Crna Gora dobija GP i ATP turnir, a mi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tebe treba da bude briga jer si čovek iz Trstenik, ali Crnogorci treba da se raduju ovakvim vestima, ionako ih je sve više.
Pored gostovanja Madone (odjebala je i BG i ZG samo da podsetim), u CG će se održati i Miss Universum, koliko sam čitao, a iskreno da kažem obala MoteKarla je pičkin dim za ono što mogu da naprave Crnogorci ako budu bili pametni

Sve bolje i bolje neka im je Madona neka ima je mis univerzum ,bas se radujem sto ce da budu Montekarlo ako nekom zelim najbolje to je njima .Ali ja vise volim Luce iz Kasidola od koje hoces Madone .
Imali smo mi i Evroviziju imacemo i Univerzijadu pa jaka stvar to vise kosta nego sto koristi.
 
Brate kad citam tvoje komentare imam utisak da ih pise ona pogan iz srpske liste.

brate ja kad tvoje citam, mislim da ih pisu ona gamad od konjevica i kovacevica. :)

Da ste kojim slucajem vi ovo sredili lajali bi na sva usta i hvalisali se kako ste ipak superiorniji od Sveta, Mila i ekipe...

uopste ne sumnjam u to
samo vjerujem da bi projekti formule jedan i atp turnira
bili mnogo iza nekih drugih projekata ,
kao sto je vracanje dostojanstva ovom narodu


Ma daj covjece, umjesto da budes srecan zbog toga ti kukas i drzavu nazivas kojekakvim imenima.

ma ne sprdaj se bez mene ostao
ova drzava je sprdnja
vazda je i bila i vazda ce bit
i to berni eklston i piter mank ne mogu promjenit
to je najobicnije mazanje ociju
dajte narodu leba i igara i narod ce bit zadovoljan


Taman pomislim da bi vakat bio da ovi iz DPS-a sjasu malo sa vlasti ali kad vidim kakvi bi ih gologuzi cerkezi zamijenili velikodusno cu im opet dat svoj glas...

uradi to , molim te :) imas moju podrsku
na ove smo barem navikli da nas jebu :)
stare navike ne treba mjenjat

I bilo bi lijepo da oni momci iz Bara uspjese u svojoj namjeri, sad mi zao sto nijesu!!!

da i to bi bilo lijepo
eto u kakvoj drzavi zivimo brate
i ti i ja
a sto mislis, jel postojao razlog za pripremanje svega toga?
ili su oni odlucili da se nasale

kao kad su se nasalili prije neki dan kad su rekli gradonacelnicikotora da se vuce u kuhinju da je ne bi bachili u more, kad je svrnula na lipce da "zaprijeti"

ostaj mi zdravo
 
@Kenedy, Šta bi bili vaši prioriteti obraza ti?

Зар ћеш да се расправљаш са гласачем ПЗП-а?? Што се тиче теме, одлично за Црну Гору и за љубитеље овог спорта. Иначе, Кенеди, ти оно мрзиш Црногорце, јел тако?? Шта онда тебе брига шта Црногорци раде?? И шта фали владајућој партији у ЦГ?? Ништа! Само да не дође Медојевић па да све покраде и уништи
 
Зар ћеш да се расправљаш са гласачем ПЗП-а?? Што се тиче теме, одлично за Црну Гору и за љубитеље овог спорта. Иначе, Кенеди, ти оно мрзиш Црногорце, јел тако?? Шта онда тебе брига шта Црногорци раде?? И шта фали владајућој партији у ЦГ?? Ништа! Само да не дође Медојевић па да све покраде и уништи

Medo nema šta ni da ukrade, pokrali su sve ovi tvoji iz DPS-a...
 
Viva vero monte karlo!

Jedino sto sam u Crnoj Gori ikad video da nesto vredi, to je dole kod Przna gde su mi Kazanegre kumovi. Crna Gora je Monte Karlo samo onome ko nije video Monte Karlo.
bio sam kod bas njih pre 10 -15 godina ,kad se predje magistrala iznad hotela Maestral ako su to ti , retko usluzni ugostitelji u tom kraju :ok:stvarno taj deo Przno i Milocer je jedino sto tamo vredi na obali sto sam i ja video ,doduse nisam bas detaljno obilazio :mrgreen:
 
Tebe treba da bude briga jer si čovek iz Trstenik, ali Crnogorci treba da se raduju ovakvim vestima, ionako ih je sve više.
Pored gostovanja Madone (odjebala je i BG i ZG samo da podsetim), u CG će se održati i Miss Universum, koliko sam čitao, a iskreno da kažem obala MoteKarla je pičkin dim za ono što mogu da naprave Crnogorci ako budu bili pametni

Ceka ih mnoooooooogo posla. Prije svega da se u glavama nesto sredi tj mora se biti mnogo profesionalniji ako zelis da se bavis ugostiteljstvom.
 
U Crnoj Gori ce se uskoro odrzhavati trka Formule 1 za Veliku nagradu Crne Gore i jedan teniski ATP turnir.

Daj ne lupaj, znaš ti koliko zemalja čeka u redu da dobije F1, i sad je Milu palo na pamet, pa će je odmah i dobiti?! Drugo, nije im isplativo. Treće, već odavno se priča da bi BG mogao dobiti umesto Budimpešte, i ako dobije iko na Balkanu, dobiće BG. A WTA i ATP turnir dobijamo 09e i 10e.
 
@Kenedy, Šta bi bili vaši prioriteti obraza ti?
rado cu ti odgovoriti na ovo
samo reci jel mislis na lokalne ili republicke prioritete?

Зар ћеш да се расправљаш са гласачем ПЗП-а?? Што се тиче теме, одлично за Црну Гору и за љубитеље овог спорта. Иначе, Кенеди, ти оно мрзиш Црногорце, јел тако?? Шта онда тебе брига шта Црногорци раде?? И шта фали владајућој партији у ЦГ?? Ништа! Само да не дође Медојевић па да све покраде и уништи
1. briga me, naravno da me briga
osim toga sto sam i sam crnogorac
brine me zbog toga sto sam prvenstveno gradjanin CG

2. sto se tice teme- dobro je za ljubitelje sporta, al jos bolje za Svetov dzep, jel tako?
ko nije za sebe nije ni za druge dobar :)

3. da, i mene strah da ce medojevic sve da unisti..kao i do sad sto je unistavao
evo vidis, prije neki dan, covjek uzeo dinamit i pola brda iznad Lipaca odvalio :)
***, DJE TI ZIVIS ?!?!!




:hahaha::hahaha::hahaha:

Не знаш ти ко је Медо?? А што гласаш за ове моје кад су све покрали??

ja mislim da on glasa iz razloga
sto pretpostavlja da opozicija ne bi uspjela da bude garant cg nezavisnosti
(ja sam recimo shvatio da je ovo besmislica, ali razumijem nagone ljudi na glasackom mjestu, kada im se postavi pitanje: crna gora - biti ili ne biti...po 143. put )

a tvoji nisu sve pokrali, ne brini :)
ima jos malo, za vas pripravnike
mada su se obezbjedili, to ne sporim :)

Хехе! ГП?? Види, колико они оно добише на прошлим изборима?? :hahaha:
dobili su malo, ali...
eto vidi one pretposlednje izbore:
krsto pavicevic predlozi zakon o prestonici cetinju
dps odbije taj zakon
rezultat - na cetinju , dps ubjedljiv, GP ispod cenzusa.
i onda me pitas zasto mrzim crnogorce...

ajte pozdrav :)
 
rado cu ti odgovoriti na ovo
samo reci jel mislis na lokalne ili republicke prioritete?


1. briga me, naravno da me briga
osim toga sto sam i sam crnogorac
brine me zbog toga sto sam prvenstveno gradjanin CG

2. sto se tice teme- dobro je za ljubitelje sporta, al jos bolje za Svetov dzep, jel tako?
ko nije za sebe nije ni za druge dobar :)

3. da, i mene strah da ce medojevic sve da unisti..kao i do sad sto je unistavao
evo vidis, prije neki dan, covjek uzeo dinamit i pola brda iznad Lipaca odvalio :)
***, DJE TI ZIVIS ?!?!!






ja mislim da on glasa iz razloga
sto pretpostavlja da opozicija ne bi uspjela da bude garant cg nezavisnosti
(ja sam recimo shvatio da je ovo besmislica, ali razumijem nagone ljudi na glasackom mjestu, kada im se postavi pitanje: crna gora - biti ili ne biti...po 143. put )

a tvoji nisu sve pokrali, ne brini :)
ima jos malo, za vas pripravnike
mada su se obezbjedili, to ne sporim :)


dobili su malo, ali...
eto vidi one pretposlednje izbore:
krsto pavicevic predlozi zakon o prestonici cetinju
dps odbije taj zakon
rezultat - na cetinju , dps ubjedljiv, GP ispod cenzusa.
i onda me pitas zasto mrzim crnogorce...

ajte pozdrav :)

ОК! Брига те!

Живим у Црној Гори, зашто? :mrgreen:
Па што не гласа либерале?
А откуд ти знаш ко је шта покрао и колико је остало и ко је приправник?? :mrgreen: :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top