ŠTA ŽENE ŽELE?

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Da li žene vole svakodnevne telefonske pozive "tek da se javite"? Žele li da dobiju SMS porukicu u toku dana tek onako, samo da joj stavite do znanja da mislite na nju? Da li više vole izlazak u ekskluzivni restoran na večeru, ili ćete je oboriti s nogu ako joj sami skuvate neki specijalitet? Cveće bez naročitog povoda ili samo za rođendan?

Teško je odrediti šta žene vole, jer svraka reaguje drugačije, ali evo nekoliko saveta.

1. Budite informisani - to znači da treba zaista da pročitate dnevne novine, a ne samo sportsku stranu. Budite u toku sa dešavanjima u svetu, to će biti protumačeno kao znak inteligencije, a žene uglavnom privlače muškarci koji su pametni koliko i one, ili pametniji.

2. Budite duhoviti, žene vole muškarce koji umeju da ih nasmeju, ali morate biti spremni da se našalite i na sopstveni račun. Ipak, imajte na umu da ne reaguju sve žene isto na svaki tip humora, neke privlači jednostavna šala, dok će druge smatrati da ste veoma seksi kada ste sarkastični.

3. Budite strastveni. Muškarci koji uživaju u životu punim plućima, i sa strašću pričaju o svom životu, putovanjima, poslu, deluju uzbudljivo. Žena onda počinje da razmišlja kako bi bilo kada biste na sličan način pričali o njoj.

4. Budite obzirni. Obraćajte pažnju na male stvari, i trudite se da pokazujete da vam je stalo do nje i kada je reč o sitnicama. Jednostavno pitanje - "Kako si provela dan?" - i to što ćete pažljivo saslušati odgovor mnogo znači. Muškarci često zaboravljaju na "male stvari" - da dami pridrže vrata i na rastanku joj se zahvale na prijatnoj večeri. Žene "padaju" na džentlmene, nećete je oboriti s nogu ponašajući se kao pećinski čovek.

5. Budite iskreni. Podelite sa njom i lične stvari, nešto što će joj pokazati da imate poverenja u nju, pokažite da ste i vi ponekad ranjivi i osetljivi. To što ćete priznati da i vi imate osećanja ne znači da ćete delovati kao slabić.

6. Budite fleksibilni, iznenadite je planom za izlazak, ali nemojte odbiti njen predlog koji veče može učiniti još zanimljivijim. Iznenadite je neočekivanim izlaskom, nemojte samo da rezervišete sto u restoranu, pre toga je izvedite u pozorište ili bioskop.

7. Budite ljubazni, ne samo prema njoj, već i prema konobaru, taksisti ili čuvaru parkinga. Nemojte se žaliti ako morate da sačekate u redu za bioskopske karte, niko ne želi da provodi vreme sa čovekom koji je neprijatan prema ljudima i stalno gunđa.

Ipak, sve ovo ne znači da morate potpuno da promenite svoju prirodu da biste zaveli neku ženu. Upravo o tome se i radi - budite ono što jeste, ne pretvarajte se, imajte strpljenja i budite iskreni, to je siguran put ka lepoj, zdravoj vezi.

E, sada bih voleo da nam i ženski svet na našem forumu kaže nešto o ovim savetima.
 
1.Ovo si totalno upravu...Niko ne zeli pored sebe tupsona....Mada ne volim one sto su previse "informisani",pa onda stalno pametuju...zlatna sredina...
2.Ovo je mnooogo bitno...Morate da se opustite,da ispricate koju foru,da se nasalite na svoj racun(ali ne da ispadnete kreten itd)...
3.Ja volim flegme,da polako pricaju,bez neke frke i tenzije,da su cooleri...I ne treba da prica o meni,treba da iz njegovih ociju isijava ljubav....
4.Ovo je meni stvarno bitno...Znaci pridrzite vrata,zapalite cigaretu,pridrzite kaput...
I ovo ostalo(5.6.7) stoji,samo bih dodala da joj pokazete da je ona(vasa bolja polovina) sigurna pored vas i da je totalno zasticena...Da stanete u odbranu,bilo da je u pravu ili ne,jer vasu dragu niko ne sme da maltretira,pa posle raspravite sa njom...
Ponudite se da joj pomognete i kada ona to ne ocekuje od vas...Ima jos toga...Da se setim samo...
 
ja volim da zavrsim fax i volim da nadjem dobar posao...volim da putujem,da idem na more...volim i sto idem na exit sa danom...volim da se pomerim sa mrtve tacke...volim i momke da...svasta jos nesto ja kao zensko volim...
 
Sve navedeno (iz prvog posta) je ispravno. Ono što se zaboravlja jeste da možeš biti sve iz gore pomenutih saveta, ali ako se njoj ne sviđaš ili provali da radiš po šablonu, a ne zato što si takav, onda ništa od bilo čega. Veliki broj muškaraca zaboravlja da žene imaju mozak i da mogu da provale vaše "genijalne" planove. Nekoliko puta sam čula tipa koji kaže na prvom sastanku gledam da uradim sve kako valja. I takav se nada da će naći neku pametnu devojku. Mada, kada bolje razmislim, ni ne želi pametnu, pošto bi imao problema sa sopstvenom sujetom.
 
Sve navedeno (iz prvog posta) je ispravno. Ono što se zaboravlja jeste da možeš biti sve iz gore pomenutih saveta, ali ako se njoj ne sviđaš ili provali da radiš po šablonu, a ne zato što si takav, onda ništa od bilo čega. Veliki broj muškaraca zaboravlja da žene imaju mozak i da mogu da provale vaše "genijalne" planove. Nekoliko puta sam čula tipa koji kaže na prvom sastanku gledam da uradim sve kako valja. I takav se nada da će naći neku pametnu devojku. Mada, kada bolje razmislim, ni ne želi pametnu, pošto bi imao problema sa sopstvenom sujetom.

Da, a zato vec na drugom bude ono sto jeste, pa dobije sut u dupe:lol:
 
Јел и половњаче или само нове?

Испод или изнад 17 година?

Прецизирај то мало. :cool:

Ja sam mogao da lažem o sebi i da se ponašam ovako kako sam opisao u prvom postu na ovoj temi. Ali to onda ne bih bio ja - ne bih bio iskren. Bolje da me svi mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam.
 
a ti kad budes baljala pijana ja cu biti suuuper haaaj:-P

jeste,i onda kada ja vidim tebe kako si super haaaaj recicu sebi "tara,smesta ustani i budi i ti super haaaj,ne dozvoli da doca bude hajijijiii od tebe,mozes ti to":D
@ maslacak dok ti budes bila u budvi u maju ja cu tuzno da sedim u stanu u beogradu i necu moci cak ni da gledam budvu u maju na tv-u :(
 
Ja sam mogao da lažem o sebi i da se ponašam ovako kako sam opisao u prvom postu na ovoj temi. Ali to onda ne bih bio ja - ne bih bio iskren. Bolje da me svi mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam.

Ма то нам је свима јасно. Него... одговори ти мени на питања...

Искрено дакле... чије те мишљење занима...
 
meni je sve ovo skroz bez veze ikakve s mozgom. :smile:
kao da su muskarci debili, pa im daju tu neke savete kako da se dopadnu zenama.
da muskarac cita novine da bi zena mislila da je inteligentan hahahaha. :lol:
da ne komentarisem dalje.
gluposti.
 
Ма то нам је свима јасно. Него... одговори ти мени на питања...

Искрено дакле... чије те мишљење занима...

Iskreno, ne odgovaram više po forumu da me ne bi "džukelisali" diskutanti. Samo na pp.

meni je sve ovo skroz bez veze ikakve s mozgom. :smile:
kao da su muskarci debili, pa im daju tu neke savete kako da se dopadnu zenama.
da muskarac cita novine da bi zena mislila da je inteligentan hahahaha. :lol:
da ne komentarisem dalje.
gluposti.

Gluposti su te mnogo privukle, da ostaviš gomilu postova za kratko vreme. Postade vruća tema. Ali ne videh da muškarci reaguju.
 
jeste,i onda kada ja vidim tebe kako si super haaaaj recicu sebi "tara,smesta ustani i budi i ti super haaaj,ne dozvoli da doca bude hajijijiii od tebe,mozes ti to":D
@ maslacak dok ti budes bila u budvi u maju ja cu tuzno da sedim u stanu u beogradu i necu moci cak ni da gledam budvu u maju na tv-u :(

u pravu si tara...ja kad sam poceo sa partijaskim zivotom bio sam na kiseloj vodi i tako cekao izlazak sunca..kad se udruze energije sve je moguce: ) odavno nisam dozivio taj osjecaj ispunjenosti kad se vracam iz provoda...ali bice svega samo polako
 

Back
Top