sve za 95

pa i ja pretpostavljam da se ta roba nabavlja kod kineza ali cesto cujem da pominju neke kontejnere robe sto pretpostavljam da ipak retko ko sto drzi ove male prodavnice da kupuje ceo kontejner.
 
Oni se udruže, više njih zajedno, pa doteraju kontejner. Samo moraš da uđeš u šemu.
Video sam to u Budimpešti, na pijaci, kada stigne kontejner, oni čekaju, i dele robu.

Jer ako budeš kupovala od nekoga iz druge ruke, nećeš biti konkurentna, ili, što je još gore, nećeš ništa zaraditi.
 
pazi se ovog biznisa.ako zaradis 20 din po artiklu,zamisli koliko artikala trebas da prodas danas da pokrijes samo
troskove.znam momke koji drze veleprodaju te robe.zatvorili su tri prodavnice i zadrzali se samo na veleprodaji,
 
1.Eurokomerc-Prokuplje 027/323084;mobil: 063/427553 *dovoze robu na licu mesta, sve se mozes dogovoriti putem tel. ni ne moras ici dole zbog ugovora*
2.Forte Mare - naselje Atina -Beograd 011/3166398
3. Super stop - Novi Sad 021 / 893213 - imaju veleprodaju u BG ali broj ne znam
4.Adi Eke - Novi Sad 021/ 423 608
5.Brimaco - Beograd 011/3318835 i 011/3319181
6.Kauffman - Beograd 064/8477016 - mislida su promenili ime
7.Elitsped-Subotica

Stavke 1,2,3,5 su bas uvoznici te vrste robe a kod ostalih mozes naci deo te robe ali sa povoljnijim rokom placanja.
Ukoliko te jos nesto ineteresuje mozes me kontaktirati na private, pomoci cu koliko mogu.
 
izvini ali u tim radnjama ima takvih gluposti ali valjd ase vade na 95 din. ako ti je moguce da idesh ispred i da trazis neku kvalitetniju robu tog tipa.
mada ja cesto udjem u nadi da cu naci neshto za poklon ili tako i razocaram se, a nekad se smejem. ok ima nekakvih tegli, ne znam da li je to najpovoljnij emesto za kupovinu tegli. ali uglavnom su stvari prilicno ruzne
ko kupi one mache-statue ili zhabe-statue : ))
e evo pre neki dan sam trazhila tu poklon za tatu, u jednoj, i nisam mogla nishta da nadjem sto bi bilo mushki poklon.... standardna ponuda, svece, sholje, olovke... mozhda bih nasla nesto za zhenu.
mada moze se tu ponekad neshto i iskopati, ali me zanima na cemu oni uglavnom zarade, sta se tu u stvari uopste proda? mada nisam pratila desavanja
inace koliko vidim osim kineske ima shpanske robe, mozhda neke indonezanske-indijske. ali cesto stanem ispred i smejemo se artiklima. ko zna covek svasta kupi kad ga pritera. pravi biser su dve radnje u dushanovoj tamo bilze kalemegdanu sa raznoraznim magijskim objektima i nekom skalamerijom koja se pushi, mada to sam videla i u moshe pijade tj dechanskoj, tu skalameriju
 

Back
Top