Love me two times

Nemam takvo iskustvo ali verovatno da može, posle mnogo, mnogo godina...
Valjda treba da prođe dovoljno vremena da se zaborave razlozi zbog kojih je velika ljubav
prestala to da bude... Onda kad se sretnu posle mnogo godina, gde su oboje puno toga doživeli
i proživeli, tako obogaćeni možda bi mogli da vaskrsnu stari plam... Otkud znam, ako mi se desi
tako nešto, javiću..
 
Nemam takvo iskustvo ali verovatno da može, posle mnogo, mnogo godina...
Valjda treba da prođe dovoljno vremena da se zaborave razlozi zbog kojih je velika ljubav
prestala to da bude... Onda kad se sretnu posle mnogo godina, gde su oboje puno toga doživeli
i proživeli, tako obogaćeni možda bi mogli da vaskrsnu stari plam... Otkud znam, ako mi se desi
tako nešto, javiću..


Mislim da se tada zvanično sahranjuje i ono što je tinjalo do tada ( mislim na boldovano )...
 
Naravno.To su one ljubavi koje,jednostavno nikada ne prestaju.Samo se,pod odredjenim okolnostima uspavaju,a kada dodje vreme opet se probude.
Ja sam davno otvorila slicnu temu:-)
Lepo sto neko ima slicne dileme kao ja:-)
 
Ако се заиста угасила љубав, ја мислим да није ни постојала.
Мислим, ако неког заиста волиш, волећеш га увек на неки начин, о можда може поново да букне.

Није ми се десило да поново букне, али ми се десило да се прекинута веза обнови.
 
hm, moram da priznam da si glupo postavio pitanje! voleti dvaput???? istu osobu??? da nije mozda da si tu ljubav koju osecas prema istoj osobi ponovo poceo da otkrivas? sto ne volim kad je neko tako turn on i turn off kad su u pitanju emocije. mora biti da si jedan od onih racionalista?
 
hm, moram da priznam da si glupo postavio pitanje! voleti dvaput???? istu osobu??? da nije mozda da si tu ljubav koju osecas prema istoj osobi ponovo poceo da otkrivas? sto ne volim kad je neko tako turn on i turn off kad su u pitanju emocije. mora biti da si jedan od onih racionalista?


Moram da TI priznam, da, do sad nisam voleo dva puta istu osobu, ali TE pitam ( kao i druge forumaše), da li je to moguće...
 
Šta mislite, da li je moguće voleti istu osobu 2 puta...?

Ovde ne ulaze ne završene ljubavi, ne dorečene, kompromisi, nego samo one, koje su se ugasile i eventualno reinkarnirale...

Mozda moze...ako je npr bracni par u pitanju....obaveze,posao,djeca,kolotecina....zaborave jedno na drugo...... odu na neko putovanje sami,opustanje,posvete se pronadju pritajeni zar....probude opet ona zaturena osjecanja,bacena u drugi,treci plan....:)

A ima i druga prica...npr voleli se ludo,al' zivot ponese na razlicite strane,smatrali vise nesto drugo kao smisao zivota... onda se sretnu poslije 10 god (sudbina ).....shvate koliko su bile prazne prosle godine.....i tako zive dugo i sretno do kraja zivota....malo bajkasto...:mrgreen:...al' desava se....:lol:
 
mislim da ne..
mogu u istu osobu da se zaljubljujem over and over agen..
ali da prestanem pa opet...nemoguce
to je kod mene zavrsena prica

Slazem se,mada znam jedan slucaj kada su se sreli dvoje i bili zajedno ali suvise rano za brak pa su se razisli,onda posle par godina i iskustva,kada su proziveli sto sta sretnu se i shvate da su bili budale sto su se uopste rastajali.Mada verovatno su neka osecanja postojala i u medjuvremenu :)
 
Znam dva para koji su se ponovo vencali - prvo dvoje su se vencali dva puta (drugi brak posle deset godina), a drugo dvoje su se vencali TRI puta.
(ovo zvuci ko monti pajton)
samo ne znam da li su oni reprezentativni, ili su prosto ludaci - poprilicno su ekcentricni svi ucesnici
 
evo setila sam se primera u mojoj blizoj okolini
razveli se jer je ona prestala da ga voli
on je patio i pokusavao i dalje da je povrati
i na kraju i uspeo
opet su zajedno, mada mislim da se nisu opet vencavali...
moje misljenje je da ako se to i desi
da je to ustvari nezavrsena prica od ranije
osecanja se verovatno nisu skroz ugasila
nekako mi nije logicno da kad nekoga prestanes da volis
da se opet zaljubis i zavolis
mada 100 ljudi 100 cudi..ko ce ga znati
 
Poslednja izmena:

Back
Top