Koji muzicki pravac je za vas vodeci?

L D Project

Primećen član
Banovan
Poruka
548
Celog zivota slusam muziku. Ona mi je najvaznija. Uz nju se budim, igram, pevam, odmaram, radujem, tugujem, radim i spavam. Volim sve vrste muzike, ali ipak, najvernija sam turbo folku. Ponekad slusam Cecu, pa Metallicu, Suzanu Mancic, Nirvanu, Kemisha i Sepulturu, ali ipak se vracam starom dobrom Juznom Vetru. Kojoj ste vi muzici najvise verni? Svi volimo da koketiramo i sa folkom, jazzom, bluesom, metalom i etnom, ali ipak ima jedan pravac u koji se kunemo. 8)
 
sve mogu da slusham osim narodnjaka............ volim house,dance..........i tako pesmice u tom fazonu........mada,ne smatram ovo kvalitetnom muzikom.....to su uglavnom neki hititji koji su aktuelni par nedelja,a posle se niko i ne seti da su postojali.......ali,trenutno najvishe volim ovakvu muziku......
 
Nisam zanrovski ostrascen , mada mi generalno najvise prijaju instrumentalne i ambijentalne kompozicije , bez obzira da li je klasika ,rok , elektronika , jazz itd ...
U poslednje vreme dosta slusam psihodelicne rok sastave poput Flojda , Grejtful Deda , Dorsa i neke manje janosti poznate sastave .
Od elektronike u poslednje vrem dosta slusam i minimal , kao i psybient .
 

Back
Top