Šta mislite?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li bi trebalo ispostaviti racun-fakturu za sav onaj lom po Beogradu od sinoc SRS-u?

Prvo ne bih im vise dozvolila da minitnuguju jer ne umeju.
A drugo ne bih im dozvolila da udju u skupstinu i da ometaju rad sa svojim upadicama koje nemaju veze sa zivotom. Jer zbog njivih zagovaranja, i trucanja gluposti, skupstina ne moze da radi kako treba.
 
Za uništenje Beograda 9.3.1991. ispostavi račun Vuku, a za 5.10.2000. znaš i sam kome, pa kad plate oni, javi se za ostalo.

pa na vuka 2 atentata, neuspela na srecu
za 9 mart

a na djindjica 1 uspeli, na zalost
za 5 oktobar

slazem se sa tobom, nek budu uspeli na sve one kretene sa bine sinoc
i kvit smo.
 
Ajde malo i za nepismene i ćorave:

1. 30-tak betonskih žardinjera

2.Par semafora

3.Nekoliko izloga

4.Vanredno čišćenje centra grada

Jesam li nešto zaboravio?
Zaboravio si mozak, kad si rodjen :)

1) Kako neko moze da "slomi" betonske zardinjere (jedino bagerom?)

2) izlomili su semofore????!????? :D :D :D

3) nekoliko izloga? kojih izloga?

4) "vanredno ciscenje grada" :rotf: :super:
HAHAHAHAHA

ne stvarno, neverovatno!
Ma uopste i ne treba da ciste Beograd, zato sto zuto nema alternativu!


NATO Bombardovanje vasih prijatelja kojima izrucujete Karadzica: 100 milijardi evra.
Klecite, ali obavezno otvorite i usta...
 
1) Kako neko moze da "slomi" betonske zardinjere (jedino bagerom?)
A kako ti nazivas ono juce? Gde njih dvojica lome betonsku zardinjeru i kantu za smece u nameri da sa parcicima betona gadja policiju?

2) izlomili su semofore????!????? :D :D :D
Da li uopste znas o cemu pricaju na ovoj temi? Da, semafori su bili iskrivljeni i polupani, mozda i iscupani...

3) nekoliko izloga? kojih izloga?
Ja sam video bar 3, butik, mek donalds i jos nesto ne secam se...
4) "vanredno ciscenje grada" :rotf: :super:
HAHAHAHAHA
Onda neka pociste oni ako nece da plate...ja se ne bunim

Naravno da treba isporuciti racun, sta je to njima, kolike su poslanicke plate, a oni hvala bogu imaju dosta poslanika... Jedan mesec gore dole :bye:
 
A kako ti nazivas ono juce? Gde njih dvojica lome betonsku zardinjeru i kantu za smece u nameri da sa parcicima betona gadja policiju?


Da li uopste znas o cemu pricaju na ovoj temi? Da, semafori su bili iskrivljeni i polupani, mozda i iscupani...


Ja sam video bar 3, butik, mek donalds i jos nesto ne secam se...

Onda neka pociste oni ako nece da plate...ja se ne bunim

Naravno da treba isporuciti racun, sta je to njima, kolike su poslanicke plate, a oni hvala bogu imaju dosta poslanika... Jedan mesec gore dole :bye:

Ma pusti vidiš da je banovan koiliko je pisao gluposti i vređanja...............:ok:
 
ma , nema veze, racun ce platiti beogradjani.......a oni nikada nisu bili cicije........

ali, zato bi im na svaki pomen nekog sledeceg mitinga nabio onu plavu zastavu u boolju, da je nose kao veverice repove sledecih godinu dana:thumbdown:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top