U što se zaljubljujemo?

Fifpif

Zainteresovan član
Poruka
298
Što je to što nas privuče kod našeg partnera? Odgovora je hiljadu jer smo svi različiti i svaka osoba nas privuče na drugačiji način i zbog drugačijeg razloga, ali ipak postoji nekoliko razloga koji najčešće pale...
Osećaj sigurnosti, prijateljstvo, način na koji nas tretira, poštovanje koje pokazuje prema nama (i drugima), samopouzdanje, nežnost i romantična priroda, fizički izgled, razumevanje, ...dobar sex, ....itd
Što je vas privuklo vašem partneru?

p.s. ukoliko je bila ova ili slicna tema, zao mi je ...BRISI!
 
Nemam partnera, ali kod ovoga koji ce mi biti (jednog dana :lol: ) me privukao glas, pa onda, posto je ista struka samo sa vise iskustva, i sad radimo nesto zajedno, a on tako mnoooogooo zna... :heart: I bas mi onako, lepo, objasnjava... :D Mislim, zanemarujem sada cinjenicu da je uz to i ekstra frajer sa ekstra stilom, i kod njega je sve ekstra... A ima i kesha. :D Cak je i stariji 10 godina... :lol:
Ma, sve u jednom komadu... :rolleyes:

A, da, tema-rekoh: glas i sto je dipl.ing. pa je kao pametan. :) :heart:
 
Nemam partnera, ali kod ovoga koji ce mi biti (jednog dana :lol: ) me privukao glas, pa onda, posto je ista struka samo sa vise iskustva, i sad radimo nesto zajedno, a on tako mnoooogooo zna... :heart: I bas mi onako, lepo, objasnjava... :D Mislim, zanemarujem sada cinjenicu da je uz to i ekstra frajer sa ekstra stilom, i kod njega je sve ekstra... A ima i kesha. :D Cak je i stariji 10 godina... :lol:
Ma, sve u jednom komadu... :rolleyes:

A, da, tema-rekoh: glas i sto je dipl.ing. pa je kao pametan. :) :heart:


sigurno je gej ili ima malu tuki:lol:
 

Back
Top