Moram da se izvinem njenoj kevi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

elektroda

Zainteresovan član
Poruka
221
Brate provali me danas devojka dasam je prevario... utripovala do jaja... samo je videla kako se ljubim sa komsinicom iz lokala pored mog... i nista mi riba ne govori dok nisam dosao uvece u njen stan. .. brate tu krenu prozivke ovo ono i ja je zabodem u glavu... kazem bre alo nisam kriv, jesi normalna i tada uleti njena keva ... i kaze mi da sam moron i tada slucajno i kevu udarim... jezna neko kako da se izvinem kevi? mnogo mi znaci
 
Brate provali me danas devojka dasam je prevario... utripovala do jaja... samo je videla kako se ljubim sa komsinicom iz lokala pored mog... i nista mi riba ne govori dok nisam dosao uvece u njen stan. .. brate tu krenu prozivke ovo ono i ja je zabodem u glavu... kazem bre alo nisam kriv, jesi normalna i tada uleti njena keva ... i kaze mi da sam moron i tada slucajno i kevu udarim... jezna neko kako da se izvinem kevi? mnogo mi znaci
Udari glavom u zid :dash: nema izvinjenja za neke stvari... i ti si prosao granicu... kako mozes zensko udariti... jeb0te :roll:
 
Brate provali me danas devojka dasam je prevario... utripovala do jaja... samo je videla kako se ljubim sa komsinicom iz lokala pored mog... i nista mi riba ne govori dok nisam dosao uvece u njen stan. .. brate tu krenu prozivke ovo ono i ja je zabodem u glavu... kazem bre alo nisam kriv, jesi normalna i tada uleti njena keva ... i kaze mi da sam moron i tada slucajno i kevu udarim... jezna neko kako da se izvinem kevi? mnogo mi znaci
:dash:

brate
ne brini se, nemoj ni da se izvinjavas... ionako ce te posle posluzene sarmice od zelja jednog dana sacekati sekirica kojom cepas drva u ledjima ili ti samo otfikari djoku na spavanju ili jednostavno isproba nov set berghof nozeva dok dremas na trosedu popodne i tako... samo napred :bye:

ps ja sam vidovita tacno sam znala sta ces da napises tako da budi siguran da sam ti tacno prorekla buducnost :smajlikojikuneurokljivimokom:
 
Brate provali me danas devojka dasam je prevario... utripovala do jaja... samo je videla kako se ljubim sa komsinicom iz lokala pored mog... i nista mi riba ne govori dok nisam dosao uvece u njen stan. .. brate tu krenu prozivke ovo ono i ja je zabodem u glavu... kazem bre alo nisam kriv, jesi normalna i tada uleti njena keva ... i kaze mi da sam moron i tada slucajno i kevu udarim... jezna neko kako da se izvinem kevi? mnogo mi znaci

Brate, koja si ti dijabola.:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
ajde sta trpate lika, *** trazi co'ek pomoc, jebm vas u usta bezobrazna !!!

brate sta da ti kazem, LIK SI :lol: :worth: za tvoj rad samo napred :super:

salim se malo, pa brate uletis im u kucu trazis oprostaj, 2 ruze, kupis svima se k810i i brate nemas frke, mozda padne i utroje :lol:
samo joj pustaj poruke izvinjenja ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top