Da su danas izbori glasao bih za...

Za koga biste glasali da su sada parlamentarni izbori?

  • Srpska napredna stranka - Tomislav Nikolic

  • Koalicija - Za Evropsku Srbiju - Boris Tadic

  • Koalicija SPS-PUPS-JS - Ivica Dacic

  • Koalicija DSS - NS - NP - Vojislav Kostunica

  • Srpska radikalna stranka - Vojislav Seselj

  • Liberalno-demokratska partija - Cedomir Jovanovic


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Interesantno je da ljudi poistovecuju SRS i SNS. Toma ce vremenom sve vise da se pretvara u evropsku desnicu. Velika je razlika medju njima.

Sto se mene tice godinama sam podržavap Djikija. Posle njegove smrti DS se pretvorio u nesto novo, nedefinisano. postao je ogromna i jaka stranka u koju se mnogo ološa uvuklo. Previse su korumpirani. Doduse kao i u svakoj stranci ali mislim da oni sebi nisu smeli da dozvole da se to bas toliko odomaci u njihovim redovima.

Ovo hapsenje po Zrenjaninu je samo reklama. Sta je sa ostalih stotinak opstina u kojima je ista situacija. Takve stvari ne želim da im oprostim.

Tako da mi ostaje jedino da glasam za LDP kako sam i na proslim izborima glasao. I on naravno ima olosa u svojim redovima. No oni nikada nisu bili na vlasti a usta su im puna lustracije, vise nego u drugim strankama pa eto to je jedini razlog.

Sto se tice najbitnijeg problema naseg drustva - nezaposlenosti, o tome vise niko od politicara ne mari... Kada bi me neka stranka ubedila da bi efektno smanjila nezaposlenost odmah bih glasao za tu stranku.

Lepo je to sto imamo jake evropske snage a nesreca je sto izgleda da one nisu sposobne da se snalaze na tom evropskom putu.

O radikalima, DSS, NS, penzosima, SPS ni ne razmisljam jer su samo dogmatske stranke.
 
Interesantno je da ljudi poistovecuju SRS i SNS. Toma ce vremenom sve vise da se pretvara u evropsku desnicu. Velika je razlika medju njima.

Sto se mene tice godinama sam podržavap Djikija. Posle njegove smrti DS se pretvorio u nesto novo, nedefinisano. postao je ogromna i jaka stranka u koju se mnogo ološa uvuklo. Previse su korumpirani. Doduse kao i u svakoj stranci ali mislim da oni sebi nisu smeli da dozvole da se to bas toliko odomaci u njihovim redovima.

Ovo hapsenje po Zrenjaninu je samo reklama. Sta je sa ostalih stotinak opstina u kojima je ista situacija. Takve stvari ne želim da im oprostim.

Tako da mi ostaje jedino da glasam za LDP kako sam i na proslim izborima glasao. I on naravno ima olosa u svojim redovima. No oni nikada nisu bili na vlasti a usta su im puna lustracije, vise nego u drugim strankama pa eto to je jedini razlog.

Sto se tice najbitnijeg problema naseg drustva - nezaposlenosti, o tome vise niko od politicara ne mari... Kada bi me neka stranka ubedila da bi efektno smanjila nezaposlenost odmah bih glasao za tu stranku.

Lepo je to sto imamo jake evropske snage a nesreca je sto izgleda da one nisu sposobne da se snalaze na tom evropskom putu.

O radikalima, DSS, NS, penzosima, SPS ni ne razmisljam jer su samo dogmatske stranke.
Ovo prvo cu se sloziti sa tobom, ako se stvar zavrsi na Knezevicu. Onda je to bio samo reklamni potez, opravdan, ali bez pravih rezultata.

Sto se LDP tice, samo bih obrnula stvar, u njihovim redovima ima po koja normalna osoba, a i ti koji su normalni polako ce napustiti redove te nestranacke organizacije i pre svega propale firme.
 
I da naprave koaliciju SRS SNS DSS NS

možda u vašim desničarskim snovima :lol:

SNS + DSS, možda ukoliko se Koštica javno izvini za gluposti koje je izjavljivao o Evropi i Kosovu i jasno demantuje bilo kakve veze sa Obrazom i drugim fašističkim...ups..."svetosavskim/prosvetiteljskim/rodoljubnim "strankama...a to se nikada neće desiti.
možda preterujem, ali sasvim je jasno da ove dve stranke samo "spolja" izgledaju slično....

SRS + SNS?? to bi bio protivprirodni blud...ukoliko se pokaže suprotno, onda se svakom ko izađe na sledeće izbore mora dodeliti titula najvećeg morona :lol:
 

Back
Top