(samo) Za Tolerantne

Tolerancija na delu

  • Da, voleo/la bih da mi sin/kćer bude feget, to je super

  • Baš mi je sve jedno da li mi je sin/kćer gej

  • Ne znam, možda previše pametujem

  • Ne znam, možda sam ipak previše tolerantan/na

  • I ja ću sa sinom/kćeri na gej paradu!!!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Neka su živi i zdravi svojoj majci, samo neka nas ne smaraju kao da ih je 10 puta više nego heteroseksualaca. Kako bi to bilo kada bi nas svi koji imaju međusobno nešto zajedničko, stalno podsećali na to? Npr.: crvenokosi, pa debeli, pa visoki, pa ono što nose cipele broj 50 pa nigde nemogu da ih nađu, pa... itd.
Inače smatram da je to njihovo preterano isticanje samo reakcija na maltretiranje od strane "ljudi" koji ne podnose nikoga ko se po bilo čemu razlikuje od njih. A netolerantni ljudi i dalje postoje i maltretiraju i po rasnoj osnovi, i po polnoj osnovi, i slabije od sebe, i koga god stignu, kad god ne znaju šta će sa sobom, pa bi najbolje bilo da se svi tolerantni povežu i suprotstave ovim netolerantnima, pa da malo oni budu u manjini.
 
Kako bi to bilo kada bi nas svi koji imaju međusobno nešto zajedničko, stalno podsećali na to? Npr.: crvenokosi, pa debeli, pa visoki, pa ono što nose cipele broj 50 pa nigde nemogu da ih nađu, pa... itd.
Obratite pažnju na njihov oblik;
Wiss-Scissors.jpg

Način na koji su konstruisane jednostavno svedoči tome da su levoruki ljudi diskriminisani totalno. A svi im traže da nešto seku, i to svaki dan.

Da ne spominjem kako sam preksinoć primetila da je linija za pikado izmeštena u stranu tako da odgovara dešnjacima. Sramota. A nas je 10 puta više, ustvari :mrgreen:
 

Back
Top