izprebijena

Nemam muza.Ali mene je pre par godina,decko sa kojim sam bila u vezi osamario dok smo se zestoko svadjali,i uzasno je ovo sto cu reci ali ja sam pocela da ga udaram i sutiram,i posto odlicno umem da se bijem zustra svadja se pretvorila u tucu i rvanje po sobi.To je oznacilo kraj,iako smo oboje bili isgrebani,modri i iscepani.I dan-danas kada se sretnemo(mada se to ne desava cesto)zestoko se izvredjamo i ispsujemo i okolina nas zadrzava da se ne potucemo!
 
Dok sam živela kod roditelja, imali smo komšije koje su se redovno noću svađale a neki put i tukle.
Jedne noći mi se smučilo pa sam pozvala miliciju. Muža su odveli i vratio se tek sutra popodne CRN I PLAV!!!!!
Posle mi je jedna poznanica koja radi u mupu rekla da panduri jako vole da leše te muževe koji tuku žene, lepo se isprazne i onda idu kući rasterećeni. Problem je samo kad bijena žena ne da svog batinaša, onda mu ne mogu ništa...
 
Popa:
Joj kuku muzevi biju pa razpamechuju.Keve mi oce da podbode pesnicama aperkat i znaju nokaut direkt.Mene je komshija jedno pozvo alo dodji doktore pade mi zena,ja doletim kad ono zhena ko krompir po podu.Tako ju je lako udario te joj sve zube u grlo sasuo.To jeste malo hiperbola jer nemoze muz bash svoju zenu da bije,ali zato ako je * moze da se zali zeni da ga biju.Ja recimo kad odalamim,to prska po kuchi i daljinski,i posude za kikiriki,ja pravo da kazem obijam zidove predmetima.Imam pit-bula koji kad me nidi da pocupam zhenu,podvije rep i cikne kogoj guda.Ja sam lemo zhenu,dovatim od kredenca dol' one lotre,pa po rmbachi.Moja jezik za zube nesme da pusti.Kad bi smela note da upotrebi majku bi joj natako na kolac.Nema bre ima muska da se zna ili onda u suprotnom pada razvod,pa idi kod svojih nek te ono chaste pivo i hamburgere.Ja dok ranim i *,a ako pomoli nos ima kroshe da popije.Meni je na vr' ku'rca to da zena laje po kuchi.Ma bre shaka sto ne sastavi,to vatra neizgori.Eto to je,i ako se neka zali da muz bije a nece da plati,to je zena ***** sto joj musterije neplachaju jer smrdi i prdi.Zamisli da ti ***** prdne pri oralnom seksu.Ja bi moju utabo kolenima,kicmu bi joj uvrnuo.Zene paste se vi,ovih edina i velibora sto jebu maloletne,a nadalje * ti tuchu vazno da vas nezavati koja sekta ili teroristi nedaj boze.Zdravo bile raviole vile,vilendor venere,amazoske kobre,pitonke daviteljke boa anakonde.



????????????? :?: :?:
 
Zalosno je ako si jos uvek sa tim deckom koji te tuce.......i zalosne ste sve koje vas decko ili muz samara, tuce......S tim pokazujes samo svoje slabosti, jednom kad te udari........odmah treba da znas da je dosao kraj, niste jedno za drugo
 
...da radi.
Nikad nisam zamisljala da cu da se svadjam sa mojim Princom kojeg VOLIM. Uvek sam brak zamisljala kao zajednicu harmonije i moj muz je takav, verujem da ako bi me nekad udario, mada je on suvise gospodin za tako nesto, onda bi to sigurno bilo zbog necega krupnog sto sam zasluzila, neznam ova tema me zamara ali ja svog muza toliko VOLIM da mogu da mu kazem SVE TI JE UNAPRED OPROSTENO a i ja sam pomalo dete koje se ipak mora ponekad i vaspitavati mada naravno znam sta je dobro a sta loshe.
 
Eh, kad bih mogla, ja bih sve te macho tipove koji su mnogo jaki kad treba zenu udariti, nashamarala poshteno. Ma sta shamari, isprebijala ko machku, na mrtvo ime, samo kad bih mogla.... Al eto ne mogu.... :evil:
 
Nasiljem odgovarati na nasilje dovodi do toga da se stvara zacarani krug nasilja.
Pa da izudaras (postoje zene koje to mogu) nasilnika posle bi za to platilo desetine drugih zena.
Samo regularno zakonski pa na mesto gde se ima vremena za razmisljanje i fine brace koja ce ih tretitati kao zene...
 
Chernobill:
Nasiljem odgovarati na nasilje dovodi do toga da se stvara zacarani krug nasilja.
Pa da izudaras (postoje zene koje to mogu) nasilnika posle bi za to platilo desetine drugih zena.
Samo regularno zakonski pa na mesto gde se ima vremena za razmisljanje i fine brace koja ce ih tretitati kao zene...
E gresis!!!!!
Sad cu da ti ispricam sta sam ja dozivela.
U prostoriji se nalazimo moj decko (hvala bogu vise nije), njegov drug i ja. Posvadjali smo se nesto i ja ga ostavila i sad je tu bio njegov drug da nas kao miri (zato je dosao) :!: :?: I u celoj toj raspravi, taj moj bivsi me pozove u drugu sobu i opali takav shamar da mi je tri dana zvonilo u glavi. I to je video taj njegov drug inace teshki bilder. Ustaje ti on od stola, prilazi tom mom bivsem i kad ga je mlatnuo zatresli su se prozori. Pa mu jos kaze znas to ti je onako drugarski da naucis da se zene ne tuku, pa pljus jos jednom. Pa mu opet objasnjava kako ne sme da tuce zene i kako je to glupo i nisko i kako ne treba da se pravi jak nad zenskim osobama i sve mu to onako smireno kroz osmeh objasnjava, pa pljas po treci put. Sav je pomodreo "siroma"! Mnogo mi bilo drago, samo da znas, jer ja mu nikad ne bih mogla tako uzvratiti na udarac i strasno mi je drago to je i on osetio kako je to kad ga mlati neko jaci od njega. I samo da znas nije se usudio ikad vise u zivotu da me takne, samo zato sto mu je ovaj opasno pripretio ozbiljnijim batinama ako cuje da me je jos jednom udario.
Eto....
 
Tebe ne, ali druge?
U principu se ne zna kako ce ko reagovati ma batine zato sto je to dosta stvar trenutnog dusevnog stanja.
Recimo da dobijem batine (nicim izazvane od mnogobrojnijeg protivnika) moglo bi se desiti da iskuliram (uglavnom bih to uradio), a opet (npr sad) da popi+zdim, napavim neko ubojito oruzje (utoku, noz,, nebitno bitna je namera) i da zavrsim sa budalom.
Svasta. Cim covek popi+zdi udare mu zvezdicu :lol:
 
Za ovo se svuda u svijetu krivicno odgovara i to sa teskim posljedicama, samo kod nas ovakve stvari jos uvjek prolaze. U engleskoj ne smijes ni svog psa da udaris a kamoli djete ili zenu
 
udata:
druga:
Mene muz oshamari samo onda kada se i iz aviona vidi da smisljam lukav plan i da imam podle namere inace u medjuvremenu mi je tj. gorak.
Mene je moj muz pokusao da udari ali ja sam njega preduhitrila i udarila ito vise puta u medjunozje i od tada me vise nije pipnuo preti ali pretim i ja njemu.Poruka svim zenama:AKO DOPUSTITE DA VAS UDARI PRVI PUT I OPROSTITE TUCI CE VAS CEO ZIVOT!

OBORILA SI ME S NOGU! :-)DA SAM MUSKO...ZALJUBIO/LA BIH SE U TEBE
 

Back
Top