KAKO TO DRUGI RADE

Evo fotke jednog mog frenda sa flickr-a yode:lol: , bas sam je danas stavila kao fave. Kobajagi obicna, al' meni veoma neobicna. Fotka se zove "here she comes" , glavnog objekta nema, al' je nagovesten i zato mi se svidela. I kompletna atmosfera.


capture9of0.jpg



http://www.flickr.com/photos/dejan_vladic/515966315/

Ovo ja nazivam magical ralism, novi pravac, osnivac, ja!
:razz: 8-)
 
Poslednja izmena od moderatora:
ova tema tesko da ima neku pricu...
tezi da se pretvori u gothic pic...
ako cemo da postavljamo slike koje nam se svidjaju, to nema kraja, ja sam malo danas gledao i to nema smisla, nemoj Divlja da se ljutis sad, ali bilo bi bolje da nase slike komentarisemo nego nekih likova, mi to niti mozemo sto oni mogu niti imamo znanja..
svi mi citamo neke knjige o photoshopu, i tako to, a prvo smo trebali da savladamo fotografiju, pa posle da se bavimo obradom...
(ne kazem da nema dobrih slika na krstarici, ima boljih od mnogih na flickru, i slicnim sajtovima....)

mislio sam da stavim par linkova za neke fotografije, ali svi vi mozete da nadjete 1000000000000 slika u svakom trenutku koje su remek dela....

izvinite ako se neko nadje u ovome sta pricam...

evo sad je Dule uzeo novi aparat, mozemo jedne nedelje da npr. uzmemo Duleta pa samo njega kritikujemo i hvalimo, sledece nedelje Divlju, pa Fibi, Natashu, Gurua....
 
Mene ne zanimaju fotke remek dela, nego one sto se meni licno dopadaju, uopste nije tema o remek delima. :-) Licno cu da stavljam i fotke koje su i sa foruma, sto sam vec uradila.
Drugo, nije tema ni o obradi, nego jednostavno o fotkama koje nam se dopadaju i zasto nam se dopadaju. Drugima uopste ni ne moraju da se dopadnu.Kapiras? :-)

A toliko drugih tema, ne znam sto se ne komentarisete, ja se trudim da pohvalim kad mi se nesto svidi. :razz:
 
e bruno...ovaj predlog je super...ja mislim da mi to stalno treba da radimo...da komentarishemo fotke...sve ono shto valja i ne valja..jer ovde smo svi shto volimo fotografiju..pa red je da oni shto znaju podele svoje znanje i umenje sa drugima...a ovi drugi da,pak,bolje nauche...
to bi nam svima pomoglo....a onda...da otvorimo novu temu,ili ?

divlja...tek sad videh ono..."shta te spopalo"
nije me nishta spopalo..nego pogledaj i sama..kachite fotke..i napishete..e ova mi je zanimljiva...daj neki jachi razlog zashto ti se svidja...ako ti je ona extra,ako ti je omiljena...
 

Back
Top