Ima li zainteresovanih???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a jel ste gledali onu emisiju kako hvataju vuka u zamku? u sredinu kaveza postave ovcu... i zatvore je skroz... da nema prolaza do nje... to je prvi, manji krug, gledano odozgo... onda, oko tog mesta gde se nalazi ovca, naprave jos jedan, malo veci krug... kao kad nacrtate dva kruga, manji unutar veceg... i, onda, kad vuk cuje ovcu, on udje u taj prolaz, i kad napravi krug oko tog kruga gde je ovca, vrata zatvori i sam sebe zatvori u tom vecem krugu.. dok je ovca sigurna unutar manjeg kruga... e, sad... da li ce to da povuce neke traume kasnije, ne znam... al' oni uhvate vuka... to su se prvi ukrajinci setili... nasa braca...
 
nije mog'o vuk to... zato sto oni ostave otvor iznad ovce pa mogu da je izvade iz kaveza... ako vuk pojede drvo prema ovci... a postave i zvono, da znaju kad vuk zatvori vrata... da cuju... tezak je to zivot... al' su ljudi zdravi... jaki... i jedu dobru hranu... al', priznaj da su se ekstra setili?
 
nije mog'o vuk to... zato sto oni ostave otvor iznad ovce pa mogu da je izvade iz kaveza... ako vuk pojede drvo prema ovci... a postave i zvono, da znaju kad vuk zatvori vrata... da cuju... tezak je to zivot... al' su ljudi zdravi... jaki... i jedu dobru hranu... al', priznaj da su se ekstra setili?

Ma, to si ti gledao film "Vuk samotnjak" sa Štimcem, tamo su tako uhvatili vuka (ali ne tog samotnjaka). :)
 
jok i ja sam gledala, to je sa onim jocom, pravac pelinkovac.
dobar je joca, al je malo zdapi..
i kad se zaljubio u onu ingemarie, što tera pseća kola =)

edit: e dobro je onda, meni baš bilo žao ovce. mada malo mi je žao i vuka. a žao mi je i izmučenog pastira.
nikome tu nije lako.
 
vecito nadmudrivanje... meni jedan ukrajinac isto i pokazao foru kad przis ribe za slavu... pa umesto svaku da uvaljas posebno u brasno i vegetu i sve zivo isprljas po kuhinji, ti uzmes jednu kesu... sto nije pocepana... i u nju stavis brasno i vegetu... i onda ubacis par riba odjednom i promuckas brzo i jako... i sve su spremne za przenje... i posle samo bacis kesu sa ostacima brasna i vegete i nista ne moras da cistis... oslic volim najvise... velike kosti, nema ciscenja mnogo...
 
a kad smo kod ingemarie vec... bas sam se pitao koliko li je tesko upravljati onim sankama... i sta se desi ako se covek vozi sam kroz bespuca i oklizne se i padne... jel se psi sami zaustave il' mora posle isti da ih juri kroz sneg i prati tragove koje vetar lako moze da zametne?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top