Da li su demokrate šovinsti

Da li su demokrate šovinsiti?


  • Ukupno glasova
    19
  • Anketa je zatvorena .
Мислим да отварање ове теме не значи ништа. Поента је у томе да ће и на овој теми, као и на оној, доћи до вербалних препуцавања између радикала и демократа. Не решава ствар. Сам шовинизам јесте отворити такву тему, где се врши подела Срба и Србије.
 
:super:
Мислим да отварање ове теме не значи ништа. Поента је у томе да ће и на овој теми, као и на оној, доћи до вербалних препуцавања између радикала и демократа. Не решава ствар. Сам шовинизам јесте отворити такву тему, где се врши подела Срба и Србије.

:super:
 
Мислим да отварање ове теме не значи ништа. Поента је у томе да ће и на овој теми, као и на оној, доћи до вербалних препуцавања између радикала и демократа. Не решава ствар. Сам шовинизам јесте отворити такву тему, где се врши подела Срба и Србије.

tačno!

bravo nojkiću;)!
 
Мислим да отварање ове теме не значи ништа. Поента је у томе да ће и на овој теми, као и на оној, доћи до вербалних препуцавања између радикала и демократа. Не решава ствар. Сам шовинизам јесте отворити такву тему, где се врши подела Срба и Србије.

To jeste interesantna stvar. Osmisli naziv teme, napravi uvod takav da vodi u pravcu dokazivanja šovinizma ovih ili onih ... Čisto da se ne naspamuje (ukoliko je moguće da toga ne bude).
 
Nisu shovinisti nego seljaci veci i od Radikala.
Metro seljaci.
Jer dok Radikali svoj seljoberizam,primitivizam i zatucanost istichu kao neshto pozitivno "demokrate" misle da su do jaja nenadyebivo urbani kulturni i pameti a sav politichki opus im se svodi na "Idemo u Evropu"....do jaja bato."Sheshelj srpski junak" posle toga chak pochinje da podseca na neshto shto chak moze da ima smisla.Toliko je ovo prethodno debilno.Zato su mi oni ogavniji i od radikala jer su jadniji a furaju se da su kao fora intelektualno superiorniji.
 
dontunderstand.gif
 

Back
Top