Velja Ilic: Mladjan Dinkic je buduci robijas!

Pa šta je onda Ilić, ako je bio kolega Dinkiću u Vladi? Koje licemerje!

izgleda da u buducoj vladajucoj koaliciji postoji opsti konsenzus da Dinkic vuce bukagije na robiji :mrgreen: :lol: :lol:

dungeon-ball-chain-2613.jpg


P.S evo ga sad govori kostunica :)
 
Sačekaj, to mi nije odgovor na pitanje. On je, još uvek, u vladi sa tim Dinkićem. Ako je on lopuža kakva Ilić tvrdi da jeste, šta on traži u vladi sa njim?

Kao i uvek Ilić ispada takva kretenčina i sam sebi skače u stomak, a kasnije će sve to fino da pojede, kao i uvek što je jeo.

odkud znam , znas kako narod nas kaze poklonu se u zube ne gleda tako da ja za razliku od tebe ne trazim dlaku u jajetu a svidja mi se sto i velja zeli sto i ja - da dinkic fasuje robiju :mrgreen:
 
odkud znam , znas kako narod nas kaze poklonu se u zube ne gleda tako da ja za razliku od tebe ne trazim dlaku u jajetu a svidja mi se sto i velja zeli sto i ja - da dinkic fasuje robiju :mrgreen:

Markowac, prijatelju dragi, da se ti i ja nešto razumemo, to što Velja pošalje Dinkića na robiju, to ću i ja da dobijem Nobelovu nagradu za fiziku, hemiju i ekonomiju i sve to odjednom.
 
Evo sad slusam miting DSS-NS na trgu u BG i kaze Velja na pinku da je Mladjan Dinkic buduci robijas :lol:

U svom govoru uopste ne pominje radikale dok je na demokrate osuo drvlje i kamenje

sve u svemu izgleda da je koalicija izmedju SRS i DSS-NS gotov posao ;)

Да допуним део говора В.Илића..........уз дозволу.....да је Млађан Д.будући робијаш и да ће као такав да прави ауто пут Хоргош па на даље................
Остало је све јасно......можда га ангажују и на изградњи гасовода у наведеној улози или животној роли.........ваљда.............;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top