Koji je njegov problem ?

  • Začetnik teme Maja_Zemun
  • Datum pokretanja
M

Maja_Zemun

Gost
Godinu i po dana sam bila u semi sa jednim covekom. On je dosta stariji od mene, ozenjen i ima troje dece. Znam da on svoju zenu ne voli ali u zivotu mi nije palo na pamet da mu trazim da je ostavi zbog mene. I da sam mu trazila, znam da to ne bi uradio.
On mene nikada nije voleo i znam da je u isto vreme, pored mene, imao jos puno ljubavnica, sto stalnih, sto privremenih. Nikada nije ni pokusavao da to od mene sakrije. Nasa veza je od pocetka bila jasno definisana : samo sex i nista vise. Inace, nas dvoje radimo zajedno sto je doprinelo tome da se jos cesce vidjamo. Skoro svaki dan posle posla smo isli kod mene na kres-partiju. U pocetku me je bilo bas briga za njega, samo sam htela da se lepo provedem i nije me zanimalo sto on ima decu, zenu, ljubavnice. A onda sam se zaljubila u njega. Pocela sam da bivam ljubomorna svaki put kada u njegovom mobilnom nadjem poruku od druge zene, pocela sam da ga proveravam, pratim itd. Ali ni u jednom trenutku mu nisam rekla da ga volim. Nisam htela da mu kazem, jer sam znala da on ne oseca isto. Ja sam samo htela da budem kraj njega, a bila sam sigurna da me on nece ostaviti jer sam ga navodno jako privlacila.
A onda sam otkrila da je u semi sa mojom najboljom drugaricom sa posla. Ta zena je njegovih godina (ima dobrih 15 vise od mene) ... Kad sam saznala, pobesnela sam, ne toliko na njega jer sam znala da me vara, nego na nju sto mi je to uradila a znala je da ga volim. Odmah sam prekinula svaki kontakt sa njom a njemu sam rekla da jos uvek mozemo da nastavimo vezu, ao je ostavi. Medjutim, on to nije uradio. Rekao mi je da ce izmedju nas dve uvek izabrati nju. I ostavio me je ... Ona je ubrzo posle toga pocela da ga terorise, da ga tera da ostavi sve zenske osobe sa kojima se vidjao ... Jednu po jednu, ostavio ih je sve zbog nje. Na kraju je cak i zenu sa kojom je 17 godina u braku ostavio zbog te nove ljubavnice.
Meni stvarno nije jasno zasto je to uradio! Sta je na njoj video sto ja nemam? Uvek sam mislila da ce, ako ostavi zenu, to biti zbog neke lepe, mlade devojke. Ali ova je stvarno ... mislim, nije ruzna, stavise obratno-lepa je, ali je od onih najgorih seljanki ... Ta u zivotu nije cula za rec kultura, psuje non-stop, jede rukama i prica dok zvace, stalno se dere i naziva ljude idiotima, kretenima itd., cita samo sportske casopise, gadja se padezima i bukvalno je polu-pismena. A da ne pricam o tome da kod nas na poslu ima nadimak "Terminator" jer je jos uz sve to i razbijacica. Jos je i razvedena, ima dvoje dece a koliko znam do skora je menjala muskarce kao carape ... Sta je na njoj video sto ja nemam ? Inace, ja sam mlada, lepa devojka, obrazovana, bez obaveza itd.
Koji je njegov problem ?
 
PA IZGLEDA DA JESU ... ON JE OCIGLEDNO NEKI NALOZENI MATORAC KOJI MISLI DA JE FRAJER ... TAKVOM KAO ON BAS TREBA NEKA NADRNDANA RAZBIJACICA KOJA CE DA GA MUCI. NA KRAJU CE ON PROVALITI DA SE ZEZNUO I DA TO STO JE VIDEO NA NJOJ (STA GOD TO BILO) NIJE BILO VREDNO DA ZATO ZRTVUJE SVE. ALI BICE KASNO JER TAKVE ZENE KAO TA GORE OPISANA TESKO PUSTAJU MUSKARCA KAD SE NA NJEGA NAKACE ... IMAS TI DEVOJKO SRECE STO SI SE RESILA TOG MAMLAZA. SAD KULIRAJ I POSMATRAJ KAKO SE MUCI KRAJ NJE :D :D :D :D :D
 
Strashno je ruzno pisati tako o nekome koga si do juche smatrala najboljom drugaricom...za prijatelje odabiramo one koji su nam slichni, te mi nije jasno kako si ti tako prefinjena mogla da budesh drugarica sa njom :roll: U svakom sluchaju da treba da biram izmedju drugarice i dechka(pogotovu takvog dechka)uvek bih se odluchila za prijateljstvo.Debelo si se za*ebala sestro.
 
Ta je zena, ma kako to glupo zvucalo, ocigledno samouverena (jedne prstima, psuje...)a to draga Rea uvek pali kod muskaraca. Da li ce njemu to smetati kasnije, ostaje da se vidi, (jer zavisi kakav je on)no u svakom slucaju ovaj put si ti porazena. Izvuci pouku.
 

Back
Top