Cemu sve to

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste nekad razmisljali, cemu muvanje i smaranje sa zenama kad se na kraju sve svodi na 5 minuta seksa i sve sto donesu u vas zivot je pich-ka i zbog nje kasnije jedete na tone gov-ana?

Zasto ljudi jednostavno ne drkaju i zive svoj bezbrizan i miran zivot?
 
Da li ste nekad razmisljali, cemu muvanje i smaranje sa zenama kad se na kraju sve svodi na 5 minuta seksa i sve sto donesu u vas zivot je pich-ka i zbog nje kasnije jedete na tone gov-ana?

Zasto ljudi jednostavno ne drkaju i zive svoj bezbrizan i miran zivot?

Код тебе је то 5 минута? Па није ни чудо што се питаш... :bye:
 
sinnke natovarile su te ko budalu sad i posle se jos pitas ;>

pocni odma da izbegavas zenske :mrgreen:

Nema te koja mene moze natovariti, to mogu lkove nesigurne poput tebe. Znam ja kakav sam bolje od njih a najmanje se przim na njihove fore.

Jer one cesto sve svoje hvale i dizu u nebesa a torbaju ih likovi koji su bolje da ne znas kakvi, a ljudi ko ljudi uvek ce njihovo biti najbolje, to je ljudski.
 
Drugim rečima, smaraš, tvoje teme smaraju, to što te neko citira ne znači da si mu zanimljiv već najčešće znači ili da si odvalio tešku glupost ili da si dosadan do bola pa nema drugog oružja, u tvom slučaju u pitanju su kombinacije.
 
Već si mi jednom napisao to i već sam ti jednom napisala da ja stvarno ne znam šta si se ti dogovorio sa svojim posetiocima.

Jesi rekla da ti nisam interesantan i sta oces od mene sad? Pa si bila nekoliko dana da me ne napadas i opet si dosla. Ostavi me ne dopadas mi se, kako ne razumes i nervira me kako pises sa mnom. Jednostavno pisi sa nekim kome ti pases. Jel to tako tesko?
 
Da li ste nekad razmisljali, cemu muvanje i smaranje sa zenama kad se na kraju sve svodi na 5 minuta seksa i sve sto donesu u vas zivot je pich-ka i zbog nje kasnije jedete na tone gov-ana?

Zasto ljudi jednostavno ne drkaju i zive svoj bezbrizan i miran zivot?

A j b g Sinnke musko-zenski odnosi su komlikovani , ali bez brige za vas muskarce je najbitnije uvek kako zenu da odvucete u krevet usresredi se na to o ostalom ne razmisljaj. :D
 
Da li ste nekad razmisljali, cemu muvanje i smaranje sa zenama kad se na kraju sve svodi na 5 minuta seksa i sve sto donesu u vas zivot je pich-ka i zbog nje kasnije jedete na tone gov-ana?

Zasto ljudi jednostavno ne drkaju i zive svoj bezbrizan i miran zivot?

je li tebe ikad neka zena voljela??? pa ti je "torbanje" sa njom fantasticno,nebitno traje li 5 minuta ili 1 sat ili 5 sati ( to mi se jednom stvarno dogodilo,da ne bude da izmisljam,kresali smo se 5 sati,naravno uz pauze da se napijemo vode)??? kad si sa zenom koju volis,vijedi da godinu dana jedes tonu govana da bi bio pored nje...a i sex je bolji kad se volite....
 
Zasto ljudi jednostavno ne drkaju i zive svoj bezbrizan i miran zivot?

Slichno i ja savetujem omladini uz dodatak da se obavezno bave naukom ili nekim kreativnim radom. Sport je za maloumne. Jurnjava za vaginama $tetno utiche na kreativnost i dekoncentri$e mlade umove. Pichka... $ta je to... jel to ima neki oblik.. jel mozhe neko da defini$e?! Qras mozhe da se uporedi sa krastavcem i svim ostalim cilindrichnim oblicima u prirodi i okruzhenju, a ovo drugo ni sa chim osim sa rupom... a ko drugome jamu kopa :)

Deco. Nemojte da me uvek shvatate za ozbiljno, ali nauka na prvom mestu!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top