Нећемо пристати на уцену Косово за ЕУ

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Константно и скоро параноично се код нас тражи било која изјава било кога, понекад извучена из контекста, с циљем да се обезвреде хиљаде званичних изјава челника европских земаља које кажу да се од Србије неће тражити признавање Косова ради европских интеграција. Политика Србије је кристално јасна. Србија никада неће пристати на било какву уцену око Косова зарад Европе. Србија никада неће трговати нашом јужном покрајином. Уколико нас, не дај боже, неко стави пред тај избор, ми ћемо изабрати Косово. То су веома јасне ствари.
http://www.politika.co.yu/rubrike/Politika/Necemo-pristati-na-ucenu-Kosovo-za-EU.sr.html
Vidi ovog izdajnika....ccc....
 

Е то је нарочито ПОУЗДАНО... када мали пацов каже тако нешто, мора да је истина...:roll::roll::roll: па тај теткин џепарош Србије ни самом себи не верује

Интервју: Божидар Ђелић
Нећемо пристати на уцену Косово за ЕУ


Србија никада неће трговати својом јужном покрајином. Уколико нас, не дај боже, неко стави пред тај избор, ми ћемо изабрати Косово
BOZZIDAR%20DJELIC.jpg


 
Е то је нарочито ПОУЗДАНО... када мали пацов каже тако нешто, мора да је истина...:roll::roll::roll: па тај теткин џепарош Србије ни самом себи не верује

Интервју: Божидар Ђелић
Нећемо пристати на уцену Косово за ЕУ


Србија никада неће трговати својом јужном покрајином. Уколико нас, не дај боже, неко стави пред тај избор, ми ћемо изабрати Косово
BOZZIDAR%20DJELIC.jpg



Jel bre a kako si ti to zamislio,aj pojasni,hoces u EU a ovamo ces se qurchiti da je Kosovo Srbija.
Zamisli da dodjes sa nekom zenskom na zurku,ali istovremeno dodjem i ja sa nekom Cicom boli glava.
I onda se ti nadjes pametnjakovic i kazes,ej meni se svidja tvoja Cica daj mi ju.
E malo sutra,moja Cica nije rent-a-car,a Kosovo nije Srbija,za sada.
 
Jel bre a kako si ti to zamislio,aj pojasni,hoces u EU a ovamo ces se qurchiti da je Kosovo Srbija.
Zamisli da dodjes sa nekom zenskom na zurku,ali istovremeno dodjem i ja sa nekom Cicom boli glava.
I onda se ti nadjes pametnjakovic i kazes,ej meni se svidja tvoja Cica daj mi ju.
E malo sutra,moja Cica nije rent-a-car,a Kosovo nije Srbija,za sada.

KOSOVO JE SRBIJA,BILO JESTE I BICE
 
Jel bre a kako si ti to zamislio,aj pojasni,hoces u EU a ovamo ces se qurchiti da je Kosovo Srbija.
Zamisli da dodjes sa nekom zenskom na zurku,ali istovremeno dodjem i ja sa nekom Cicom boli glava.
I onda se ti nadjes pametnjakovic i kazes,ej meni se svidja tvoja Cica daj mi ju.
E malo sutra,moja Cica nije rent-a-car,a Kosovo nije Srbija,za sada.

Koje debilno poređenje :roll:
 
Morrisnone znaš i sam da ovo boldovano nema ama baš ni najblaže veze sa istinom.

Samardžić: Povratak ambasadora kapitulacija Srbije

Potpredsednik Demokratske stranke Srbije (DSS) Slobodan Samardžić ocenio je danas da najava povratka ambasadora u zemlje Evropske unije predstavlja kapitulaciju Srbije pred onim državama koje su priznale nezavisnost Kosova

"U pozadini svega je kapitulacija Srbije, a zbog odustanka od odbrane Kosova i Metohije je i sama Rusija digla ruke od čvrste odbrane suvereniteta i teritorijalnog integriteta Srbije", kazao je bivši ministar za Kosovo i Metohiju agenciji Beta.


Samardžić je dodao i da je najava ministra spoljnih poslova Vuka Jeremića da će se pokrenuti pregovori o raspoređivanju misije Euleks na Kosovu "čista obmana".

"Pregovora pravih neće biti već će šef UNMIK-a Lamberto Zanijer samo obavestiti našeg ministra šta je generalni sekretar UN Ban Ki Mun odlučio i koji su modusi zamene UNMIK-a Euleksom", naveo je Samardžić.

Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić najavio je danas da će na sledećoj sednici Vlade Srbije predložiti vraćanje svih ambasadora u zemlje Evropske unije, ali ne i u ostale države iz kojih su povučeni zbog priznavanja nezavisnosti Kosova.

Jeremić je na konferenciji za novinare u Vladi Srbije najavio da će predložiti i reviziju akcionog plana, koji se odnosi na Ministarstvo spoljnih poslova.
 
Sta bre mi imamo da pristajemo i ne pristajemo?

Jel' smo rekli da EU nema alternativu? Jesmo. Jesmo objektivno u bednom ekonomskom stanju? Jesmo. Jesmo okruzeni politickim i vojnim blokovima u kojima nas nema? Jesmo.

Prema tome, jasna je stvar sta ce uraditi kad se taj uslov postavi, a i sta bi uradili kad bi ih u Briselu terali da igraju cocek goli da malo zabave komisiju, ili bilo sta drugo.
 
Samardžić: Povratak ambasadora kapitulacija Srbije

Potpredsednik Demokratske stranke Srbije (DSS) Slobodan Samardžić ocenio je danas da najava povratka ambasadora u zemlje Evropske unije predstavlja kapitulaciju Srbije pred onim državama koje su priznale nezavisnost Kosova

"U pozadini svega je kapitulacija Srbije, a zbog odustanka od odbrane Kosova i Metohije je i sama Rusija digla ruke od čvrste odbrane suvereniteta i teritorijalnog integriteta Srbije", kazao je bivši ministar za Kosovo i Metohiju agenciji Beta.


Samardžić je dodao i da je najava ministra spoljnih poslova Vuka Jeremića da će se pokrenuti pregovori o raspoređivanju misije Euleks na Kosovu "čista obmana".

"Pregovora pravih neće biti već će šef UNMIK-a Lamberto Zanijer samo obavestiti našeg ministra šta je generalni sekretar UN Ban Ki Mun odlučio i koji su modusi zamene UNMIK-a Euleksom", naveo je Samardžić.

Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić najavio je danas da će na sledećoj sednici Vlade Srbije predložiti vraćanje svih ambasadora u zemlje Evropske unije, ali ne i u ostale države iz kojih su povučeni zbog priznavanja nezavisnosti Kosova.

Jeremić je na konferenciji za novinare u Vladi Srbije najavio da će predložiti i reviziju akcionog plana, koji se odnosi na Ministarstvo spoljnih poslova.


Nisam znala da si citirao Samardžića, međutim, tim gore. Jedan političar bi ipak morao da daje malo odgovornije, na činjenicama, a ličnim spekulacijama i nagađanjima zasnovane izjave.

Srpski zvanični stav udružen sa stavovima Rusije, a po pitanju Kosova, niko na zapadu ne smatra niti naziva kapitulacijom Srbije. Naprotiv....
 
Samardžić: Povratak ambasadora kapitulacija Srbije

Potpredsednik Demokratske stranke Srbije (DSS) Slobodan Samardžić ocenio je danas da najava povratka ambasadora u zemlje Evropske unije predstavlja kapitulaciju Srbije pred onim državama koje su priznale nezavisnost Kosova

"U pozadini svega je kapitulacija Srbije, a zbog odustanka od odbrane Kosova i Metohije je i sama Rusija digla ruke od čvrste odbrane suvereniteta i teritorijalnog integriteta Srbije", kazao je bivši ministar za Kosovo i Metohiju agenciji Beta.


Samardžić je dodao i da je najava ministra spoljnih poslova Vuka Jeremića da će se pokrenuti pregovori o raspoređivanju misije Euleks na Kosovu "čista obmana".

"Pregovora pravih neće biti već će šef UNMIK-a Lamberto Zanijer samo obavestiti našeg ministra šta je generalni sekretar UN Ban Ki Mun odlučio i koji su modusi zamene UNMIK-a Euleksom", naveo je Samardžić.

Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić najavio je danas da će na sledećoj sednici Vlade Srbije predložiti vraćanje svih ambasadora u zemlje Evropske unije, ali ne i u ostale države iz kojih su povučeni zbog priznavanja nezavisnosti Kosova.

Jeremić je na konferenciji za novinare u Vladi Srbije najavio da će predložiti i reviziju akcionog plana, koji se odnosi na Ministarstvo spoljnih poslova.


e jado jadni.
taman kad covek pomisli da ne mozes nize,ti nas razuveris.
jadni li su tvoji argumenti,kada se hvatas za to sta kaze brkata lopina samardzic
 
poenta je da djelic laze...

da govori istinu ne bi DS vracao ambasadore...

vracanje ambasadora je posredno priznavanje nezavisnosti kosova.....

i kapitulacija srbije....

Poenta je da Djelic ne laze, nego radi sta mora da se uradi, a ti crkni od muke jer nije radikal na njegovom mestu.

Nema sta DS ni bilo koja partija da vraca ambrasadore, Srbija je jedna drzava, kakva-takva, ali u medjunarodnim odnosima to su Srpski ambasadori, a ne DS-ovi ili SPS-ovi ili neke druge stranke

Ako je odrzavanje medjunarodnih odnosa ima ikakve veze sa priznavanjem ili Kosovom, onda si ti veliki svetski lider i diplomata.

Kapitulacija je vojni pojam, a ti si nepismeni idiot. Jasno?
 

Back
Top