Kako srediti problem?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Banovani

Aktivan član
Poruka
1.559
Ja bi dao sve rusima da kroz srbiju provuku glavni ili bar magistralni vod za evropu. A onda stavis jedno 200 sistema S400 i jedno 500 lansera za balisticke projektile. E onda im lepo nanisanis baze po evropi i svuda gde mozes da dobacis. I naravno jedno 10 sistema za skidanje satelita sa neba.

A privredu otvoris prema rusiji i kini. Kina i ovako i onako ide napred punom parom.

Znate kako bi se mislili? Cim zinu a mi im zatvorimo gas. Uvrnes slavinu.

Ne bi se usudili da nas taknu.

1. Mi bi odlucivali o isporuci gasa, sto je svakako lose po njih pogotovu za vreme zime
2. Drzis im na nisanu sve baze
3. Avijacijom ne mogu da ti pridju
4. Mozes da im zveknes satelite sa neba tako da ni projektilima ne mogu da te gadjaju
 
A privredu otvoris prema rusiji i kini. Kina i ovako i onako ide napred punom parom.

Od 1992 do 2000 situacije je bila loša zbog sankcija i bombardovanja, a od 2000 i "demokratskog otvaranja prema svetu"proizvodnja sve manja, deficit sve veći, cene su liberalizovane.-..

Suština je da je EU priča za decu, treba sarađivati sa onima koji ti ne postavljaju zilion uslova i od kojih imaš trenutnu korist
 
Treba raditi a ne kenj.ati i cekati da padnu pare sa neba. Ovi evropejci bas misle da ce se to desiti kada udjemo u EU (ako udjemo)...EU nije svet. Indija ima milijardu stanovnika. Sto se to ogromno trziste ne iskoristi? Ako se neko bude smejao na ovo, neka se seti Kine pre 20 godina.....
 
Sto ne napadnu Iran?
Znas zasto? Zato sto je onaj blesavi Iranski precednik u svaku stranu bazu na blisnom istoku uperio po jedno 3-10 projektila. Ovi krenu a ovaj stisne dugme. I ode jedno 100 000 Amerikanaca, Engleza , Francuza....svetom petru na istinu.

znas zasto?

zato sto ako bi napali iran ovi bi prestali da izvoze naftu i barel nafte bi odma otiso na 200 dolara i americka ekonomija bi otisla dodjavola kao uostalom i ekonomije drugih drzava sveta (vecine) - sem oni koje imaju svoju naftu kao sto su rusija i saudi arabija.

ako amerika napadne iran rusija samo moze da profitira.

zato je rusiaj isporucila moderne sisteme protivvazdusne odbrane iranu da osigura da amerikanci sto vise iskrvare i da iranski rezim opstane/izdrzi sto duze.
 
Treba raditi a ne kenj.ati i cekati da padnu pare sa neba. Ovi evropejci bas misle da ce se to desiti kada udjemo u EU (ako udjemo)...EU nije svet. Indija ima milijardu stanovnika. Sto se to ogromno trziste ne iskoristi? Ako se neko bude smejao na ovo, neka se seti Kine pre 20 godina.....

Ja mislim da je suštinski došao kraj ludačkoj EU propagandi, koja se podmuklo podmeće kao jedina alternativa, što nije tačno. Što ne kažu gde su "evropske vrednosti" za 100 000 srba na kosovu koji u 21 veku žive u getu ?!
 
Ja bi dao sve rusima da kroz srbiju provuku glavni ili bar magistralni vod za evropu. A onda stavis jedno 200 sistema S400 i jedno 500 lansera za balisticke projektile. E onda im lepo nanisanis baze po evropi i svuda gde mozes da dobacis. I naravno jedno 10 sistema za skidanje satelita sa neba.

A privredu otvoris prema rusiji i kini. Kina i ovako i onako ide napred punom parom.

Znate kako bi se mislili? Cim zinu a mi im zatvorimo gas. Uvrnes slavinu.

Ne bi se usudili da nas taknu.

1. Mi bi odlucivali o isporuci gasa, sto je svakako lose po njih pogotovu za vreme zime
2. Drzis im na nisanu sve baze
3. Avijacijom ne mogu da ti pridju
4. Mozes da im zveknes satelite sa neba tako da ni projektilima ne mogu da te gadjaju

Ovo je dobra ideja i trebalo bi je sto pre sprovesti u zivot, a ne samo kritikovati.
 
Ovo je dobra ideja i trebalo bi je sto pre sprovesti u zivot, a ne samo kritikovati.

Nije dobra ideja zato sto mi necemo moci da kazemo da li gas ide ili ne ide za Evropu. Rusi drze 51% u buducoj kompaniji....a sto se tice rada i okretanja ekonomije, za to sam apsolutno ali ne sada na drugu stranu vec na sve strane. Sto ne u Afriku? Zasto ne u Indiju? To su sve velika trzista i to moramo iskoristiti dok su oni jos u povoju....
 
Ja bi dao sve rusima da kroz srbiju provuku glavni ili bar magistralni vod za evropu. A onda stavis jedno 200 sistema S400 i jedno 500 lansera za balisticke projektile. E onda im lepo nanisanis baze po evropi i svuda gde mozes da dobacis. I naravno jedno 10 sistema za skidanje satelita sa neba.

A privredu otvoris prema rusiji i kini. Kina i ovako i onako ide napred punom parom.

Znate kako bi se mislili? Cim zinu a mi im zatvorimo gas. Uvrnes slavinu.

Ne bi se usudili da nas taknu.

1. Mi bi odlucivali o isporuci gasa, sto je svakako lose po njih pogotovu za vreme zime
2. Drzis im na nisanu sve baze
3. Avijacijom ne mogu da ti pridju
4. Mozes da im zveknes satelite sa neba tako da ni projektilima ne mogu da te gadjaju

Да би се цело небо Србије покрило , потребно је 21 систем с300 и неколико десетина манјиих ситема
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top