PRESTANITE DA SE DELITE.....

Conte

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.056
Imate neki interes? Zasto se stalno prepirete? Zar je politika samo svadjanje i prepiranje?

Kako jednostavno niste tolerantni, kako vas na danasnji dan sv.Vasilija Ostroskog nije ponela emocija i zelja za jednim jedinostvnim, teznjama ka nekim svenacionalnim interesima...Pa zar morate da licite na politicare ovakvi kakvi jesu, da trazite cenzuse da se za njih borite ili zelite nesto sto ni sami ne znate...

Pa mi smo arijevci po poreklu , po imenima Srbi, po prezimenima Sloveni, po dusi - hriscani.......!

Dokle.............????

Imali i malo razumevanja medju nama, pa i ako smo takvi kao sto jesmo - SRBI!
 
Poslednja izmena:
Definitivno smo podeljeni.... sa jedne strane su bogati i oni koji im se dive, a sa druge sirotinja i proleteri. Ovi prvi su bahati i pohlepni, ovi drugi mali i posteni. Tu nema razumevanja i tolerancije... socijalne razlike i nepravda nam stezu krkljan.
Dve su Srbije !
 
... malo sam brze kucao :lol:
stezu gde stignu, razni tajkuni, lopovi, secikese, mutikase, podguzne muve novog svetskog poretka.... pa onda cia, vatikan, nevladine organizacije, pederski lobi.... svi bre stezu majkeimganabijem
 
A, za koga drugog (sem srs) da yebeno glasam ako želim ikakve promene u ovoj zemlji. Znam da su i oni seronje na svoj način i da ću jednog dana morati glasati i protiv njih, ali sad nemam za koga drugog.
Postojeće stanje sa Tadićem i satelitima mi se nikako ne sviđa, pa sam rešio da "zavrtim rulet".
 
prvo narod da nije 99.99 % clan partije on bi freely da ima mozga kao sto mi ovde pametni 4mashi znamo :lol::lol: kad se diskonektujemo kako se njima smejmo bar ja za vas me libo bas ,ovaj a gde sam ono stao :roll: jos malo pa ko zika ....glasao zaaa jednu listu ili jos dve ovako za njih 20 i gde ces ?!?? se besis mozda maa ajde nema ovde nista ozbiljno dok ne padne krv
 
Imate neki interes? Zasto se stalno prepirete? Zar je politika samo svadjanje i prepiranje?

Kako jednostavno niste tolerantni, kako vas na danasnji dan sv.Vasilija Ostroskog nije ponela emocija i zelja za jednim jedinostvnim, teznjama ka nekim svenacionalnim interesima...Pa zar morate da licite na politicare ovakvi kakvi jesu, da trazite cenzuse da se za njih borite ili zelite nesto sto ni sami ne znate...

Pa mi smo arijevci po poreklu , po imenima Srbi, po prezimenima Sloveni, po dusi - hriscani.......!

Dokle.............????

Imali i malo razumevanja medju nama, pa i ako smo takvi kao sto jesmo - SRBI!

jer ovaj pijan?:think:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
ја такође осећам огроман aнимозитет према срс и те приче које они причају једноставно код мене не пију воду "не треба ми биа да ми каже да сам поштен ни ти радикали да ли србин сам у опште"
 

Back
Top