TOPLES - ZA I PROTIV

da, ja sam za, i ne samo što sam za, već i štedim za digitalni sa moćnim zumom kako bih potajno slikao žene dok se sunčaju...
gde je granica za toples?
nema je. nemam ništa protiv baba na plažama, ili nesvršenih tela...

muka mi je od ljudi koji žele onaj fiktivni svet manekena iz serija, časopisa, televizija itd, da sprovode i u realnosti... oni čak u to ime idu toliko daleko da diskriminišu i uskraćuju nekima mesto pod Suncem... strašno....

ne naprotiv, ja bih uveo ograničenja za tv i ostale medije, koliko nemanekena procentualno moraju ubaciti, slično kao što je u politici uvedeno pravilo da ženski pol ne sme biti zastupljen ispod određenog procenta... yes, I have a dream my friends, oformio bih partiju ružnih, odbačenih i svih koji se tako osećaju, i poveo borbu protiv diskriminacije, do konačne pobede....
 
a vidite... nesto bas gledam... da parka nije rekla ono sto je rekla, na samom pocetku teme, nikada niko ne bi raspravljao o nekim stvarima... nebitno, uostalom... kupio mi je malik narukvicu... onu crnu, gumenu... "believe" pise... i, dolaze po dve u pakovanju... jednu je dao meni, drugu je ostavio sebi... od para koje je dobio na poklon... i, kaze mi... 'ujo, evo tebi ova, a ja cu uzeti jednu... pa da vidimo kome ce duze da potraje"... i ne zna da mi je dao nesto za ceo zivot... zamisljam ga kad poraste malo... hoce li i dalje biti takav? cudo je... za mene... on me uvek podseti na to kako vreme prolazi... a ja ga uvek podsetim na to da je poseban... i da moze sta god pozeli...
 
E najbolji su mi ovi commenti o babama...a mi cemo naravno, sve biti devojke dozivotno :roll:
A kad budem baba vishe necu voleti i imati prava da se suncam...***. zivi i pusti druge da zive , starost nije bolest.

A sto se tice nashih devojcica , da se samo dve tri skinu na plazi , posle bi i sve ostale za njima.Takve smo mi srbijanke...:roll:
 
a daj, zefirra, nije sve do stida i zatucanosti. mnoge žene se ne osećaju dobro u vezi sa izgledom svojih grudi i onda je bolje da ih pokriju i da uživaju na plaži i ne razmišljaju o tome. u ovom trenutku je to stvar afnitetea, baš kao i izbor između bikinija i jednodelnog kostima ili gaćica ili šorca za dečake..
 

Back
Top