, zatrazi pomoc id strucnjaka. To, veruj mi, nije sramota, i u mnogim slucajevima pomaze.
Bio sam u zivotu zaljubljen, ali ne duze od nedelju dana.Mislim da mi ne treba pomoc strucnjaka.
Hvala na savetu
 
Happy_girl:
A da se vas dvoje - loveman i didy - skontate nekako,a?
Mozda ste vas dvoje neka totalno dva neuobicajena bica, mozda vanzemaljci :lol: , pa ko zna mozda se ludo zaljubite jedno u drugo!
Coooooool idea! 8)
Ozbiljno, bre, smuvajte se, pa sta vam Bog da :wink:
Svidja mi se tvoja ideja, kako se ja nisam toga setio. :wink:
 

Back
Top