На путу за Урошевац каменована српска возила

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
22.423
12:39
НА ПУТУ ЗА УРОШЕВАЦ КАМЕНОВАНА СРПСКА ВОЗИЛА
КОСОВСКА ВИТИНА – Група албанских младића гађала је камењем у уторак увече десетак возила у којима су били Срби, на путу Гњилане-Урошевац код села Ђерекаре, у ком живе Албанци.

Један од Срба коме је каменован аутомобил, Зоран Денић из села Кусце, изјавио је за агенцију Бета да је његов аутомобил засуло камењем неколико албанских младића када је код Ђерекара скренуо са пута Гњилане-Урошевац, што је пречица према селу Врбовац у коме живе Срби.

„У колима је била и моја вереница Бојана Маринковић. Када су према нама полетеле каменице, позвали смо Косовску полицијску службу која је извршила увиђај и на лицу места се видело да су Албанци направили гомиле камења поред пута, спремних за каменовање аутомобила”, изјавио је Денић.

Денић је додао и да су Албанци из Ђерекара покушали да КПС-у представе да су аутомобиле са гњиланским таблицама гађала деца, али да су он и остали очевици видели да то раде младићи од двадесетак година, што су и рекли полицији.




Бета
 
u redu nije, ali ...
zna li se sa kavim reg. tablicama su putovale te osobe??? mislim da bi bilo bolje za njih da su imali KS, cisto da se izbegnu ovakvi incidenti ... srbi is severne mitrovice koriste duple tablice, nesto kao duplo drzavljanstvo i nikome nista... a svaki dan putuju.

Napadate ljude samo zato što nisu sa Kosova i Metohije. A šta ako se u kolima sa "srpskim" registarskim tablicama nađe neki Šiptar iz unutrašnjosti Srbije? Njega ćete kamenovati što je pristao da stavi srpske tablice?
 
Napadate ljude samo zato što nisu sa Kosova i Metohije. A šta ako se u kolima sa "srpskim" registarskim tablicama nađe neki Šiptar iz unutrašnjosti Srbije? Njega ćete kamenovati što je pristao da stavi srpske tablice?

pa nece to niko uraditi u gradu, ja mogu u roku od sat vremena da ti snimim makar jedno vozilo iz srbije, ali ici po selendrama, gde je jedina zanimacija dece gadjanje kamenjem bilo koga verovatno, iako ce radje da to rade srbima je malo gloopo...
 
pa nece to niko uraditi u gradu, ja mogu u roku od sat vremena da ti snimim makar jedno vozilo iz srbije, ali ici po selendrama, gde je jedina zanimacija dece gadjanje kamenjem bilo koga verovatno, iako ce radje da to rade srbima je malo gloopo...

Shitarska deca se samo igraju 'kamenovanja Srba'. To je inace tradicionalna igra koju su naucili od svojih starih i zadrzala je popularnost i do danas uprkos napretku tehnologije, interneta itd.
 
pa nece to niko uraditi u gradu, ja mogu u roku od sat vremena da ti snimim makar jedno vozilo iz srbije, ali ici po selendrama, gde je jedina zanimacija dece gadjanje kamenjem bilo koga verovatno, iako ce radje da to rade srbima je malo gloopo...

Onda su vaša deca poprilično poremećena i nenormalna! A kada bi samo deca slala kamenice na srpska vozila to i ne bi bilo toliko strašno
 
pa nece to niko uraditi u gradu, ja mogu u roku od sat vremena da ti snimim makar jedno vozilo iz srbije, ali ici po selendrama, gde je jedina zanimacija dece gadjanje kamenjem bilo koga verovatno, iako ce radje da to rade srbima je malo gloopo...

U Srbiji ima Sela koliko oces , pa deca ne gadjaju kola koja prolaze kamenjem
 
Pod poslom naravno podrazumevas etnicko ciscenje. Lepo sto im se divis. Mozda necemo moci da uradimo vise od prdenja pod prozor, mozda i hocemo. Mislim, u krajnjoj liniji i oni su potrosna roba kao i mi.

Samo kazem da su dobili ono sto su zeleli! A sto se tice dal` cemo biti moneta za potkusurivanje to samo od nas zavisi.Na dobrom smo putu da to i postanemo!(ako kojim slucajem to jos nismo)
 
i jos jedna sitnica vezana za ovaj dogadjaj.
ako stalno tvrdite da je putovanje groz kosovo opasno pozivot, kako to da se usudjuju pojedinci na to putovanje, i to jos sa tablicama srbije. e to je ono na sto bih voleo cuti odgovor

Pojedinaca i avanturista imas svugde, kao sto novinari i jos neki idu po svim ratnim zonama u svetu, tako imas i pojedince koji su ili silom prilika ili iz nekog drugog razloga primorani da prodju tuda. Ja licno u ovakvoj situaciji nema sanse da bih seo u auto i prosao kroz mesta gde su Siptari vecinsko stanovnistvo.
Druga stvar, mozda te niko nece kamenovati u gradu ili po danu, ali ako ostavis auto negde na ulici do jutra, iskreno ne verujem da bi ijedno staklo docekalo zoru.
 
Ti si bre Šiptaree kao imbecilna infektivna neizlečiva bakterija koja ne vidi i ne prikazuje istinu o prljavoj aktivnosti sopstvenog naroda.Svi ste vi angažovani kada je zlo nad Srbima u pitanju od dece do starca kome je jedna noga već u grobu.

neshko, ti si jedan mali bolid, ali reci mi , sta bi se desilo da neka KS registracija prodje mitrovicom, o leposavicu necu da govorim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top