Koji rod da uzmem?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Veza, teleprinterista. Ako su to ukinuli, onda radio-telegrafista. U oba slucaja nema nikakvog nosanja icega, samo sedis u ucionici i ucis. Kad naucis, sedas u kamion za vezu ili neku kancelariju/sobu. Uzivanje :)
 
Valjevo je grad sa postovanjem prema vojsci....
Pesadija rinta u valjevu , ali nema izivljavanja.
Ako se desi nekom od vojnika i oficira da se izivljava, ako je nov, vrlo brzo se procuje po gradu....
Mana je sto je tamo sabirni centar za ratne akcije.....tj kad se skupljaju jedinice za ratni raspored, to se cini u valjevu....

Inace nije lose ni za artiljeriju niti za pesadiju niti za vezu , niti za policiju (tu je mozda bg bolji, raska ubedljivo gora) niti za specijalce niti za antiraketne sisteme....

PVo je najkulturniji uvek , najspremniji , ali je zeznuto sto se u frci uvek prvi zovu i oni su prva odbrana....

Bio sam u desetak kasarni pa znam da u svakoj imas neku caku za dril, tako da uvek neko kuka, ali nivo drila i odnos ljudi prema vojnicima se itekako razlikuje....
Ja da sad biram birao bih najkulturniju , zato sto najmanje fuseraja ima.....a zbog fuseraja oficira i komande mozes zbog nekog klasica gluperde da izgubis glavu....ili zdravlje....znaci zahtevno ali odgovorno....ili krivina maksimalno.....i fajt , pa gde god se nalazis....
'eeeeebo te, si ti neki Rambo - Patak ?!? :shock:
 
Kakvo bre civilno ?! Nije valjda ***** ? pa ova vojska je smejurija u odnosu na ono sto smo mi sluzili uJNA u SFRJ. Ja sam dosao kuci prvi put posle 8 meseci, a sad ih teraju da idu kuci i kad im se ne ide.
Izaberi bilo sta , ako nosis naocare oslobodice te straze, valjda.
I koliko uopste traje vojni rok sada ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top