Novi srpski program

ajde ne laprdaj............

To mozda samo ti laprdas. Ja pricam jasnim argumentima koje bi i dete od 10 godina razumelo, a ti ne mozes :ok:

rec "nacizam" je poprimila lose znacenje tokom vremena, ali to je samo jedna ideja kao sto je i komunizam i kapitalizam. Zasto je za posledicu nacizam iamo tako razarajuce efekte ja ne znam. Da li je to objasnjeno ja ne znam. Verovatno zato sto su ga predstavljali losi ljudi.

A umesto da pises uvredljive postove od dve reci sa kojom pokazujes svoju inteligenciju, bolje procitaj nesto :ok:
 
Основана нова српска политичка организација

Национална слобода-Социјална правда !


nsplogo01.jpg



Нови српски програм

БЕОГРАД – Србија од петка има још једну српску националистичку и патриотску организацију. Ради се о организацији под именом Нови српски програм чији је председник Александрар Ного.
Организација ће се залагати за националну слободу српског народа и социјалну правду у Србији.

„Промовисање основних вредности цивилизованог друштва али и очување традиције и културе као и афирмације духовних, моралних и других вредности српског народа, само су неки од циљева Новог српског програма који ће своје упориште имати највише у српској омладини“- чули смо од чланова Управног одбора Новог српског програма (НСП) међу којима су поред Нога и издавач Добрислав Ђуровић и Владимир Дицков.
Организација Нови српски програм сарађиваће на подручју Србије са свим патриотским организацијама, а ван Србије са српском дијаспором и са Србима на окупираним подручјима. Што се тиче Европе најављена је сарадња са странкама из Европског националног фронта али и са многим другим европским патриотским странкама и покретима који су просрпски оријентисани.

У припреми је интернет презентација НСП-а и уређивање просторија у неколико места и градова у Србији.
Нови српски програм подржао је Горан Давидовић као и многи други српски националисти.

:klap::super::worth:

wow ovo je nesto novo u srbiji:rotf:
sta ce oni pored radikala i dss-a da rade, jaka konkurencija na trzistu patriJotizma,lazi i demagogije.
kad bolje razmislim,a sta radikali pored dss-a da rade:whistling:
 
Хајде једном за сва времена научите која је разлика између фашиста и нациста. С друге стране, НС није фашистичка, него клерофашистичка организација. Искрено, сваки Србин који држи до своје вере и своје православне цркве је клерофашиста. Што се тиче подизања десне руке, ја је подижем такође. Да ли ме треба осудити?

Jačina nacionalne frustracije ide ruku pod ruku sa jačinom seksualne frustracije. Za Hitlera, recimo, pričaju da je bio impotentan.

Pa pretpostavljam da dizanje desne ruke, kod tebe, predstavlja zamenu za nemogućnost dizanja nekog drugog organa.

U tom slučaju, savetovao bih ti da desnu ruku upotrebiš na neki drugi način, možda će ti biti lakše....
 
Основана нова српска политичка организација

Национална слобода-Социјална правда !


nsplogo01.jpg



Нови српски програм

БЕОГРАД – Србија од петка има још једну српску националистичку и патриотску организацију. Ради се о организацији под именом Нови српски програм чији је председник Александрар Ного.
Организација ће се залагати за националну слободу српског народа и социјалну правду у Србији.

„Промовисање основних вредности цивилизованог друштва али и очување традиције и културе као и афирмације духовних, моралних и других вредности српског народа, само су неки од циљева Новог српског програма који ће своје упориште имати највише у српској омладини“- чули смо од чланова Управног одбора Новог српског програма (НСП) међу којима су поред Нога и издавач Добрислав Ђуровић и Владимир Дицков.
Организација Нови српски програм сарађиваће на подручју Србије са свим патриотским организацијама, а ван Србије са српском дијаспором и са Србима на окупираним подручјима. Што се тиче Европе најављена је сарадња са странкама из Европског националног фронта али и са многим другим европским патриотским странкама и покретима који су просрпски оријентисани.

У припреми је интернет презентација НСП-а и уређивање просторија у неколико места и градова у Србији.
Нови српски програм подржао је Горан Давидовић као и многи други српски националисти.

:klap::super::worth:

Одлично. Коначно да неко напише Српски Ционистички програм...

Јели неко рекао овим будалама око ДАВИДовића да је то ционистички покрет!?
 
Pozdrav,

Nadam se da ce Admin da odobri poruku posto ovde neki pricaju i podsmevaju se necemu o cemu pojima nemaju. Nacizam ne postoji! Postoji jedino Nacional-Socijalizam a tu skracenicu su smislili oni kojima smeta cinjenica da je bela rasa superiornija.A svakog ko je s razlgom ponosan nazivaju rasistom. Danas u Srbiji upravo Srbi imaju najmanje prava.

Takodje se usled komunisticke propagande o Nacional-Socijalizmu zna ono sto se moglo videti kroz partizanske filmove...:))) tako su isti ti PRICALi da je Draza koljac a Cetnici neki krvoloci koji jedva cekaju da zakolju nekog. Pa su isti ti Cetnici dobili priznanje u srpskom parlamentu...
Samo onaj koji ima jakog interesa i volje da trazi moze da upozna Nacional-Socijalizam i bilo koju drugu opciju.A ne da slepo veruje u ono sto mu serviraju na ekranu ili preko novina.

Na kraju krajeva ako je ovo demokratija pa zasto ne daju i tom davidovicu da javno kaze sta misli? ..A sto se radikala i Dss-a tice oni nemaju ama bas nikakvih dodirnih tacaka sa Novim Srpskim programom. Vise su slicni aktuelnoj vlasti

nsprogram.org
gorandavidovic.com
Kad vec pricamo o njemu
stormfront.org/forum/showthread.php?t=132727
i jos ovo ko ima volje nek procita
 
Pa naravno da je za podsmevanje. Bela rasa superiornija :hahaha: Misliš da će iko iole normalan da poveruje u to ?

Burazeru, to šta ti propagiraš ovde je čist govor mržnje, što je u većini zemalja a i u Svrbiji zakonom i ustavom zabranjeno.
 
Burazeru, to šta ti propagiraš ovde je čist govor mržnje, što je u većini zemalja a i u Svrbiji zakonom i ustavom zabranjeno.

Mozda ovde jeste ali u EU ( Rumuniji ) taj isti Goran Davidovic moze mirno da drzi govor pred slobodno okupljenim gradjanima na javnom mestu.

Reci da je neka rasa superiornija od neke druge nije stvar govora mrznje vec stvar naucnih rasprava. Nije dobro da se naucne cinjenice posmatraju u svetlu dnevne politike ili nekog od sistema vrednosti. Ako se nesto u sta vi licno verujete kosi sa naukom nemojte zbog toga da vrsite lov na vestice.
 
Mozda ovde jeste ali u EU ( Rumuniji ) taj isti Goran Davidovic moze mirno da drzi govor pred slobodno okupljenim gradjanima na javnom mestu.

Reci da je neka rasa superiornija od neke druge nije stvar govora mrznje vec stvar naucnih rasprava. Nije dobro da se naucne cinjenice posmatraju u svetlu dnevne politike ili nekog od sistema vrednosti. Ako se nesto u sta vi licno verujete kosi sa naukom nemojte zbog toga da vrsite lov na vestice.

Rumuni će mnogo da se potresu kad im dođe neka budala i počne da laprda na njima stranom jeziku. Ustav Srbije je jasan po pitanju diskriminacije i govora mržnje, i po njemu i jedno i drugo je zabranjeno, i za kršenje toga odgovara se pred zakonom.

A lupetanja o nadmoćnosti neke rase je samo još jedna žvaka za naivne budale. Opravdanja su im uspesi drugih, dok sami nisu u stanju da ostvare ni delić tog tuđeg uspeha. Nema ni govora o nekom naućnom stavu ili načnom razmatranju.
 
@ administratori
@ supermoderatori
@ moderatori



Добронамерно упозорење!

Било би пожељно да се модератори, супермодератори, администратори и остала власт на пдф политика Крстарице УЗДРЖАВАЈУ ОД СТАЛНИХ ПОЛИТИЧКИХ ИЗЈАШЊАВАЊА, СКРЕТАЊА или "УСМЕРАВАЊА" ДИСКУСИЈА, И ПРИТИСАКА НА ПОЛИТИЧКО МИШЉЕЊЕ И СТАВОВЕ ДРУГИХ КОРИСНИКА а нарочито њихових неистомишљеника. Поготово што су сви они дојучерашњи корисници И ВРЛО ДОБРО ЗНАМО ЊИХОВА ПОЛИТИЧКА ОПРЕДЕЉЕЊА, СТАВОВЕ И СТРАНАЧКУ ПРИПАДНОСТ.


Грдно се преварио онај који верује да се на тај начин може управљати људским мислима и мењати политичка воља других корисника.

Fixa tu prednjači on na skoro svakoj temi mora biti mirođija,ko ne veruje neka proveri.
 
Poslednja izmena:
Промовисање основних вредности цивилизованог друштва али и очување традиције и културе као и афирмације духовних, моралних и других вредности српског народа, само су неки од циљева Новог српског програма који ће своје упориште имати највише у српској омладини“- чули смо од чланова Управног одбора Новог српског програма (НСП) међу којима су поред Нога и издавач Добрислав Ђуровић и Владимир Дицков.

Ja sam mislio da se ovde iznosi misljenje o pomenutoj temi a ne vode rasprave da li je ili nije nacizam isto sto i fasizam to jest nacionalizam

one koji ne znaju naravno da nije i to se moze vrlo dobro argumentovati . Ali ne bih ovde o tome nego bih iznio svoj stav o pemenutoj osnovanoj organizaciji.

Ja smatram da svaka organizacija koja ima prefiks nacionalisticka i patriotska mora da vodi racuna o mnogo stvari i mora da definise ciljeve i nacine borbe za njih.
Znaci prvo definisati prioritete
Ovako floskularno mi se zalazemo za ovo mi cemo da saradjujemo sa onima mi se borimo za mlade je nista do prazna prica.

Potencijal Srbija ima ali ako ga vode ljudi sa skrivenim motivima, inatdzije, propali pisci ,politicari, ljudi bez moralnog i svakog drugog kredibiliteta onda je to samo jos jedna u nizu baljazgarija koje mogu tako divnu stvar kao sto je patriotizam ( ljubav prema otadzbini ) prema svom narodu da ogade do neprepoznatiljivosti. Granica je jako tanak. Zato se mora biti posebno pazljiv
Ja pozdravljam ovakve stvari ali isticem u moru svega sto je preplavilo patriotski blok ima dosta govana!!!
Treba se prvo njih rijesiti.
 
Sekretar NSP-a je davidović, osvedočeni nacista iz Novog Sada. Bilo kakva rasprava o tome za šta se zalaže ta "grupa građana" nije potrebna. Svrati na njihov sajt ili pogledaj post ovog naci-fana iznad i biće ti sasvim jasno ko su njihovi "prioriteti".
 
Ja sam zato i bio krajnje operzan i jasno sam rekao da sve sto se danas prodaje pod geslom patriotizma u mnogo cemu nema veze sa tim nego sa nekim drugim stvrima.
Od licne koristi, do rada za neke ljude i necije interese ( koji opet mogu razliciti ) sto zavisi od toga da li dolaze iz domace radionice ili iz vana i td...
 
Ja sam mislio da se ovde iznosi misljenje o pomenutoj temi a ne vode rasprave da li je ili nije nacizam isto sto i fasizam to jest nacionalizam

one koji ne znaju naravno da nije i to se moze vrlo dobro argumentovati . Ali ne bih ovde o tome nego bih iznio svoj stav o pemenutoj osnovanoj organizaciji.

Ja smatram da svaka organizacija koja ima prefiks nacionalisticka i patriotska mora da vodi racuna o mnogo stvari i mora da definise ciljeve i nacine borbe za njih.
Znaci prvo definisati prioritete
Ovako floskularno mi se zalazemo za ovo mi cemo da saradjujemo sa onima mi se borimo za mlade je nista do prazna prica.

Potencijal Srbija ima ali ako ga vode ljudi sa skrivenim motivima, inatdzije, propali pisci ,politicari, ljudi bez moralnog i svakog drugog kredibiliteta onda je to samo jos jedna u nizu baljazgarija koje mogu tako divnu stvar kao sto je patriotizam ( ljubav prema otadzbini ) prema svom narodu da ogade do neprepoznatiljivosti. Granica je jako tanak. Zato se mora biti posebno pazljiv
Ja pozdravljam ovakve stvari ali isticem u moru svega sto je preplavilo patriotski blok ima dosta govana!!!
Treba se prvo njih rijesiti.

Sta se ti mesas u unutrasnje stvari Srbije? Ako ti se svidja NSP i slicna naci debilana, vodi ih kuci, ja cu prvi da im svima kupim kartu u jednom pravcu.
 
Socijalna pravda. Zanimljivo je gledati ko sve koristi te dve reci. Socijalna pravda nema veze sa nacionalizmom. Ako ima onda se to zove nacional-socijalizam.

Socijalna pravda ne mora da bude striktno vezana za levicarsku ideologiju. U Evropi imamo drzave koje imaju veliko fiskalno opterecenje, preko 50 i kusur procenata, a na vlasti su konzervativno-desnicarske partije.
BTW, sto se tice teme iako je stara ovi iz NSP bivseg Nacionalnog Stroja su za zaljenje.
 
Sta se ti mesas u unutrasnje stvari Srbije? Ako ti se svidja NSP i slicna naci debilana, vodi ih kuci, ja cu prvi da im svima kupim kartu u jednom pravcu.

Zato sto sam Srbin i iznosim svoj stav, a da mi se svidja NSP ja ne znam iz kog mog posta si uspio da doneses takav zakljucak, ali da budem jasan posto izgelda da prosli put nisam.

Nacionalizam je nesto sto doprinosi prosperitetu svake nacije , svake zemlje, svakog drustva. On se poed crkve moye smatrati kljucnim cuvarom provjerenih istinski bitnih vrijednosti koje su neophodne da bi prosperitetno drustvo uzivalo u blagodatima svog razvoja tu prije svega mislim na porodicu.
Sad kakav je njegov karakter i program to je druga prica o tome se moze nasiroko.

A mozda ti zapravo inas nesto protiv toga sto sam ja Srbin i sto sam iz RS mozda je to u pitanju.
Ako jeste zaboli me.!!!
 
„Промовисање основних вредности цивилизованог друштва али и очување традиције и културе као и афирмације духовних, моралних и других вредности српског народа,

........ajde , legendo.......nabroj mi takstativno sta spada pod

a) ocuvanje kulture i tradicije
b) afirmacija duhovnih,moralnih i drugih vrednosti srpskog naroda


pa da se svi uclanimo, ako je to nesto sto nije do sada vec izmantrano hiljadu puta.....:think:
 
Nacionalizam je nesto sto doprinosi prosperitetu svake nacije , svake zemlje, svakog drustva. On se poed crkve moye smatrati kljucnim cuvarom provjerenih istinski bitnih vrijednosti koje su neophodne da bi prosperitetno drustvo uzivalo u blagodatima svog razvoja tu prije svega mislim na porodicu.

Nacionalizam je svojstven svakom coveku, zavisno od situaciej i karaktera moze ga razlicito dozivljavati. Ali koa politicka ideologija mislim da je stetan. Barem je istorija tako pokazala.
 
Pa naravno da je za podsmevanje. Bela rasa superiornija :hahaha: Misliš da će iko iole normalan da poveruje u to ?

Burazeru, to šta ti propagiraš ovde je čist govor mržnje, što je u većini zemalja a i u Svrbiji zakonom i ustavom zabranjeno.

Sta da mi poveruje?:D ne pricam ja o zivotu na marsu ,svako ima mozak i oci i moze sam da vidi stvari oko sebe,odnos medju rasama i ko je koliko napredovao u kulturnom i drugim pogledima.Ovde u zapadnoj evropi sve vrvi od Turaka,Arapa,crnaca.. koji se ponasaju kao da su i dalje na svojoj planini ili pustinji... Evropa sve brze tone u ekonomskom a najvise u moralnom pogledu.Demokratija je raj za dekadenciju.

Sto se ustava Srbije tice looooool glavna mana mu je sto ga nisu Srbi napisali vec je pisan pod pritiscima onih "koji nam zele dobro". Demokrate se pozivaju na ustav samo kada se osecaju ugrozenim.U suprotnom ustav vazi samo za obicne gradjane a tzv. tajkunima je dozvoljeno da uzivaju u izrabljivanju radnicke klase,bez koje ni oni a ni ti politicari ne bi imali nista.

Ovde na zapadu se svakim danom krate prava radnika.Kod nas takodje, jer je sve vise takvih kao Miskovic & Co. Posto u demokratiji vlada onaj koji ima novca i ko se "bolje snadje".Zato se medju ljudima javljaju frustracije kao kod ovog sto pobi decu u skoli u Nemackoj.Oni to guraju pod tepih izjavama da je lud a u stvari takve pojave su jako ceste u americi i sve cesce u evropi a bice ih i kod nas.To je produkt tog "modernog doba" sto kaze ministar Ljajic:D kada nije usvojen onaj zakon pre neki dan rece"zakon su povukli oni koji ne bi da idu u korak sa modernim vremenom" ...

Dva stuba uspesnog drustva su zadovoljna radnicka klasa i zdrava porodica! A tako nesto u modernom vremenu koje nosi demokratija nije moguce....Polozaj radnika je sve tezi a nemoral uzima maha.Treba samo videti kako se ponasaju deca od 13-14god. tuga... jos treba da sedim u kaficu i da pored mene sede dva muskarca i da se ljube,kao sto je normalno na zapadu...to je to moderno doba...
 
Sta da mi poveruje?:D ne pricam ja o zivotu na marsu ,svako ima mozak i oci i moze sam da vidi stvari oko sebe,odnos medju rasama i ko je koliko napredovao u kulturnom i drugim pogledima.Ovde u zapadnoj evropi sve vrvi od Turaka,Arapa,crnaca.. koji se ponasaju kao da su i dalje na svojoj planini ili pustinji... Evropa sve brze tone u ekonomskom a najvise u moralnom pogledu.Demokratija je raj za dekadenciju.

To što ti trabunjaš tu nema ni S od superiornosti, niti ima veze sa dešavanjima u Srbiji.

Sto se ustava Srbije tice looooool glavna mana mu je sto ga nisu Srbi napisali vec je pisan pod pritiscima onih "koji nam zele dobro". Demokrate se pozivaju na ustav samo kada se osecaju ugrozenim.U suprotnom ustav vazi samo za obicne gradjane a tzv. tajkunima je dozvoljeno da uzivaju u izrabljivanju radnicke klase,bez koje ni oni a ni ti politicari ne bi imali nista.

Nego ko ga je pisao pored Koštunjavog&Co. ? Ajde prosvetli nas malo superioristo :hahaha:

Ovde na zapadu se svakim danom krate prava radnika.Kod nas takodje, jer je sve vise takvih kao Miskovic & Co. Posto u demokratiji vlada onaj koji ima novca i ko se "bolje snadje".Zato se medju ljudima javljaju frustracije kao kod ovog sto pobi decu u skoli u Nemackoj.Oni to guraju pod tepih izjavama da je lud a u stvari takve pojave su jako ceste u americi i sve cesce u evropi a bice ih i kod nas.To je produkt tog "modernog doba" sto kaze ministar Ljajic:D kada nije usvojen onaj zakon pre neki dan rece"zakon su povukli oni koji ne bi da idu u korak sa modernim vremenom" ...

Šta ti predlažeš kao rešenje za izlaz iz tog "začaranog kruga". Da stanemo u "stroj" ? :hahaha:
Svaki put kad se desi nešto loše na tom "trulom zapadu", uvek ali uvek se nađe buranija da to iskoristi kao izgovor da je tamo mnogo loše, nemoralno, trte mrte i slične nebuloštine. Za sve je kriv taj zapad i demokratija što je naš čovek ubio Švedsku ministarku u sred bela dana, što nam se mladi međusobno kolju i ubijaju vatrenim oružjem (naročito pri raskidu), što nam ludaci ubijaju komšije itd. Yebeš ti psihu, zapad i demokratija je najveći krivac, pa cionisti, pa položaj sunca i meseca, zakrivljenost jupitera itd. :rotf:
Čudno da ti nije palo na pamet da je i tvoj nacizam došao sa tog istog zapada :think:

Dva stuba uspesnog drustva su zadovoljna radnicka klasa i zdrava porodica! A tako nesto u modernom vremenu koje nosi demokratija nije moguce....Polozaj radnika je sve tezi a nemoral uzima maha.Treba samo videti kako se ponasaju deca od 13-14god. tuga... jos treba da sedim u kaficu i da pored mene sede dva muskarca i da se ljube,kao sto je normalno na zapadu...to je to moderno doba...

A ti si stručnjak za demokratiju, neki dr. mr. ? Interesantno je da neko poput tebe može da, s oproštenjem, sere o nemoralu a ovamo mu ni malo ne smeta da ideolizuje jednog od najvećeg zločinca čovečanstva, mrzi jevreje, rome, i sve druge koji ne dele takav način razmišljanja.
 

Back
Top