Kvazimodo vs zver

Vash konachan odgovor je:

  • Lepo zlo

  • Ruzno dobro


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ko je zliji, skeletor ili hordak?
ja sam mislila da je skeletor zato što je kostur, dok nisam gledala crtani "božić na eterniji" gde skeletor pod uticajem božićnog duha postane dobar a hordak ostane zao.
sad sam u dilemi.
 
Hordak je zliiji samim tim shto je bio Skeletorov uchitelj i mentor...ali to nema veze sa ovom temom i tvoj pokushaj da obesmislish moje tvrdnje pezorativnim haha poredjenjem je neuspeo samim tim shto se zasniva na nisitini,naivnoj neistini koja se moze pokazati kao fatalna u tvom zivotu ako nastavish da je gurash,jer zli ljudi postoje.
 
ja mislim da je skeletor zliji zato sto je imao srca da se direktno suprostavi hi-menu... dok se hordak borio protiv zene... onaj ko je zao se ne tuce sa zenama... jedino ako je i kukavica pride... ali, hi-men je rek'o da ce uvek da skoci u vatru za njegovu sestru bliznakinju, she-ra-u... i onda... isuce svoj mac... vikne: sive lUbanje silom... i mi posle jedva sacekamo da on to kaze, pa mu odbrusimo: hi-men se y*** sa tilom... i smejemo se... ha haha... i posle odemo i polomimo staklo...
 
ma, kad malo bolje razmislim, bolje i tako nego da im se stvorio fetish Chika iz stripa "Zagor Te Nej"... ljudi moji, kako sam ja voleo taj strip... i oduvek sam zeleo da budem kao Chiko... al' nemadoh srece bas... vise sam tip Zagora... :D
 
pa ne zove se to pežorativno...
bre dererere..

nego znaš šta.
ja ne pokušavam da obesmislim tvoju tvrdnju da su zli ljudi svuda oko nas, da zlo ne spava i to.
meni je jednostavno lepo u mom svetu u kom zli ljudi ne postoje.
verovatno je i tebi u tvom svetu u kome su svuda oko tebe.
i svi smo zadovoljni=)

p.s. ili da se ustalio fetiš tipova poput jave iz m.misterije.. čekaj, on se djelomice i ustalio =I
 
jok
krstarica

ko je zao?
hitler?
šešelj?
mladić?
banši?

ja i dalje stojim za toga da zaista zli ljudi ne postoje.
loši možda.
Zli su svi koji namerno i svesno nanose neko zlo nekome... Naravno da zli ljudi postoje... neki jesu manje neki vise zli... ali ipak ako su vise zli nego dobri onda su zli...

I stih za tebe:
Pogledaj dm svoj andjele (ovu Krstu)
i skini paucinu s ociju...
 
jedeš mrrrsnu hranu u velikim količinama?
jupi!!!
da znaš da me taj božić nikad nije izneverio u tom smislu...

ček samo da pitam kobretija
ko je ovde na krstarici zao?
imenom.
ja vidim glupe, pakosne i to
al nikoga zlog.

(da me ne shvatite pogrešno, ima nas i lepih pametnih dobrih i duhovitih, nego nije to tema)
 
jedeš mrrrsnu hranu u velikim količinama?
jupi!!!
da znaš da me taj božić nikad nije izneverio u tom smislu...

ček samo da pitam kobretija
ko je ovde na krstarici zao?
imenom.
ja vidim glupe, pakosne i to
al nikoga zlog.

(da me ne shvatite pogrešno, ima nas i lepih pametnih dobrih i duhovitih, nego nije to tema)
Najgori od svih su ti admini... koji nemas pojma sta sve rade... a ja necu ni da ti pricam... jer mi ne bi ni verovala...
 

Back
Top