DS+ G17+ SPO+ LSV ="Za evropsku Srbiju"

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
Vesti: http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=17&nav_category=418&nav_id=289668
______________________________________________________________

Prema najnovijim istrazivanjima brojnih marketinskih agencija koja su bila narucena od strane gotovo svih stranaka, proevropska koalicija ds-g17-spo-lsv ima podrsku 41% biraca naspram 37% koliko ima SRS. Ako se ova predvidjanja obistine to ce biti prvi put nakon duzeg vremena da SRS gubi primat i nece biti prva po broju osvojenih glasova.
 
Kombinacija je dobra...još kad bi Čeda progutao knedlu i upao...
Što se tiče Vuka...jeste ispao ljigav, ali zaslužuje dužno poštovanje, jer je pionir suprotstavljanja Miloševiću... Lepo se sećam '91...

Ljudi...kako niste do sada ukapirali da je ovo koalicija onih koji su podržali Borisa Tadića za predsednika? Znači to je glavni kriterijum. :lol:

Kakva logika.

"Cetiri stranke imaju vise glasova od jedne, prema tome ta jedna stranka nije najveca stranka."

Aman, pet.
 
Izvini ali to nije do Čede,zna se ko je koga odbio.

Ne kažem ja ko je tu koga zaiebo i odbio... Samo, s obzirom da je Čeda manjina u odnosu na tu ekipu, a ako znamo da sam ne može, bolje je da ipak proguta...i za njega i za nas... A takođe i boljitak ove zemlje treba da mu bude na prvom mestu... pa posle pobede na izborima neka rasčiste ko je koga zaiebo...
 
Vesti: http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=17&nav_category=418&nav_id=289668
______________________________________________________________

Prema najnovijim istrazivanjima brojnih marketinskih agencija koja su bila narucena od strane gotovo svih stranaka, proevropska koalicija ds-g17-spo-lsv ima podrsku 41% biraca naspram 37% koliko ima SRS. Ako se ova predvidjanja obistine to ce biti prvi put nakon duzeg vremena da SRS gubi primat i nece biti prva po broju osvojenih glasova.

kakva gomila gluposti.

5 stranaka navodno imaju vise od jedne i naravoucenije tih pet stranaka su "najjaca stranka u srbiji" ;lol:

kakva demokratska logika :lol:

Tadicevu listu cine stranke DS GEJ17+ SPO LSV i SDP
 
Hahaha, pa najbolje od svega je to sto je jedina dodirna tacka Jovanovica i Draskovica odavno pokojni Milosevic.

"Ne volim Milosevica!"
"Ni ja!"
"E... ja sam se protiv njega borio..."
"Ma i ja..."
"Mnogo sam se borio..."
"Zivot nam unistio..."
"E..."
"Mda..."
[tisina]
"E, znas ko je bas onako bez veze? Milosevic!"
"To brate!"

ХАХАХАХА Јао, ЦАР СИ!!! :lol: :lol: :lol:
 
Mogle bi da im se pridruze jos neke partije koje vec godinama ne izlaze na izbore zbog visolog cenzusa, kao sto su Partija prirodnog zakona, Univerzalisticki pokret, Rojalisticki blok, Grupa gradjana ,,Za Kasandru", Stranka podstanara, Stranka deviznih stedisa i jos neke.
Izgleda mi da su oni zaspali u devedesetim godinama proslog veka. Treba neko da ih obavesti da Slobodan Milosevic vise nije ziv i da nemaju potrebe da se bore protiv njega.
 

Back
Top