Smajlomima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pevao je odlichan bend:orkestar:
bio je super rodjendan:rodjendan:
dok se pevac nije malo napio:tease:
i iscimao igracicu da igra s njim:hej:
a za njim su i svi iz orkestra:orkestar:
nasli devojke :zag:
pa se na kraju muzika svela na :whistling:





:dontunderstand::think::worth::gace::mrgreen:
 
Konacno je nasao devojku, i smuvao je:cmok:, otac je blagoslovio tu vezu:amen:,dok mu je majka pretila oklagijom "Ti si jos mali za devojku, uostalom, nije ona za tebe":azdaja:, kad je video nju, tako divnu kako leti na metli:metla:, onda mu je sinulo: Pa to je Sabrina, vestica, tinejdzerka!!!:idea:


:dash::dontunderstand::rotf::ok::eek:
 
U jednoj ludnici jedan paciijent lupa glavom o zid:dash: , drugi nista ne razume:dontunderstand: , treci se valja od smeha:rotf: , cetvrti je pusten kuci :ok: , a doktor u svojoj kancelariji prati seriju:eek:.






:hvala::tajna::tease::andjeo::hej:
 
Oduvek je bio fin:hvala:ali ljudi su poceli da pricaju razne stvari o njemu:tajna:

Kako cesto pravi budalu od sebe:tease:ali njega nije bilo briga za to:andjeo:samo je rekao svima :"jeb'te se!" :hej:


:roll::manikir::think::cool::per::cmok:
 
Imala je jako malo vremena:roll: da se spremi i pokrije podocnjake :manikir: ali joj je pala ne pamet ideja :think: da stavi naocare za sunce :cool: ! To je fantasticna ideja!:per: Izasla je srecna!:cmok:

ajde ;judi odvaljujte....mora ova tema da bude na vrhu...!!!!:per::per::per::per::per:



:D:cao::bye::rtfm::rumenko::poludeo::cross::zurka::pivce::kletva:
 
--Uuuu,kakav komad !:D
--Jaoooj, vidi onog dasu !:cao:
--Cao ,luce !:bye:
--Mali,presao si ulicu na crveno !!!:rtfm:
--(Sta se razdrao na mene pred njom):rumenko:(Gle,zbrisace mi,dok mi on pise kaznu):poludeo:
...i do kraja dana on je nije video nigde :cross: , a zatim je uvece izasao u grad i video je u diskoteci kako igra sa drugim:zurka:
Razocaran sa drugarima je pio do zore:pivce:, i mrzeo policajca koji ga je zaustavio na pesackom prelazu.:kletva:





:cvet::zaljubljena::azdaja::kafa::tajna::heart::cmok:
 
Poslednja izmena:
On je hteo da je iznenadi buketom cveca:cvet:
I mislio je da ce ona biti odusevljena:zaljubljena:
Umesto toga,ona ga je oterala u tri lepe:azdaja:
Jer je htela da popije kafu na miru:kafa:I tracari sa drugaricama:tajna:
Na kraju je ipak shvatila:heart: I istog trenutka otisla do njega :cmok:

:besna::eek::brus::think::metla::pop::per:
 
Pozvao sam ih:hej: na pice :pivce: u neki kafic :zurka: sa zivom muzikom :orkestar: ali oni su se napili i pobili :azdaja: i nisam mogao da ih smirim :hej: . Kada su se otereznili dobro sam popricao sa njima:rtfm: i zapretio im da se to ne ponovi :vudu: inace necu vise nikad da ih vodim.:metla:

:bye::cao::think::zaljubljena::tajna::hej::besan2::roll::sad2::cvet:
 
Sedeo je u autobusu i mahao bratu:bye:
Ali mu je mahnula zgodna devojka koju je jos pre primetio:cao:
Onda je razmisljao:think:
Da li je zaljubljena u njega:zaljubljena:
Hteo je da to bude tajna:tajna:
Ali je preneo celom gradu:hej:
Ona je bila besna:besan2:
I prevrtala je ocima:roll:
A on umalo nije zaplakao:sad2:
Ipak joj je kupio cvece:cvet:

:besna: :manikir: :dash: :cmok: :brus: :gace: :rumenko: :per: :eek: :dontunderstand: :rtfm: :p
 
mama mi ne da u grad:besna: :
ali smislila sam plan :manikir:
samo da mi upali:dash:
ulagivacu joj se :cmok:
nece mi trebati :brus:
ako hocu nekom da skinem :gace:
a to je jedino sto sada zelim:rumenko:
da osvarim :per:
on ne nosi gace :eek:
kako je to moguce :dontunderstand:
jel on zna da se cvrsti materijali na hladnoci skupljaju:rtfm:
ma ugrejacu ja njega :p

:aha::mrgreen::per::manikir::whistling::manikir::brus::heart::besna::dash::cao:
 
cekam tvoj osmeh i kad mi namignes ja kao turpijam nokte i malo se necka, ali kad ja zviznem i skniem brus koji volis pizdeces i udarati glavom o zid jer je za nas kasno caoooooooo odoh kod svalera

:heart::think::zag: ili :cmok: ili :worth::zurka::brus::heart:
 
[
:worth: :kiss: :thumbdown: :cvet: :plez: :pivce: :ljutko: :pop2: :metla: :mafijas: :vudu: :besan2: :rida:

fala bogu navatala sam ga.... ali mu je smrdelo iz usta.... iako je stavio dezodorans...dala sam mu korpu...i otisla da se napijem sa drustvom.....nisam htela kuci....da mi mama popuje .....nego sam odjezdila na svom bajku....na smaknem jos i burek....ebemu, ostdoh ja bez svalera.....mrzim muski rod......moram opet u akciju, smrcccccc

:roll::heart::mrgreen::dontunderstand::gace: :whistling: :gace::aha::manikir::cmok:
 
molio si me da me poljubis ali to ti lose ide !
dzaba cvece dzaba humor
lecila sam tugu u alkohjolu
ali otac moj nije imao razumevanja (izbacio me iz kuce)
pomozimi Boze da dojurim do tebe
nisi gangster iako to zelis
nemoj da me bodes u slabu tacku i ne mrsti se
ja sam nezna dusa evo placem OPROSTI MI MOLIM TEEEEEEE

:zurka: :pivce: :heart: :mrgreen: :rida: :pivce:
 
u diskaću nam je bilo super,igrali smo do zore i napili se ko guzice a onda smo se i zaljubili...onda sam pala na sred podijuma i svi su mi se smejali a meni je došlo da plačem od blama...pa sam morala da pijem i dalje...

:think::cmok::manikir::whistling::cao:
 
jel hoce da je cmoknem ili nece....e sad cu da navalim.....sta se sad pravi looda...ma i ja cu da se pravim lood....a sta je sad ovo: dobio sam korpu aaa????

:roll::evil::mrgreen::hahaha::per::whistling: :manikir: :aha::cao:

šta je sad opet? mrzim te pa te volim...onda sam samoj sebi smešna...onda si mi ti smešan...pa privlačan pa te želim..al bolje da ćutim i trpim to sve nego da te ostavim...

:):rumenko::rtfm::klap::zag::besna::P:heart:
 
:):rumenko::rtfm::klap::zag::besna::P:heart:

sladak si...naravno da hocu da se sexamo....hoces vec skinuti gatje???....bravo majstore....tako to treba....gde su sad zapele aaaa????....nista bez moje pomoci.....ahhhhhhhhhh najzad

:hahaha::per::mrgreen::whistling::manikir::aha: :hvala:
 
smesan si kad se duris sto sam ti ZVOCALA sto nisi kupio sargarepu zagrlio si me i sve sam ti oprostila i prestala da histerisem a ti si opet srecan "ljubavi" moja....(aj po sargarepu treba mi za corbicu :D)

:heart::zaljubljena::vudu::azdaja::metla::tongue2::hej::brus::heart::gace::brus::vatromet:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top