Koga biste uhapsili?

Koga biste pre uhapsili?

  • Đeliđa

  • Dinkića

  • Vučelića

  • Vučića

  • Miškovića

  • Beka

  • Navešću u postu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Их, лоше је што може само једна опција да се бира, а нема главног кривца. Па да кренемо: Тадић, Ђелић, Лабус, Динкић, Чанак... Мито, надовежи се ако сам ја неког заборавио.
 
Djelica-ako na zaradjeni novac, kojim je kupio vilu i koji navodno ima na racunu nije platio porez.
Takodje, ako je taj novac stekao zloupotrebom polozaja
Dinkica-ako se ispostavi da je protivzakonito "poklonio" poslovni prostor bivseg ZOP-a, nacionalnoj stedionici.
Kostica i drustvo koje mu je omogucilo da kupi secerane za 3 evra.
Janjusevica i Kolesara koji su primili mito i njihovo ucesce u privaizaciji cementara.
Djilasa-posto je javno slagao govoreci kako je osnivacki ulog od milion evra u firmu obezbedio iz svoje Ceske firme, koja je po papirima ukupno prihodovala samo 6000 evra(time je ili utajio porez u Ceskoj, ili novac stekao u "sivoj " zoni i svakako nije platio porez.
SVE poslanike u skupstini Srbije koji na ime putnih troskova podignu vise od jedne prosecne sprske plate.
Velimira Ilica koji javno u kamere kaze "putarima" da nisu trebali TOLIKO MNOGO da kradu, opravdavajuci kradju, samo manjih razmera.
Rizu Halimija- zato sto je delovanje njegove partije protiustavno.
Cedomira Jovanovica, iz sasvim istih razloga.
Labusa- jer sa mesta potpredsednika srpske vlade privatno u svojoj kuci prima posete delegacije "eriksona" koja potom placa skolarinu njegovoj cerki.
Takodje, potrebno je donosenje zakona o ispitivanju porekla imovine, te za svaki prekrsaj konfiskovati imovinu, a prekrsioca krivicno goniti.

Ovo za pocetak.......
 
Их, лоше је што може само једна опција да се бира, а нема главног кривца. Па да кренемо: Тадић, Ђелић, Лабус, Динкић, Чанак... Мито, надовежи се ако сам ја неког заборавио.

Заборавио си злочинца и љубитеља туђмана, антисрпски дулић.
 
Posto si toliko bezobrazan i sasvim nekorektan, odgovoricu ti stihovima one poznate:

Raduje me jedna istina
iz KP doma vraticu se ja,
ali Hakija nikad nece sa bara
.......................................

Ja samo zelim zlocince da vidim u zatvorima. A jedina stvar gora od zlocina je velicanje zlocina.

Ostaje vam jedino da sanjarite o Sekijevom povretku. Mislim da se to nece desiti. A i ako se desi samo ce stetiti SRS-u.
 
A sad ti meni objasni zasto je Seselj zlocinac????????
Zbog onoga sto je pricao?????
Pa po tome bi svi srpski politicari na celu sa "Hakijom"(koji je uzivao uz pecenog vola sa Karadzicem i Mladicem) bili zlocinci.

ти си вероватно мене заменио са нокријем

никада нисам тврдио да је Шешељ злочинац.

искулирај мало.
 
Бошњаци у Санџаку не могу да забораве речи Вука Драшковића о одсецању руке сваком Муслиману који подигне турски барјак

Есад Џуџевић--Листа за Санџак Др. Сулејман Угљанин
 

Back
Top