placipicka....

Ma dešava se to na početku veze, možda je samo kod tebe to bilo malo izraženije, plakanje i slično :) Verovatno će proći ubrzo :wink: Bolje da ne plačeš pred dečkom, verovatno neće razumeti i zbuniće se :wink:
Ljubav, ah ljubav :heart:
 
ne bi mene brinulo da je na pocetku veze
ali
1,znamo se 10 godina
2,u vezi smo godinu i po dana
3,intezivna veza godinu i po dana
4...
veceras mi je bolje
...cak mi je drago sto je otisao
ceo dan je bio ovde i nervozan je bio,,,
i sada mi je fino,,,
radim sta hocu
veceras,nocas sam bas raspolozena da pisem...
 
jao ala sam veceras raspolozena za pisanje
otvorila sam malopre neku temu
sta je ljubav
i raspisala sam se
,,ma toliko sam pametna,,,..
raspisala sam se i svidelo mi se sta sam napisala
pa sam pozelela da to bude zabelezeno i na "mojoj" temi ..:)
evo,,,,,
ljubav je
kada prihvatis osobu onakva kakva je
kada u svemu sto radis zelis da i je i ona deo toga
ljubav je kada se rasplaces kada ga vidis ,,jer tek onda shvatis koliko ti nedostaje u tom danu
ljubav je kada te ne mrzi da za njega ustanes iz toplog kreveta i doneses mu kafu
ljubav je kada on po mrazu i hladnoci u dva sata ujutru se obuce i ode do prodavnice samo jer se tebi jede jafa keks
ljubav je kada se pitas sta radi sada
..ljubav je mnogo toga
a najvise ,,,,se moze primetiti u obicnim i malim stvarima
jer
ako je ima i u malim svakodnevnim stvarima ond a je to stvarno prava ljubav
...samo ima nesto sto ljudi izgleda ne shvataju....
da bi imao ljubav moras uloziti u nju
uloziti sebe
ljubav je davanje i primanje.....
izgleda da ja stvarno ovog divljaka volim....
nisam ni znala kakva osecanja budi u meni....
 
Јест, заједнички живот у двоје где се су обоје незапослени, не студирају, не виђају се са родбином и пријатељима једно без другога него седе и по цео дан се држе за ручице и гледају у окице...и добијају нервне сломове када се не виде целих 6 сати?!

То се не зове заједнички живот - него симбиоза!
 
Postala sam placipicka
nedostaje mi moj decko poceo je ozbiljno da uci
ii danas ,,prvi dan posle godinu i po ,,, ja ga nisam videla citavih 6 sati
,,, kada se pojavio ,,,ja sam se zaplakala,,jeli to normalno?

i covek me pita sto places
i sada ,,kako da mu kazem..
placem sto te vidim,,,, malo je glupo....
...joj.. suvise sam se vezala za njega
kako da se ....razvezem..??
bas mi nedostaje

6 jeb... sati se niste videli i ti plaches od srece?! WTF!!!

E,znas sta,nemojte vi sluchajno da se zaposlite...nedo vam bog da radite po 8 sati ( min ) ,ne znam kako ces preziveti...
 
Јест, заједнички живот у двоје где се су обоје незапослени, не студирају, не виђају се са родбином и пријатељима једно без другога него седе и по цео дан се држе за ручице и гледају у окице...и добијају нервне сломове када се не виде целих 6 сати?!
То се не зове заједнички живот - него симбиоза!
U pravu si ako pricas bas o ovoj temi..verovatno smo mi negde malo skrenuli sa iste:)
zajednicki zivot u dvoje ne znaci da se 24 sata vidjaju i provode vreme zajedno,pritom se ne razdvoje ni na 2 sata...
Ako zivis sa nekim..neminovno je vidjati ga 24/7..da li ko radi i koliko je odsutan..nista ne menja kod zrelih osoba koje su spremne za zajednicki zivot.
 
U pravu si ako pricas bas o ovoj temi..verovatno smo mi negde malo skrenuli sa iste:)

Ako zivis sa nekim..neminovno je vidjati ga 24/7..da li ko radi i koliko je odsutan..nista ne menja kod zrelih osoba koje su spremne za zajednicki zivot.

O cemu ti pricas??Neminovno je vidjati ga 24/7 ??? Na koju foru? Aj logicno objasni majke ti?! Kako kontas da se to izvede ako ste zaposleni...npr neg to bude JEDINO MOGUCE RAZDVAJANJE...
 
Nista..pogledaj svoje roditelje..pitaj njih da li imaju takve tripove..o gusenju i slobodi.

Moje roditelje...Tripovi...Dzordze jesi ti jedan od onih posesivnih sto guse ribu-s kim si bila na kafi,de si bila,sta ces ti sama na kafu... Jel ti kad dodju tvojoj curici drugarice na kafu,jel sedis s njima i caskash i ti?

Moji roditelji rade...Mama 8 sati,tata...pa recimo 10 ak-sad...ranije 70% dana...Vikendom,cale ode na fudbalicu,bilijar...statijaznam,posle na jagnjetinu za povratak energije:mrgreen: Istrosi se co'ek.Mama je za to vreme kod drugarice na fuka,frizera...Uvece uglavnom odu zajedno al nekad i ne,mada sad,posto su u godinama hihi cesce su zajedno,al ranije su bas imali svako svoje...U granicama ofkors.Npr,cale otisao prosle god nekoliko dana s drustvom na Hilandar,bio s Blazom :lol: Mama npr nekoliko dana na Zlatiboru s drugaricama.Da,8 marta mama & company idu...u neku banju,*ebem li ga,ne mogu da se setim koju, pitala ga dal mu smeta kao sto je nece izvesti na vecheru-paaa neeee,shvaticu ... ( garant je jedva cek'o:razz: ) Letovanja,zimovanja-zajedno,ok.

I tebi to nije zanimljivije nego po ceo dan da se dave i vuku jedno s drugim?

Btw opet mi nisi objasnio na koju foru-24/7 :confused:
 
Al si bre zapenila mini..ja i pricam o tome..ako zivis sa nekim on je prisutan u tvom zivotu 24/7..i ne gledas na sat koliko radi i kad je otisao u prodavnicu..ybt..i sta ako ostanu ljudi bez posla..onda ce tripovati kako ce poceti gusenje...jel isla sa drugaricama kad si bila u pelenama..sta ako odu na more zajedno..i tamo vode drustvo sa sobom c c c
Dave i vuku..no comment
 
Moje roditelje...Tripovi...Dzordze jesi ti jedan od onih posesivnih sto guse ribu-s kim si bila na kafi,de si bila,sta ces ti sama na kafu... Jel ti kad dodju tvojoj curici drugarice na kafu,jel sedis s njima i caskash i ti?

Moji roditelji rade...Mama 8 sati,tata...pa recimo 10 ak-sad...ranije 70% dana...Vikendom,cale ode na fudbalicu,bilijar...statijaznam,posle na jagnjetinu za povratak energije:mrgreen: Istrosi se co'ek.Mama je za to vreme kod drugarice na fuka,frizera...Uvece uglavnom odu zajedno al nekad i ne,mada sad,posto su u godinama hihi cesce su zajedno,al ranije su bas imali svako svoje...U granicama ofkors.Npr,cale otisao prosle god nekoliko dana s drustvom na Hilandar,bio s Blazom :lol: Mama npr nekoliko dana na Zlatiboru s drugaricama.Da,8 marta mama & company idu...u neku banju,*ebem li ga,ne mogu da se setim koju, pitala ga dal mu smeta kao sto je nece izvesti na vecheru-paaa neeee,shvaticu ... ( garant je jedva cek'o:razz: ) Letovanja,zimovanja-zajedno,ok.

I tebi to nije zanimljivije nego po ceo dan da se dave i vuku jedno s drugim?

Btw opet mi nisi objasnio na koju foru-24/7 :confused:

Moram ti priznati da pocinjes da me odushevljavash.
 
Неко може да буде ''присутан у твом животу 24 сата дневно'' али не мора да буде обавезно ФИЗИЧКИ присутан па да доживљавамо нервни слом ако га не видимо пар сати... О томе је овде реч, о физичкој присутности, а не емотивној повезаности.
 
Al si bre zapenila mini..ja i pricam o tome..ako zivis sa nekim on je prisutan u tvom zivotu 24/7..i ne gledas na sat koliko radi i kad je otisao u prodavnicu..ybt..i sta ako ostanu ljudi bez posla..onda ce tripovati kako ce poceti gusenje...jel isla sa drugaricama kad si bila u pelenama..sta ako odu na more zajedno..i tamo vode drustvo sa sobom c c c
Dave i vuku..no comment

Da,uvek zapenim kad mi je nesto mnogo gloopo.
Pa promasio si temu onda j*bg,ko sto Hellen kaze,autorka teme je popi*zdela i pochela da plache jer nije dechka vid'la 6 h jer je uchio,a non-stop su zajedno...Dakle,FIZICHKI su zajedno 24/7 a ne emotivno.

I ti prichas o tome ko i ja a prichamo o potpuno razlichitim temama...:roll:

Nije,dok sam ja bila u pelenama ona je predavala u shkoli a cale trazio posao...so,ni tad nisu bili non stop zajedno... A na more idu il s drustvom,il sami,zimovanja takodje...Nije njima bitno jer nalaze kompromise,cale voli da spava,mama je aktivnija pa se dopunjuju pa im nije nikad dosadno.A drustvo je naravno dobrodoslo.Sta ti je tu cudno?Trebali bi sami da idu na more a? Pa da,nije im dosta 25 god.braka :lol:
 

Back
Top