Da li neko još uvek piše ljubavna pisma?

Lana92

Aktivan član
Poruka
1.205
Čitajući Puškina pade mi na pamet pitanje Da li još neko piše ljubavna pisma...Živimo u svetu SMS poruka, ali čini mi se da su nekada pisma bila onako...OPIPLJIVA... Pričala mi je i baka kako su nekad ona i deda razmenjivali pisma dok je deda bio u vojsci... Pa me baš zanima da li ima onih romantičnih duša koje se odlučuju na pisma umesto na SMS kako bi iznenadili voljenu osobu...?
 
pa postoji ali je ili u penziji ili na planini....tj. nema mob.

pre 10 god sam, tadasnjoj devojci, napisao pismo. raspilavila se ko niko. to je super stvar pisati pisma i dan danas (ostali smo drugovi) joj napisem pismo cisto da se podsetimo dobrih starih dana i da vristimo od smeha.
lana92 svaka ti cast na temi
 
Ja samo pisala kad sam bila mala jednom decaku iz susedstva.
Inace ,sad,mislim kad bi nekome napisala pismo da bi mi se cepao od smeha,moj decko bi pobegao zauvek od mene........*** zasto vise nista nije kao pre.
Nemojte pogresno da shvatite,ne bih sad nikada pisala pismo,nekako je glupo pored ove nove tehnologije,to me podseca kad sam bila u vrticu!
 
Napisala poslednje pe 2 godine.
Pisma su nesto prelepo.naravno da su opipljivija od SMS poruka.
Ti,kada citas necije pismo,vidis njegov licni rukopis,ako se malo pazljivije zagledad,mozes da primetis gde je pisao citko i lepo,mozda se bas trudio da te impresionira......
Volela bih da primim neko pismo....pa makar u njemu bila i samo jedna rec....
Ali...moje pismo koje sam poslala je bio ujedno bilo i moje prvo,a nadam se ne i poslednje pismo....i bilo je jako tuzno.secam se da sam danima smisljala kako sva ta moja osecanja da prenesem na nekoliko papira,a da opet sve to lici na nesto.....Bila je to prava muka....ali to pismo je na kraju napisano....i poslato....ostavilo je odrdjenu osobu bey teskta....i ne sumnjam....to je potpuno noramlno.
He,he posto volim pisma,razglednice i cestitke....nekad pomislim da je maler sto je to moje prvo pismo bilo tako tuzno i mracno...ali sve se tesim,bice prilike i da napisem neko lepo
 
Ljubavna pisma,i uopste pisma su prevazidjena stvar.Pa za Novu 2008. u BGu koliko sam obavesten,bilo je i na Piramidi za komentarisanje da nije poslata nijedna cestitka...E sad vidite...Ja jedino od tog postanskog pribora sam skupljao postanske markice,koje danas cuvam u albumu...Inace pismance,ne poslato postom,vec ''rucnom postom'' daklem bez postanske markice sam dobio od devojke jos u osnovnoj skoli kada mobilni su tek bili u razvoju...
 
Nikad u životu nisam pisala ljubavno pismo i sumnjam da ću.
Ne znam da izražavam svoje emocije, bilo na papiru, bilo ovako. :neutral:
Šta više teško mi je uvek da definišem šta osećam (ne samo kada je ljubav u pitanju), uvek bude splet više različitih kontradiktorinih osećaja.

A ja se mnogo bolje izražavam pismeno. Teško mi je usmeno. Ćutim (kad su emocije u pitanju - inače sam prava brbljivica :mrgreen: ).

Što se pisama tiče, mislim da nisam dobila pismo... nikad. Tačno, nisam. Mejlovi su odrađivali svoje... A baš ovih dana razmišljam da pošaljem dečku pismo. Rekao bi mi da nisam normalna ali bi se oduševio :)

Ne znam... lakše je iskucati mejl. Brže stigne. Jeftinije je. Čuti se telefonom... mada, znam da bih i ja bila šokirana ali veoma pozitivno kad bi mi stiglo pismo. Ne mora ljubavno. Bilo kakvo.
 
Ja nisam nikada nikome napisala ljubavno pismo... Nekako mi sve to bolje ide "uzivo" :mrgreen:

Ali jesam dobila jedno pismo u cetvrtom razredu. Ali bilo je nesto bzvz, (mislim, pisao ga je neki ljakse koji je moje godiste) u fazonu: ja sam se zaljubio. i ti MORAS da se zaljubis u mene, inace sam ja magarac...:neutral:

Wierd. :otkacio:
 
Nikad nikom nisam pisala ljubavno pismo jer nikad nisam ni znala da ih sastavim a da to ne budu samo baljezganja koja nemaju veze sa vezom...
Mnogo puta sam dobijala ljubavna pisma (obavezno uz pismo i cvet XD) i jedno vreme sam ih chuvala... Posle kada sam ih chitala umirala sam od smeha...
Inache vishe volim da ti kazem voljenoj osobi u lice nego da mu shaljem pismo,sms ili mail....
 

Back
Top