Ime za srpsku stranku u Crnoj Gori?

Koje ime za sveopštu stranku Srba u Crnoj Gori?


  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .
Meni se čini da Andrija Mandić vidi tu nešto...što većina ne vide...iznenadićemo se mi uskoro.

P.S. Zašto ne onda najprostije "Srpska stranka"? :dontunderstand:

Ja bih stvarno volio da se ujedini opozicija bez nacionalnog predznaka, ali to je nemoguće jer u Crnoj Gori opoziciju čine Srbi + Crnogorci čija se politika zasniva na ''ne volimo Mila i nikada u koaliciju sa Srbima''...Dakle, Milo do kraja života na vlasti, a vi Srbi se ujedinjujte da ne bi nestali.

P.S. Može Srpska stranka :ok:
 
Meni se čini da Andrija Mandić vidi tu nešto...što većina ne vide...iznenadićemo se mi uskoro.

P.S. Zašto ne onda najprostije "Srpska stranka"? :dontunderstand:

U tome je i problem sto nece biti ''srpska'' iz razloga da bi sacuvali birace, zbog cega bi inace mijenjali naziv stranke. I dobro je rekao Cizmice da ce to biti bivsi Srbi, isto rade sto kod vas Nikolic i Vucic.
 
U tome je i problem sto nece biti ''srpska'' iz razloga da bi sacuvali birace, zbog cega bi inace mijenjali naziv stranke. I dobro je rekao Cizmice da ce to biti bivsi Srbi, isto rade sto kod vas Nikolic i Vucic.

Ne znam da li ste imali priliku da gledate i slusate tog Mandica na "Televiziji IN" prije par veceri. Ja jesam.
Pazljivo sam slusao voditelja emisije onoga Shukovica koji prvocira sve osobe, goste emisije, koje nisu uz vlast a one koji su uz vlast inteligentno navodi na davanje korektnih dgovora.
Ovoga puta je Mandic imao upravo paznju koju zasluzuje. Znaci taj Mandic radi i placen je da radi, za vlast u Crnoj Gori. Od koga - ne znam.
 
Ne znam da li ste imali priliku da gledate i slusate tog Mandica na "Televiziji IN" prije par veceri. Ja jesam.
Pazljivo sam slusao voditelja emisije onoga Shukovica koji prvocira sve osobe, goste emisije, koje nisu uz vlast a one koji su uz vlast inteligentno navodi na davanje korektnih dgovora.
Ovoga puta je Mandic imao upravo paznju koju zasluzuje. Znaci taj Mandic radi i placen je da radi, za vlast u Crnoj Gori. Od koga - ne znam.

Prijatelju, nijesi nista novo rekao. Barem ne meni;)
 
Prijatelju, nijesi nista novo rekao. Barem ne meni;)
Ma znam..jasno je to kao dan. Ovamo velikosrbin a bice taj i velikocrnogorac kad bude trebalo.

Nacionalizam je isprazna fraza svima osim onima koji zarađuju na tome (uglavnom političari), kad postane neisplativo onda se i orijentacija političara menja. Videli smo to od K. Nikole, Drljevića, pa sad do Mila.
Bravo majstore...zarađuju.:klap:

Profesija - SRBIN !
 

Back
Top