Najlepsa fotografija sa temom beba i mama

K

kicabeba

Gost
www.kica.co.yu
Svaka tri meseca organizovaćemo
razna takmičenja fotografija.
Normalno, sva takmičenja će biti vezana za bebe. Sada je u toku takmičenje za najlepšu fotografiju sa temom
beba i mama,
a posle će doći red i na tate.

Sve bebe su lepe.

Molimo Vas da nam pošaljete fotografiju za takmičenje sa temom mama i beba
u .jpg ili .jpeg formatu
na email kicabeba@yahoo.com sa sledećim podacima:
ime i prezime bebe, datum rođenja, grad, telefon i ime tate i mame.

U takmičenju učestvuju bebe do 3 godine iz Srbije i Crne Gore.

Fotografija mora pripadati osobi koja je šalje, tj. roditeljima ili rodbini bebe.
Fotografija pobednika takmičenja je ekskluzivno vlasništvo KIĆE i može biti upotrebljena na web sajtu u promotivne svrhe. Ni firme ni pojedinci ne smeju kopirati ili koristiti bez našeg odobrenja.

Tamičenje je organizovano samo u zabavne svrhe.
 
Da vidim da li sam razumeo. Da parafraziram:

"Ljudi, poklonite nam fotografije vaših beba. Mi ćemo lepo da ih eksploatišemo, zarađujemo na njima i polažemo pravo ekskluzivnog vlasništva nad njima. Niko ne sme da te iste fotografije koje su nama poklonjene koristi za svoje potrebe...."

:D :D :D

Kako se zvaše ona knjiga Noama Čomskog ? "Profit iznad beba", je l tako beše? :D

Inače, sajt je dobar (samo malo previše komercijalan).
 
Postovana gospodjo Djenka

Samo mi recite sta bih ja radio sa fotografijama beba.
Ja imam svoju bebu i njena je fotografija na prvoj stranici i za mene je moja beba najlepsa, kao sto je za svakoga njegova beba.
Napisao sam da je sve ovo organizovano u zabavne svrhe, da bi posecenost sajta bila veca i da bi se roditelji malo zabavili.
 
Takodje bih dodao

da Vama dajem eksluzivno pravo da koristite fotografije sa naseg sajta pa izvolite zaradite.
Od takmicenja nemamo nikakvu korist, imamo samo puno ulozenog truda da to izgleda tako kako izgleda, jurenja za sponzorima, problema itd.
I na kraju se pojavi neko ko kaze da zaradjujemo na slikama beba, na kraju ce i ispasti i da prodajemo bebe.

Sto se sajta tice on i treba da bude komercijalan, jer je to pre svega sajt STR KICE butika za bebe, a posto mi kazemo "sve za bebe" i na sajtu se trudimo da to ispostujemo.

Takodje nam puno pomazu roditelji posetioci sajta koji nam salju sta bi trebalo dodati ili promeniti na sajtu, tako da pozivamo sve da nam salju svoje ideje da bi ovaj sajt bio jos bolji.
Mi cemo se i dalje truditi, iako nam ovakvi komentari ubijaju entuzijazam.
 
Hvala, gospa-Zozo. Takav sam po celom telu . :wink:

Gospodi iz kićabebe: nemam ništa protiv takmičenja za najlepšu bebu na vašem sajtu, samo mi je malo zasmetalo što ste odmah požurli da stavite copyright na te fotke. Mislim, to ima smisla samo ukoliko vam je bila namera da zaštitete te slike, da se nebi povlačile svuda po Internetu i koristile u nedolične svrhe. Inače...
Danas je trend da se sve i svašta tretira kao roba i eksploatiše do besvesti - umetnost, religija, ideje, osećanja, pa čak i bebe. Sve to mogu da podnesem, ali kad dođe do beba, e, onda kažem - čekaj malo! - daj da vidimo o čemu se tu radi...
To je moja iskrena i duboko ljudska reakcija i nije mi žao ako nekog usput malo i uvredim...

Pozdrav i želim vam uspeh u poslu kojim se bavite (sve dok god su vam namere časne, a obrazi čisti) :)
 
Fotografije za takmicenje cemo primati do 15 maja,
a zatim ide period do 1 juna kada ce se moci samo glasati i 1 juna se proglasava pobednicka fotografija. Tada se pobedniku salje nagrada, a vec od 15 maja primamo fotografije za novo takmicenje sa temom beba i tata.
 
Ja cu cekati da moja beba progovori i ima svoje misljenje a onda moze da svoju slicicu ostavi gde hoce...ovako mi je to malo kao zloupotreba necijeg neznanja, lepote i nevinosti...iskreno mislim sve najgore o roditeljima koji decu salju u foto modele, manekene i sl. zbog para (a ko ih animira i njemu svaka cast), sta je sledece prodaja???
 
mamama:
Ja cu cekati da moja beba progovori i ima svoje misljenje a onda moze da svoju slicicu ostavi gde hoce...ovako mi je to malo kao zloupotreba necijeg neznanja, lepote i nevinosti...iskreno mislim sve najgore o roditeljima koji decu salju u foto modele, manekene i sl. zbog para (a ko ih animira i njemu svaka cast), sta je sledece prodaja???
E bas preterujes :o
 
mamama:
Ja cu cekati da moja beba progovori i ima svoje misljenje a onda moze da svoju slicicu ostavi gde hoce...ovako mi je to malo kao zloupotreba necijeg neznanja, lepote i nevinosti...iskreno mislim sve najgore o roditeljima koji decu salju u foto modele, manekene i sl. zbog para (a ko ih animira i njemu svaka cast), sta je sledece prodaja???
koliko gluposti na jednom mestu!!!!????? Pa bolje i foto model nego lopov,nasilnik,narkoman i sve to-jednom rečju propalica!
 

Back
Top