strast ili nesto drugo....

RoCk_mAcKiCa

Obećava
Poruka
59
Dugo nisam prema momcima osjecala nesto drugo sem strasti. I nista strasno. Svidja mi se to. I danima posmatram jednog momka,nisam znala nista o njemu,sem imena. I polako,polako,gledajuci njegovo ponasanje u drustvu,nacin na koji prica..mislim da sam zaljubljena. I sada znam o njemu sledece:6godina stariji od mene,ima svoju firmu,svoje auto,uspjesan momak na svakom polju. I nema djevojku. I pored toliko dobrih stvari o njemu i njegovom uspjehu sjetim se da sam ja djevojka od 17,18 godina koja ide jos u srednju skolu. I .... ono sto me izgleda boli-tu je sve nemoguce?
 
Dugo nisam prema momcima osjecala nesto drugo sem strasti. I nista strasno. Svidja mi se to. I danima posmatram jednog momka,nisam znala nista o njemu,sem imena. I polako,polako,gledajuci njegovo ponasanje u drustvu,nacin na koji prica..mislim da sam zaljubljena. I sada znam o njemu sledece :6godina stariji od mene,ima svoju firmu,svoje auto,uspjesan momak na svakom polju. I nema djevojku. I pored toliko dobrih stvari o njemu i njegovom uspjehu sjetim se da sam ja djevojka od 17,18 godina koja ide jos u srednju skolu. I .... ono sto me izgleda boli-tu je sve nemoguce?

cini mi se da si na nekoj drugoj temi rekla da se razlikujes od vecine ljudi, koje si usput pocastila sa nekoliko epiteta? :confused:
 
cini mi se da si na nekoj drugoj temi rekla da se razlikujes od vecine ljudi, koje si usput pocastila sa nekoliko epiteta? :confused:

pa? Ovaj momak je pola godine ovdje,pola zivi u Bg. I ne spada u ove....
E,sad,poceo mi se svidjati prije nego sto sam saznala da je tako uspjesan,to me je samo uplasilo! Ne znam..sta mogu da uradim? Mislim da je zbog svega toga oko sebe mozda jedan od onih neosvojivih faca-i to me zbunjuje...
 

Back
Top