LEGA CALCIO, PREMIER LEAGUE, BUNDESLIGA, PRIMERA, LIGUE 1

Vash tim?

  • Inter

  • Milan

  • Lazio

  • Roma

  • Napoli

  • Sampdoria

  • Juventus

  • Torino

  • Fiorentina

  • Neki drugi, ybg svetu se ne moze ugoditi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa i Celzi je top tim . Koje crne dve sezone on sad na leto odlazi iz Lacija a Celzi ima najvece sanse zato sto mu je menadzer Kezman , cena ce biti minimum 35 miliona evra a verovatno i vise ..



A sto se tice Milivojevica pa to sto su mu dali da izvodi penal dovoljno govori o njegovom statusu i o njegovim igrama ....



Penal ne izvodi najbolji igrac na terenu nego onaj koga odredi trener ili kako se igraci dogovore.....Ono sto je igrao zadnje 2-3 utakmice nije licilo na nista....Prvih par utakmica je bilo sasvim solidno....I odmah hvalospevi u novinama,kao da se radi o Maticu a ne o Milivojevicu...
Sada ce Muslin odmah da ga uvrsti u prvih 11 da malo pojaca sredinu terena....

- - - - - - - - - -

Jeste top team ali je i dalje daleko od Mancestera,Reala,Barse ili Juventusa...
 
Penal ne izvodi najbolji igrac na terenu nego onaj koga odredi trener ili kako se igraci dogovore.....Ono sto je igrao zadnje 2-3 utakmice nije licilo na nista....Prvih par utakmica je bilo sasvim solidno....I odmah hvalospevi u novinama,kao da se radi o Maticu a ne o Milivojevicu...
Sada ce Muslin odmah da ga uvrsti u prvih 11 da malo pojaca sredinu terena....

- - - - - - - - - -

Jeste top team ali je i dalje daleko od Mancestera,Reala,Barse ili Juventusa...

Pa on vec igra u prvih 11 .. U ovim kvalifikacijama je kolko se secam bio starter na svakoj utakmici .. I sto da ga ne hvale ako je dobar treba ga hvaliti , vec sad je odlican , ne moze neki praziluk da izvodi penal , zna se ko bije penal ili najbolji igrac ili onaj sa najvecim autoritetom , kazem vec sad je odlican a ako ovako nastavi bice sve bolji i bolji ... Polako i strpljivo gradi karijeru , korak po korak i svaka mu cast .

Ma kakav Mancester vidis da se raspadaju godinama oni samo imaju jak marketing i to je sve .... Sergeja trazi i Mancester Junajted i Juventus ali ce verovatno u Celzi zbog Kezmana koji je ortak sa Abramovicem ..
 
Pa on vec igra u prvih 11 .. U ovim kvalifikacijama je kolko se secam bio starter na svakoj utakmici .. I sto da ga ne hvale ako je dobar treba ga hvaliti , vec sad je odlican , ne moze neki praziluk da izvodi penal , zna se ko bije penal ili najbolji igrac ili onaj sa najvecim autoritetom , kazem vec sad je odlican a ako ovako nastavi bice sve bolji i bolji ... Polako i strpljivo gradi karijeru , korak po korak i svaka mu cast .

Ma kakav Mancester vidis da se raspadaju godinama oni samo imaju jak marketing i to je sve .... Sergeja trazi i Mancester Junajted i Juventus ali ce verovatno u Celzi zbog Kezmana koji je ortak sa Abramovicem ..

Ovo ko izvodi penal ne stoji...100000000000000 put sam video da stoperi,bekovi i neki levi igraci sutiraju penal iako nisu najbolji igraci u timu..Meni je taj Milivojevic skroz bezveze igrac uopste ga ni ne primecujem na terenu,zato sam mislio da i nije u prvih 11 u reprezentaciji...A i u tom palasu mi ne izgleda nista posebno,mnogo su to novinari preduvali...Kao da je u pitanju npr.Matic ili Tadic...Ili zasto nema clanaka u novinama o Milinkovic Savicu ili o Radoji koj je bolji igrac od Milivojevica a igraju na istoj poziciji,cak mislim da ima u novinama vise hvalospeva o npr.Gudelju koji je ispod proseka....Tako da ako neku utakmicu ne odgledam a vidim naslove u novinama odmah znam da je sve prenaduvano....Meni se licno ne svidjaju takvi igraci,mora da bude bas majstor tipa Matic,Kante.......Da bi ga smatrao za ozbiljnog igraca....Obican prosecan igrac...
I ponovo novinari idioti,cuj ortak sa Abramovicem...:hahaha: Kao i Kek u zvezdi...Pa onda grofovske price o Grofu,pa onda pljuvanje,i jos hiljadu budalastina..
 
Ovo ko izvodi penal ne stoji...100000000000000 put sam video da stoperi,bekovi i neki levi igraci sutiraju penal iako nisu najbolji igraci u timu..Meni je taj Milivojevic skroz bezveze igrac uopste ga ni ne primecujem na terenu,zato sam mislio da i nije u prvih 11 u reprezentaciji...A i u tom palasu mi ne izgleda nista posebno,mnogo su to novinari preduvali...Kao da je u pitanju npr.Matic ili Tadic...Ili zasto nema clanaka u novinama o Milinkovic Savicu ili o Radoji koj je bolji igrac od Milivojevica a igraju na istoj poziciji,cak mislim da ima u novinama vise hvalospeva o npr.Gudelju koji je ispod proseka....Tako da ako neku utakmicu ne odgledam a vidim naslove u novinama odmah znam da je sve prenaduvano....Meni se licno ne svidjaju takvi igraci,mora da bude bas majstor tipa Matic,Kante.......Da bi ga smatrao za ozbiljnog igraca....Obican prosecan igrac...
I ponovo novinari idioti,cuj ortak sa Abramovicem...:hahaha: Kao i Kek u zvezdi...Pa onda grofovske price o Grofu,pa onda pljuvanje,i jos hiljadu budalastina..

Itekako stoji .. bek ili stoper mogu da izvedu penal samo ako su u pitanju kapiteni ili igraci sa najvecim autoritetom u timu ... Lepo sam ti rekao penal izvodi ILI najbolji igrac ILI onaj sa najvecim autoritetom .. To je jednostavno tako . Milivojevic uopste nije bez veze , meni je na primer bas taj Radoja bez veze , Milivojevic je 3 puta bolji igrac od Radoje .. A za Gudelja se slazem on nema pojma .. Milivojevic da ne zna ne bi bio najbolji igrac u Olimpijakosu i ne bi ga jedan Kristal Palas platio 13 miliona evra ... On ako ovako nastavi prerasce i taj Palas i otici u jos jaci klub za godinu , dve ako bude nastavio da kida ... a mislim da hoce jer je kvalitetan igrac ..

Pa Kezman je menadzer Sergeju a igrao je u Celziju i jeste dobar sa Abramovicem ne znam sta ti je tu smesno ???
 
Odlična partija sinić Runija gol i odlična distribucija lopte par prvoklasnik poteza u glavnom je Evertonova igra išla preko njega...Gledo sam prvo poluvreme Palas Haderslifd...ovaj De Bur ima ideju da igraju sa sto vise poseda al Milivojevic i ovaj Punchovn kako se zove su spori sa distribucijom u pm Milivojevic je imo neki startova alo i grešio dosta...Nego brate gledam ovoga Loftus Chika iz Čelzija dečko može biti top igrač poput Pogbe odlična kontrola lopte dug korak sjajna koordinacija...al šta vredi kad čelzi gotovo nikome od te dece neda šansu imaju 50 klinaca na raznoraznim pozajmicama.koje izmrcvare i na kraju ispadnu prosek smešno...Evo Shelvi dobi crveni zgazi dele alija kakva glupost...
 
Man Utd osvaja ove godine ... Smem da potpisem .. Dobro ne bas da potpisem ali 80 posto .... Bice u svakom slucaju napetije nego ikada jer ce Celzi , Arsenal i Siti disati za vratom i vrebati ..... Totenhem i Liverpul mogu da se sunjaju kao favoriti iz senke .. Jbt koja je to liga kad imas 6 pretendenata na titulu ubedljivo ali ubedljivo najinteresantnija liga nema potrebe vise ni govoriti o tome ..
 
Man Utd osvaja ove godine ... Smem da potpisem .. Dobro ne bas da potpisem ali 80 posto .... Bice u svakom slucaju napetije nego ikada jer ce Celzi , Arsenal i Siti disati za vratom i vrebati ..... Totenhem i Liverpul mogu da se sunjaju kao favoriti iz senke .. Jbt koja je to liga kad imas 6 pretendenata na titulu ubedljivo ali ubedljivo najinteresantnija liga nema potrebe vise ni govoriti o tome ..

Tesko je tipovati ko ce da osvoji na kraju pogotovo kod Engleza.Ja sam bio ubedjen da ce prosle godine posle onih desetak fantasticnih kola uzeti Siti ali na kraju ipak Celzi.
Bilo bi lepo kada bi uzeo Totenhem ali male su sanse.
 
Siti prezirem , Totenhem isto ne volim , Liverpul takodje jeste Klop gotivac ali i on je poceo da me nervira u zadnje vreme i igraci su im raspad evo gledam danas onog Manea jeste dao gol ali svi ga hvale kao da je ne znam ni ja sta a on ne ume da primi loptu dobro gledo sam ga ranije ima kad je bio bas dobar ali ovo danas ne lici ni na sta .. pa ajde taj napad i nekako ali vezni red i odbrana go khurac ne zna se ko je gori jedino ovaj Matip vidim nije los barem je danas bio dobar ..

Arsenal nikad nisam voleo ali sad su mi simpaticni i ne bi mi bilo zao da osvoje zasluzili su posle toliko vremena stalno su u vrhu i sada ce biti minimum u top 3 .. Samo da zadrze Sanceza ..

Za Celzi navijam od malena ko klinac nisam skido dres Lamparda ali ovo sad sto rade mi se ne svidja oko Matica sta su izveli .. Naravno bilo bi mi drago da odbrane titulu i pored toga ali ako se ozbiljno ne pojacaju u ovih par dana tesko ce to ici .. Fali im jedan ofanzivac , dva beka i moozda jos jedan veznjak nije mi jasno kako su dozvolili da dodju u ovu situaciji da imaju ovakav igracki deficit ..

A Mancester sam sad prvi put u zivotu zavoleo zbog Matica i zbog Murinja .. Mislim da ce oni osvojiti jer su prejaki msm videcemo ih jos kad budu igrali protiv ovih jakih al sto rece komentator doveli su 2 igraca a kao da su ceo tim zamenili kolko je Pogba proigro od kad je doso Matic jbt . .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top