Vasi i Nasi Trofeji - galerija slika

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
Drugari .. evo mesta gde mozete da postaviste slike vasih trofeja ..


Evo pocetak sezone na klena vestackom musicom.
 

Prilozi

  • Copy of DSC02220.JPG
    Copy of DSC02220.JPG
    39,4 KB · Pregleda: 198
  • Copy of DSC02223.JPG
    Copy of DSC02223.JPG
    39,4 KB · Pregleda: 152
E cao drustvo, Evo par trofeja ( mojih ) u ovoj skoro poluprosloj sezoni.


Som tezak 14,900 kg

PRIBOR:
Stap: Dam Fighter 150,
Masinica: Schekspir 6000 SX graphite,
Struna: Catfish Team monofilament 0.50
Mamac:Durdubak ( medicinska pijavica ) na udici 6/0 Mustad



Som tezak 13,100 kg

PRIBOR:
Isti kao kod predhodnog



Som tezak 9,200 kg

PRIBOR:
Isti kao kod predhodnog



Tolstolobik tezak 30,100 kg

PRIBOR:
Stap: Dam Fighter 150,
Masinica: Schekspir 6000 SX graphite,
Struna: Catfish Team monofilament 0.50
Mamac:Technoplanktonska tableta u sistemu sa plovkom i 3 udice ( tako se prodaje komplet ) i neke kuglice na vrh udica neznam uopste sta je to ...



Tolstolobik 25,400 kg

PRIBOR:
Isti kao kod predhodnog


Nadam se da imate puno toga zanimljivog da prokomentarisete na ove slikice.
Hvala za sve komentare pa ma kakvi oni bili ...

Pozzz ....
 
Zdravo svima ja sam nov i na forumu a i u pecanju , poceo sam ove godine da pecam i najveca riba mi je bila som 3.7 kg(usrao sam se kad sam ga video , bio sam sam u camcu oko 5 ujutru) pre njega sam upecao samo par smudjeva ali su svi bili mali , tu negde oko kile .Pecam na Savi kod Sapca sad cekam da dodje voda puno je opala i nema ribe a i voda je topla pa nece riba da jede.Cale moj peca vec dugo, prosle godine je uhvatio smudja 11,2 kg bio je to ulov godine u Sapcu.Moram da idem sad,devojcica mi polaze popravni,probacu da stavim calovu sliku

Nitro svaka cast!!! Nisam stigao ni sve da pogledam...
Pozdrav svim pecaroshima BISTRO!!!
 

Prilozi

  • riba.jpg
    riba.jpg
    24,5 KB · Pregleda: 240
Evo mene opet, polozila je mala hvala bogu...
Imam josh calovih slika samo su mi na diskovima nacicu ih kasnije, cale nece da kaze na shta je upecao :evil: al **** ga ja , ja sam mog soma upecao na ruzno pache povrshinka , i shtap "sportex" za soma.Jbg to mi je bila prva velika riba i nije imao ko da me slika :-(
 

Prilozi

  • 07-08-03.jpg
    07-08-03.jpg
    86,4 KB · Pregleda: 96
Rapala,
pozdravljam te i lepo od tebe sto si sa nama podelio ove lepe slicice.Hteo bih da ti nesto sugerisem.Ima jedna izreka:"Sve sto leti,ne jede se..." a u pecaroskom maniru moglo bi da se kaze "Sve sto pliva ne jede se".Sta ja sad hocu da kazem sigurno se pitas?Pa evo na sta mislim-Plemenita riba-smudj,saran,stuka,som itd. ima (svaka vrsta posebno) odredjenu velicinu ispod koje je navodno obavezno pazljivo skidanje takve ribe sa udice i vracanje u vodu.Naravno,kod nas,sve se to zasniva na samoj savesti pojedinca ali cu ti reci ovo,koliko cuvas vodu ona ti uvek duplo toliko vraca.Vidis i sam da ribe nema bas previse i da ove godine potrovase svuda po Srbiji krs i lom ribe.Znam da je tebi sada kao pocetniku svaki ulov trofej ali pokusaj da sebe naucis da manje primerke vracas nazad.Nemoj da mislis da ces biti jedini koji to radi jer je svest o tome da treba pecati i sledece godine a ne samo ove,pocela da se kod mnogih budi.Razmisli malo o tome pa vidi sta ces.Da ti ne pricam o tome koliko sam ja primeraka i kolikih vratio i veruj mi da me je za svaku vracenu ribu reka uvek nagradila.Pozdrav i bistro.
 
pozdrav svima ja sam tekodje nov na forumu
Pecam inace sa rapalom i mogu odmah da kazem da on vraca sve smudjeve ispod standarda tej sto se slikao mu je prvi smudj u zivotu pa ga je zadrzao.
Inace ja se bavim ribolovom malo duze od njega jer sam stariji mada sam od ove godine poceo sa njim da pecam na blinker.Moj ulov se nalazi kod njega u telefonu rec je o smudju 1,100kg.
Moram priznati da mi je to prvi smudj ove godine preko 1 kg ali tek smo poceli i nadamo se kada dojde voda da cemo imati boljih ulova.Od njegovog cala smo poprimili osobinu da vracamo sitne ribe nazad tako da ne brinite cim poraste ulovicemo je i javiti :).Imali smo dosta smudjeva do sad ali su svi bili oko 0.5kg tako da smo ih vracali.On je jedni jutro isao bez mene i upecao je soma zaista lepog i to je njegov prvi veci primerak.
Ja sam imao sarana 3.200kg ali na cerenac u nekom kanalu,ali nista vise od toga,bilo je i stuka mada ispod proseka,imam jako malo slobodnog vremena tako da nisam bas dugo na vodi ali to i jeste hobi.Njegov cale je vrhunski ribolovac tako da imamo od koga da ucimo.
POZDRAV SVIMA.
 
djuka084:
pozdrav svima ja sam tekodje nov na forumu
Pecam inace sa rapalom i mogu odmah da kazem da on vraca sve smudjeve ispod standarda tej sto se slikao mu je prvi smudj u zivotu pa ga je zadrzao.
Inace ja se bavim ribolovom malo duze od njega jer sam stariji mada sam od ove godine poceo sa njim da pecam na blinker.Moj ulov se nalazi kod njega u telefonu rec je o smudju 1,100kg.
Moram priznati da mi je to prvi smudj ove godine preko 1 kg ali tek smo poceli i nadamo se kada dojde voda da cemo imati boljih ulova.Od njegovog cala smo poprimili osobinu da vracamo sitne ribe nazad tako da ne brinite cim poraste ulovicemo je i javiti :).Imali smo dosta smudjeva do sad ali su svi bili oko 0.5kg tako da smo ih vracali.On je jedni jutro isao bez mene i upecao je soma zaista lepog i to je njegov prvi veci primerak.
Ja sam imao sarana 3.200kg ali na cerenac u nekom kanalu,ali nista vise od toga,bilo je i stuka mada ispod proseka,imam jako malo slobodnog vremena tako da nisam bas dugo na vodi ali to i jeste hobi.Njegov cale je vrhunski ribolovac tako da imamo od koga da ucimo.
POZDRAV SVIMA.

Pa gde si Miki bre , vidim nashao si forum...Kad idemo na Misharsku Shljunkaru?Jesi video shta sve ljudi pecaju :shock: Okachicu i tvog smudja imam ga ja ovde na hardu ;)

Isto je upecan na rapalinu "olovku" , mi smo je prozvali "ubica" hehehe
 

Prilozi

  • 07-07-28.jpg
    07-07-28.jpg
    47,8 KB · Pregleda: 68
evo jednog, na drugom su mi slike od poslednjeg ova je isto od ove godine neznam dali sam slao do sad ...: :?

Rapala ili bilo ko drugi .. ajde dajte neki sistem za Smudja, posto bih isao malo da se oprobam sa njima pa me zanima cisto ako neko ima neki oprobano dobar sistem ..

hvala .. p.S.

Bilo koji sem Dzigovanja .. mrzi me da bacam .. :lol: 8-)
 

Prilozi

  • DSC04718.jpg
    DSC04718.jpg
    60,6 KB · Pregleda: 140
Drago mi je da i devojke pecaju, jako je retko da vidim neku na vodi sem one koju povedem, ali jos je redje da vidim neku da postavi svoje slike, jer se sve uglavnom boje crva, glista i ostalih gmizavaca ...

Dobrodosla Barbika i samo tako nastavi .. usput voleo bi da napises neki sistem na koji ti pecas i tako to .. gde izlazis na vodi i sta najcesce pecas ...
 

Back
Top