Najbolji smer na tehnologiji?

tacno je i ostaje mesta i u 2.upisnom roku. Dakle,nije tesko upisati. Da sam na tvom mestu, pre bih upisala ovo nego farmac.fakultet. Zna li neko mozda kakva je hemija, jel bas mnogo teska?

hemija na prujemno ili kao predmet na faxu?Imash na infostudu njihovj program. Ako te zanima neshto vishe oi njihovom faxu idi na forum faxa.

nazalost nemam adresu ali malo pretrazi teme na krsti pa vidi.
 
Nadam se da ni ove godine nece biti guzve, ja planiram na Farmaceutsko inzenjerstvo...

Ja sam cuo da je farm. inzenjerstvo bolji fax od obicne farmacije (a i tezi), zna li neko zbog cega???
A i kakva je zapravo razlika izmedju farmaceuta i farmaceutskog inzenjera?

Ima li jos neko ovde da planira na tehnologiju???
 
hemija na prujemno ili kao predmet na faxu?Imash na infostudu njihovj program. Ako te zanima neshto vishe oi njihovom faxu idi na forum faxa.

nazalost nemam adresu ali malo pretrazi teme na krsti pa vidi.


Mislim na hemiju na faksu, oelektrohemiji ne mogu prakticno nista da nadjem i tu mislim pre svega na subjektivna misljenja studenata o samom smeru. Imam utisak da je akcenat vise na -hemija, daleko manje na -elektro.
Inace, adresa je
http://tmfbeograd.14.forumer.com/
 
Nadam se da ni ove godine nece biti guzve, ja planiram na Farmaceutsko inzenjerstvo...

Ja sam cuo da je farm. inzenjerstvo bolji fax od obicne farmacije (a i tezi), zna li neko zbog cega???
A i kakva je zapravo razlika izmedju farmaceuta i farmaceutskog inzenjera?

Ima li jos neko ovde da planira na tehnologiju???


pa inzenjer je koncetrisan na proizvodnju lekova i njihovu distribuciju, dok je farmaceut koncetrisan na izdavanje lekova, merenja, ispitivanja itd.

Kod nas pre ce zapolsiti farmaceuta nego inzenjera farmaceuta, mada znam jednu koja je otisla u SAD i zavrsila doktorat.:klap:
 

Back
Top