Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Da li neko moze da pomogne? Stariji film, tuzna ljubavna drama, Dva momka su prolazila kroz selo i jedan je uganuo nogu i morao je da ostane u selu dok se oporavi. Zaljubio se u jednu devojku i dogovorili su se da se vide u gradu i da se vencaju itd. Medjutim, kada je devojka dosla da ga potrazi u gradu, on se prikrio i vise se nisu sreli. Posle petnaestak godina je dosao u selo da je trazi, ali mu je jedan mestanin rekao da je umrla na porodjaju. Momak sa puskom kojeg je sreo na ulazu u selo mu je ustvari sin. Zalio je sto joj se nije javio i sto ju je zestoko obmanuo... Po vremenu radnje, podseca me na film Reka uspomena. Ako se neko seti, neka javi, nema sanse da ga nadjem pretragom!
 
Da li neko moze da pomogne? Stariji film, tuzna ljubavna drama, Dva momka su prolazila kroz selo i jedan je uganuo nogu i morao je da ostane u selu dok se oporavi. Zaljubio se u jednu devojku i dogovorili su se da se vide u gradu i da se vencaju itd. Medjutim, kada je devojka dosla da ga potrazi u gradu, on se prikrio i vise se nisu sreli. Posle petnaestak godina je dosao u selo da je trazi, ali mu je jedan mestanin rekao da je umrla na porodjaju. Momak sa puskom kojeg je sreo na ulazu u selo mu je ustvari sin. Zalio je sto joj se nije javio i sto ju je zestoko obmanuo... Po vremenu radnje, podseca me na film Reka uspomena. Ako se neko seti, neka javi, nema sanse da ga nadjem pretragom!

Letnja prica:

https://www.imdb.com/title/tt0096189/?ref_=nv_sr_7
 
Drugovi i drugarice,pokušaću da se setim radnje filma ,mada sam ga gledao ako se ne varam osamdeset i neke kao klinac,radnja se dešava tako što otac i sin izadju na jezero ili more nekim čamcem ili brodićem,valjda na pecanje,otac izlazi iz čamca i počinje da roni,ostaje dete u čamcu koje ga čeka,nakon nekog vremena dešava se eksplozija,ali neznam čega,da li je u pitanju nuklearni reaktor,avion ....ili nesto treće neznam ali dečak biva ozračen radijacijom a otac pošto je bio pod vodom nije mu ništa,dečaku zbog radijacije i bolesti ostaje malo života a otac se trudi da mu to malo života ulepša koliko može i čini mu sve da bi bio srećan.Dečak na kraju na žalost umire.Voleo bih da mi neko pošalje neki trag da pronadjem taj film.Hvala unapred.
 
Drugovi i drugarice,nov sam ovde pa se slabo snalazim sa pisanjem ,pokušaću da se setim radnje filma ,mada sam ga gledao ako se ne varam osamdeset i neke kao klinac,radnja se dešava tako što otac i sin izadju na jezero ili more nekim čamcem ili brodićem,valjda na pecanje,otac izlazi iz čamca i počinje da roni,ostaje dete u čamcu koje ga čeka,nakon nekog vremena dešava se eksplozija,ali neznam čega,da li je u pitanju nuklearni reaktor,avion ....ili nesto treće neznam ali dečak biva ozračen radijacijom a otac pošto je bio pod vodom nije mu ništa,dečaku zbog radijacije i bolesti ostaje malo života a otac se trudi da mu to malo života ulepša koliko može i čini mu sve da bi bio srećan.Dečak na kraju na žalost umire.Voleo bih da mi neko pošalje neki trag da pronadjem taj film.Hvala unapred.
 
Drugovi i drugarice,nov sam ovde pa se slabo snalazim sa pisanjem ,pokušaću da se setim radnje filma ,mada sam ga gledao ako se ne varam osamdeset i neke kao klinac,radnja se dešava tako što otac i sin izadju na jezero ili more nekim čamcem ili brodićem,valjda na pecanje,otac izlazi iz čamca i počinje da roni,ostaje dete u čamcu koje ga čeka,nakon nekog vremena dešava se eksplozija,ali neznam čega,da li je u pitanju nuklearni reaktor,avion ....ili nesto treće neznam ali dečak biva ozračen radijacijom a otac pošto je bio pod vodom nije mu ništa,dečaku zbog radijacije i bolesti ostaje malo života a otac se trudi da mu to malo života ulepša koliko može i čini mu sve da bi bio srećan.Dečak na kraju na žalost umire.Voleo bih da mi neko pošalje neki trag da pronadjem taj film.Hvala unapred.

 
Gledao sam neki film....ne bi trebao biti stariji od 10tak godina...ugl radnja je-ona je valjda da li neki agetn ili tako nesto, pa odlazi tragom na neko selo, gde upoznaje nekog lika, koji deluje kao osumnjiceni. Prvo ga ne gotivi ali na kraju se "nesto desi" medju njima, onda ona kasnije i skonta da on nije ubica... Bio sam ubedjen da je "Wilderness"ili tako nesto...CD na kom sam imao taj film je upotrebljiv a nemam naziv ispisan..
 
Da li mozda neko zna koji su ovo filmovi?
1. Gledao sam ga 90-tih na VHS-u,tako da nije noviji film,moze biti samo pre 1994...Covek u Americi,ima 2 sina,nisam siguran da li je jedan crn,ali je zato drugi azijat...mislim da tog azijata otac bas nesto i ne voli...kroz fim se saznaje da dok je taj covek bio u Vijetnamu u ratu,bez razloga je ubio zenu koja je drzlala malu bebu,sto je cela njegova ekipa "osudila" i naterali su ga da uzme tu bebu i on je podize...to je u stvari taj njegov sin...na kraju filma dolazi do sukoba izmedju njega i tog azijata,koji je tada momak od 20-ak godina...tuku se,nisam siguran da li ima neke veze sa borilackim vestinama kroz film,ali mislim da taj covek ume da se tuce...toliko se secam...
2. Nas film ili neka serija,gledao sam ga 2005,noc je,u nekom parku ili sumici,prikazuju glumca i cuje se rotacija policijskih kola... on dize ruke u vis,medjutim policija nije dosla tu zbog njega,nego je policajac u sluzbenom autu doveo tu neku zensku,pa se ta sirena slucajno upalila... pa taj glumac prilazi kolima da gleda ovo dvoje...sunja se,dolazi do vrata,i dok su ovo dvoje u "akciji",vrata se otvaraju,i pred njim se pojavljuje gola zadnjica od tog policajca,i ovaj ga onda udari rukom po zadnjici... tu scenu sam video ali nemam pojma o cemu se radi...
Ako neko ima bilo kakva trag u vezi ova 2 filma bio bih mu zahvalan
 
Španski neki film gledo davno devedesetih tako nešto, scena ide, lik se ubio od alkohola ili gudre veče pre pa se ukenjo u posteljinu, ustaje i pakuje posteljinu i krene da izađe pa prolazi kraj ukućana mlađih i starijih koji sede za stolom i doručkuju, neko ga pita šta ti je to, kaže ništa pa krene da izađe onda neko se otima s njim za posteljinu pa se otvori i isprska sve okolo.
 
Španski neki film gledo davno devedesetih tako nešto, scena ide, lik se ubio od alkohola ili gudre veče pre pa se ukenjo u posteljinu, ustaje i pakuje posteljinu i krene da izađe pa prolazi kraj ukućana mlađih i starijih koji sede za stolom i doručkuju, neko ga pita šta ti je to, kaže ništa pa krene da izađe onda neko se otima s njim za posteljinu pa se otvori i isprska sve okolo.

Mora da si dosta mlad cim ti ovo nije poznato :D Ipak je rec o kultnom filmu!
Mada, vidim da si ovde od 2009. godine, dakle, nisi bas mlad :)
I da, liku se to desilo u kuci devojke sa kojom je spavao te noci, u tom istom krevetu u kom se i usro :mrgreen:
 
Uglavnom radi se o porodici u kojoj je sve normalno samo se dani ponavljaju i to je skontala devojcica iz te porodice uglavnom msm da su oni kao u ijeni ili samo ta devojcica i ona mora da otkrije ubicu.. Onda se secam dela da devojcica pita tatu kao odkud ti pusis i onkaze 20 godina vec pusi ( tompus) i sledeci dan kao ona ga pita oces da zapalis a on odgovara kao kakvo je to pitanje ja ne pusim i takoo na tu foru nesto ugl ne mogu da se setim naziva filma ako neko znaa??
 
Uglavnom radi se o porodici u kojoj je sve normalno samo se dani ponavljaju i to je skontala devojcica iz te porodice uglavnom msm da su oni kao u ijeni ili samo ta devojcica i ona mora da otkrije ubicu.. Onda se secam dela da devojcica pita tatu kao odkud ti pusis i onkaze 20 godina vec pusi ( tompus) i sledeci dan kao ona ga pita oces da zapalis a on odgovara kao kakvo je to pitanje ja ne pusim i takoo na tu foru nesto ugl ne mogu da se setim naziva filma ako neko znaa??

Izvoli, uživaj! Haunter (2013)
 
Anime. Ima neke veze sa vampirima ako se dobro secam.

Glavni lik je besmrtan. Kroz zivot srece devojke (srodne duse) ali iz nekog razloga nikad nista ne uspe. Da li budu ubijene ili sta vec ne secam se. Ima dosta tuce i macevanja mislim.

U svakom slucaju, na kraju ili pred sam kraj filma neki tip mu kaze: ej bre te likuse su sve bile iste, sve su to iste duse. Kao sve te likuse su bile jedna dusa ali nisu besmrtne pa jbg.
 
Pozdrav, interesuje me da li je neko zna kako se zove ovaj film. Nisam sigurna koja je tačno radnja filma od ove dve, ali znam da je žena kidnapera prepoznala po mirisu u liftu. :)

Počinje tako sto prikazuju bracni par koji je među najbogatijim u Americi, muž poseduje kompaniju. Njegovu ženu kidnapuju i traže ogromne pare za otkup, onda on unajmi fbi ili neku agenciju (nisam sigurna) da je oslobode. Za to vreme njegova žena se zaljubi u jednog od otmičara, ali su joj sve vreme vezane oci, pa ona otmičara prepoznaje prema mirisu. Uglavnom film se zavrsava tako što je oslobađaju, a ona se razvodi od muža jer nije hteo da plati otkup za nju. I zadnja scena je čini mi se kada ona udje u lift i na sledećem spratu uđe, taj njen otmicar, ona ga prepozna i na kraju završe zajedno.

Međutim, na internetu sam pronašla da još neko traži isti film, ali sa ovim opisom:
Tražim jedan triler (verovatno iz 90-ih, ali nisam siguran) u kojem muž naruči otmicu svoje žene, a ona se zaljubi u otmičara. Sećam se da je stalno imala crni povez preko očiju, a na kraju filma je otmičara prepoznala u liftu po mirisu (on je išao iz firme njenog muža). Film završava ljubavnom scenom između njih dvoje na nekoj jahti, a ona mu je stavila crni povez na oči.

Hvala unapred. :)
 

Back
Top