Kao Evropa smo 10 puta bogatiji od Rusije

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
vise puta se govorili o tome, na forumu od patrijotskog bloka forumasa, da je rusija sada veoma bogata i jaka i da....
sta imate reci na ovo, slazete li se ili ne???
Sikorski : Kao Evropa smo 10 puta bogatiji od Rusije

Varšava, 27 August 2008 (Kosovapress) Vreme 10:45


Šef poljske diplomatije, Radoslav Sikorski je naglasio da ako Rusija želi nesporazume sa Zapadom, onda će opet izgubiti.

“Kao Evropa smo 10 puta bogatiji od Rusije, a SAD 20 puta. Želeo bi da Rusija sarađuje sa Zapadom i da se integriše, ali i ako krene u napad opet će izgubiti”, izjavio je Sikorski.

On je dodao sa stvaranje države veličine jedne okoline od 70 hiljada stanovnika zvuči neshvatljivo.

“Priznati da bivše autonomne republike u Sovjetskom savezu imaju pravo na nezavisnost, rađa presedan koji je Moskva želela izbeći”, dodao je Sikorski za poljske medije.
ps.ja nekako vise verujem ovom diplomati nego onim drugima, mislim da on ipak bolje poznaje situaciju od tih forumasa,a ne zato sto njima ne verujem.
 
Јадан је тај Пољак. Јадан је и његов народ, жалосно је што ће група полтронских политичара, опет да гурне пољски народ у пропаст, као и за време Другог рата. Брига ме ко је богатији, а он се нашао паметан да соли памет Русији. Боље му је да штити интересе свог народа, него да дозвољавају инсталирање америчких ракета.
 
vise puta se govorili o tome, na forumu od patrijotskog bloka forumasa, da je rusija sada veoma bogata i jaka i da....
sta imate reci na ovo, slazete li se ili ne???

ps.ja nekako vise verujem ovom diplomati nego onim drugima, mislim da on ipak bolje poznaje situaciju od tih forumasa,a ne zato sto njima ne verujem.

Prvo će njima Rusi da se naj..bu mamice, kao i mi vama!!!:hahaha:
 
znaci ti mislis da nije u pravu... ili ti to nije ni bitno...

Можда је човек у праву. У ствари очигледно је у праву. Али он заборавља да Европа, као и његова земља зависе од Руског гаса, заборавља да САД на територији његове земље инсталирају војну опрему, заборавља да Русија поседује ракете, које врло лако и брзу у циљу неутралисања те војне опреме САД, могу да збришу пола Пољске. Уместо да брани интересе своје земље и свог народа, он се нешто буса у име САД. Жалосно је такве људе уопште и коментарисати.
 
Јадан је тај Пољак. Јадан је и његов народ, жалосно је што ће група полтронских политичара, опет да гурне пољски народ у пропаст, као и за време Другог рата. Брига ме ко је богатији, а он се нашао паметан да соли памет Русији. Боље му је да штити интересе свог народа, него да дозвољавају инсталирање америчких ракета.

Zasto mislis da Ameri trebaju dozvolu za instaliranje raketa?
 
Јадан је тај Пољак. Јадан је и његов народ, жалосно је што ће група полтронских политичара, опет да гурне пољски народ у пропаст, као и за време Другог рата. Брига ме ко је богатији, а он се нашао паметан да соли памет Русији. Боље му је да штити интересе свог народа, него да дозвољавају инсталирање америчких ракета.

Pogledaj tog jadnog Poljaka koji je u isto vreme ziveo u komunizmu kad i mi. Pogledaj sad tog istog jadnog Poljaka koji zivi u Poljskoj. Jadan nije imao ni rat, ni ne zna za bombardovanje, sankcije. Jadan ni ne zna koliko ga brat Rus voli. Ma uzas od zivota.

Jedino sto je dobro je sto ne zna da njegov narod ima interesa da dozvoli instaliranje antiraketnog stita.

Ali sreca da si ti tu da mu kazes i predocis sta je dobro za jadnog Poljaka.
 
vise puta se govorili o tome, na forumu od patrijotskog bloka forumasa, da je rusija sada veoma bogata i jaka i da....
sta imate reci na ovo, slazete li se ili ne???

ps.ja nekako vise verujem ovom diplomati nego onim drugima, mislim da on ipak bolje poznaje situaciju od tih forumasa,a ne zato sto njima ne verujem.

ja samo znam da bi rusija vojno pregazila evropu,kao sto i mislim da novac vise nije bitan jer je rusija toliko ojacala,odnosno odnosi su dosli do te mere da silom ne bi dozvolila da joj iko ista namece kao ni neki vid sankcija.
e sad kao evropa:hahaha:
rusija je drzava a ne kontinent,a ja ne znam sta je taj diplomata umislio,kao i vecina ljudi da je eu neka vrsta drzave:hahaha:
kad bi ih rusija napala sa 10 vojnika svako bi se razbezao na svoju stranu.

mada tema je glupa,ali svojstveno je tebi da otvaras glupe teme nije ti 1 put,a ni poslednji.
kakve veze ima bilo s cim sta kaze neki prdonja iz evrope:hahaha:
bitna je samo relacija rusija-amerika tj kad ce amerika da pukne.....
 
Pogledaj tog jadnog Poljaka koji je u isto vreme ziveo u komunizmu kad i mi. Pogledaj sad tog istog jadnog Poljaka koji zivi u Poljskoj. Jadan nije imao ni rat, ni ne zna za bombardovanje, sankcije. Jadan ni ne zna koliko ga brat Rus voli. Ma uzas od zivota.

Jedino sto je dobro je sto ne zna da njegov narod ima interesa da dozvoli instaliranje antiraketnog stita.

Ali sreca da si ti tu da mu kazes i predocis sta je dobro za jadnog Poljaka.

Значи, по теби је то интерес за Пољску, да нас војој територији има амерички ракетни систем, који је сама претња интересима Русије. Значи ти си паметнији и од већине Пољака, који се томе противе.
 
Значи, по теби је то интерес за Пољску, да нас војој територији има амерички ракетни систем, који је сама претња интересима САД. Значи ти си паметнији и од већине Пољака, који се томе противе.

Ne nego si ti pametniji od vecine Poljaka, koji se tome ne protive.

Gledaj bre u svoje dvoriste i cuti. Tako su sami izabrali, a vidis da su ispali pametniji od nas 100 puta.
 
Poljaci su smešni... Poljska je postala deponija EU...
Ne mrzim Poljake uopšte, ustvari, žalim ih...

Па наравно. Зашто САД тај систем није инсталирала у Немачкој. Па погледајмо ко су данас у Европи највећи заговорници антируске политике (амерички полтрони), Пољска, Чешка, Украјина, Француска.
 
Ne nego si ti pametniji od vecine Poljaka, koji se tome ne protive.

Gledaj bre u svoje dvoriste i cuti. Tako su sami izabrali, a vidis da su ispali pametniji od nas 100 puta.

О чему ти причаш. Пољаци, као и Чеси се противе инсталирању америчког ракетног штита. Ако дође до реферндума, то ће се најбоље показати. Наш геостратешки положај у односу на положај Пољске је далеко другачији.
 

Back
Top