Oduvek me zanimalo...?

johnny_rover

Primećen član
Poruka
664
Znamo svi da na CD ili DVD-ROMU ima ulaz za slusalice. Mene interesuje je li to samo ukras ili je moguce podesiti da slusalice rade na njemu. Ja sam pokusavao u nekoliko navrata i nije mi polazilo za rukom bilo da pustim muziku koju imam na hard disku ili da zavrtim cd.
 
Znamo svi da na CD ili DVD-ROMU ima ulaz za slusalice. Mene interesuje je li to samo ukras ili je moguce podesiti da slusalice rade na njemu. Ja sam pokusavao u nekoliko navrata i nije mi polazilo za rukom bilo da pustim muziku koju imam na hard disku ili da zavrtim cd.


sa tim prikljuckom mozes samo da slusas muziku sa cd-a koji se nalazi u toj jedinici... dakle da ga koristis kao diskmen recimo!
 
Postoji kabal koji povezuje zvucnu karticu i cd-dvd plejer... ako je povezano i u plejeru sa prednje strane ima stereo ulaz moze da se slusa muzika ;)
Da, i CD i DVD imaju pozadi(deo u kucistu) audio izlaz, ali skoro nisam video model sa jackom napred za sluske...Bili su 3,5mm...

Inace muziku si slusao kad je pustis iz npr. winampa, jack od sluski otvori kolo i zvuk ne ide kroz taj kabl u zvucnu nego u sluske.Znaci pesme si softverski pokretao.
 
Hehe, što kupovati muzičke uređaje :D

Pa to bi trebalo da funkcioniše i u kolima, ako je moguće, naravno, povezati sa akumulatorom.....

A yock. Treba i zvučnike negde udenuti, ali mogle bi slušalice.....
 
Hehe, što kupovati muzičke uređaje :D

Pa to bi trebalo da funkcioniše i u kolima, ako je moguće, naravno, povezati sa akumulatorom.....

A yock. Treba i zvučnike negde udenuti, ali mogle bi slušalice.....
U principu mozes ali ti i dalje treba pojacalo, pa sad da li se isplati budziti sve to kad CD\Mp3 za kola imas od 3000din;)
 

Back
Top