Karijera posle "karijere"!!!

Па ко ће да запошљава наше квази-стручњаке?

Ја знам да је мој стриц, који је био на јако вискокој функцији скончао каријеру као консултант једне америчке банке...и знам да је за многе наше стручњаке рекао да су шупљи к'о тикве.:lol:
Посебно је за Динкића нагласио да везе с економијом нема.
Нисам економиста, па не могу да судим, али стриц је доктор политичке економије, па му канда и поверујем.:cool:
 
Sta mislite koje kompanije(strane) bi zaposlile danasnje ministre,predsednike i podpredsednike nakon isteka njihovih funkcija u vladi, odnosno drzavi???
Ko bi poverio odgovorne funkcije u svojoj kompaniji gore navedenima i zasto?
pa one kompanije koje rade ili imaju predstavnistva u banana drzavama poput Srbije , Gruzije,Rusije , Rumunije ... i slicnim zemljama u kojima vlada "nekonvecionalni " pristup biznisu na koji su nasi ministri navikli .
 
Па ко ће да запошљава наше квази-стручњаке?

Ја знам да је мој стриц, који је био на јако вискокој функцији скончао каријеру као консултант једне америчке банке...и знам да је за многе наше стручњаке рекао да су шупљи к'о тикве.:lol:
Посебно је за Динкића нагласио да везе с економијом нема.
Нисам економиста, па не могу да судим, али стриц је доктор политичке економије, па му канда и поверујем.:cool:

Hoces reci da je aktuelnoj "eliti" ovo sto rade,vrhunac karijere?:mrgreen:
 
Hoces reci da je aktuelnoj "eliti" ovo sto rade,vrhunac karijere?:mrgreen:
Е моје НЕПОБЕДИВО СУНЦЕ, мало ли је?
Осакатише један народ бре!:lol: :sad2:

Уосталом кој' ће им ђаво неки посао после посла?...па толико су се накрали да наредних 15 генерација може да им живи , а да ништа не раде!
 
Е моје НЕПОБЕДИВО СУНЦЕ, мало ли је?
Осакатише један народ бре!:lol: :sad2:

Уосталом кој' ће им ђаво неки посао после посла?...па толико су се накрали да наредних 15 генерација може да им живи , а да ништа не раде!

Zar se to zove "uspesna karijera"?
 
Sta mislite koje kompanije(strane) bi zaposlile danasnje ministre,predsednike i podpredsednike nakon isteka njihovih funkcija u vladi, odnosno drzavi???
Ko bi poverio odgovorne funkcije u svojoj kompaniji gore navedenima i zasto?

Dosta bitnih političara iz vremena vlade Đinđića (iz tadašnje vlasti) rade u nekim evropskim velikim firmama i fondovima. Od ovih danas, samo bi par njih moglo uopšte da uđe u uži izbor.
Ovi ostali se nakradu dovoljno da mogu biti vlasnici svojih firmi kad izađu iz politike.
 

Back
Top